1

Zagłębie Sosnowiec

4

• Koniec meczu! Zagłębie Sosnowiec pewnie pokonuje Miedź Legnica 4:1!

• Adrian Łuszkiewicz oddał strzał sprzed pola karnego, ale trafił tylko w poprzeczkę!

• Marek Gancarczyk uderzał z ostrego kąta, ale w żaden sposób nie zagroził bramce Zagłębia.

• Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

• Wojciech Łobodziński został ukarany żółtą kartką.

• Zmiana w Miedzi, Yannick Kakoko zmienił Łukasza Gargułę.

• Kolejna zmiana w Zagłębiu, za Dawida Ryndaka wszedł Hubert Tylec.

• Jakub Arak opuszcza boiska, zastąpi go Michał Fidziukiewicz.

• Arak sprytnie wypatrzył znajdującego się na dobrej pozycji Matusiaka, dośrodkował w jego kierunku, ale Dawid Smug wybił piłkę przed siebie. Matusiak nie poddał się i dobijał, a bezradny golkiper Miedzi mógł tylko patrzeć jak piłka wpada do siatki.

• GOOL! ŁUKASZ MATUSIAK!!

• Zmiana w Miedzi Tadas Labukas wszedł za Valerijsa Sabalę.

• Martin Pribula został ukarany żółtą kartką.

• Dzieje się w Legnicy! Rezerwowy Grzegorz Fonfara po podaniu Araka znalazł się w sytuacji sam na sam z golkiperem Miedzi, którego pokonał pewnym strzałem.

• GOOOL! GRZEGORZ FONFARA!!

• Zmiana w Zagłębiu, Grzegorz Fonfara wejdzie za Przemysława Mizgałę.

• Marcin Sierczyński faulował w polu karnym Marka Gancarczyka. Sędzia wskazał na jedenasty metr, a rzut karny na gola zamienił Łukasz Garguła.

• GOOL! ŁUKASZ GARGUŁA Z RZUTU KARNEGO!

• RZUT KARNY DLA MIEDZI!

• Krzysztof Markowski został ukarany żółtą kartką.

• Pribula wpadł w pole karne i przewrócił się po walce ze Stasiakiem. Sędzia nie odgwizdał w tej sytuacji żadnego przewinienia.

• Nieudane dośrodkowanie Łobodzińskiego do Gancarczyka, piłkę przechwycili piłkarze Zagłębia.

• Matusiak dośrodkował piłkę z lewego skrzydła w pole bramkowe, a do futbolówki dopadł Jakub Arak, który strzałem głowa pewnie pokonał Dawida Smuga.

• GOOL! JAKUB ARAK PO RAZ DRUGI!

• Sebastian Dudek został sfaulowany przez Keona Daniela, ale sędzia oszczędził go i nie pokazał kartki.

• Ależ szansa Zagłębia Sosnowiec! Ryndak znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem Miedzi, przelobował Smuga, ale piłka spadła na górną siatkę!

• Dośrodkowanie Zarko Udovicica, piłkę przyjął Arak, ale nie zdołał oddać dobrego strzału na bramkę Miedzi.

• Zmarnowana akcja Miedzi, Łobodziński bardzo dobrze dośrodkowywał do Sabali, ale ten w niezłej sytuacji skierował piłkę nad poprzeczkę.

• Łobodziński mógł zagrozić bramce Zagłębia, ale świetnym wślizgiem spod nóg piłkę wydarł mu Markowski.

• Dudek dogrywał do Pribulli, ten sprawnie wyminął Bartczaka i dośrodkowywał na pole karne, ale w porę akcję przerwał Stasiak.

• Martin Pribula został złapany na spalonym.

• Z rozmachem rozpoczęła drugą połowę ekipa Miedzi. Po dośrodkowaniu Bartczaka groźny strzał na bramkę sosnowiczan oddał Gancarczyk, ale piłka powędrowała nad poprzeczką.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Zagłębie Sosnowiec prowadzi z Miedzią 1:0.

• Sędzia przedłużył pierwszą połowę o minutę.

• Po świetnym podaniu Cierpki Gancarczyk znów strzelał na bramkę Zagłębia, ale po raz kolejny nie zdołał pokonać Fabisiaka.

• Znów groźnie pod bramką Miedzi, Sierczyński wpadł z impetem w pole karne rywali, ale nie miał do kogo odegrać piłki.

• Płaski strzał Gancarczyka, ale dobrze spisujący się dziś Fabisiak ponownie popisał się pewną interwencją.

• Zagranie Dudka w kierunku Pribuli, ale ten nie zdołał przedrzeć się przez dobrze ustawioną defensywę Miedzi.

• Ryndak dośrodkował na pole karne do będącego tam Jakuba Araka, którego pierwsza próba oddania strzału została zablokowana, ale już dobitki Smug nie miał szans obronić.

• GOOOL! JAKUB ARAK!!

• Sebastian Dudek strzelał z dystansu, ale ta próba pozostawiała wiele do życzenia.

• Łukasz Garguła został ukarany żółtą kartką.

• Łuszkiewicz odegrał piłkę do Sabali, który oddał potężny strzał tuż pod poprzeczkę. Wojciech Fabisiak wspiął się na wyżyny swoich bramkarskich umiejętności i uchronił swój zespół przed stratą gola.

• Bardzo aktywny w ostatnich minutach jest Łobodziński. Przed chwilą gracz Miedzi dośrodkowywał w kierunku Sabali, który z kolei oddał strzał na krótki słupek. Górą w tej sytuacji był jednak Fabisiak.

• Mało groźny strzał Łobodzińskiego, ale lepszy w tej sytuacji okazał się golkiper Zagłębia Sosnowiec.

• Długie podanie Matusiaka do Ryndaka, ale przy futbolówce szybciej znalazł się Dawid Smug.

• Zapowiadało się na dobrą akcję gospodarzy, ale Marek Gancarczyk zbyt mocno zagrał piłkę przy próbie podania jej do lepiej ustawionego kolegi. Grę od aut wznowili przyjezdni.

• Bartczak dośrodkowywał na pole karne w kierunku Cierpki, ale znalazł się tam Matusiak, który przeciął to podanie i przechwycił futbolówkę.

• Kolejny stały fragment gry egzekwował Łukasz Garguła, który uderzał piłkę z rzutu wolnego. Wojciech Fabisiak wybił ją na przedpolu.

• Akcja gości z Sosnowca, Zarko Udovicić zagrywał piłkę z rzutu rożnego na bliższy słupek, ale czujny na posterunku Dawid Smug zażegnał niebezpieczeństwo pod własną bramką.

• Sebastian Dudek zdecydował się na oddanie strzału bezpośrednio z rzutu wolnego. Dawid Smug popisał się jednak dobrą interwencją.

• Doodkowanie Garguły w kierunku Sabali, który przyjął futbolówkę, ale nie był w stanie oddać strzału na bramkę Zagłębia.

• Garguła zagrywał piłkę z rzutu rożnego, ale pewnie z okolic własnego pola karnego wybił ją Matusiak.

• Dośrodkowanie Bartczaka, Sołowiej i Fabisiak nie porozumieli się w tej sytuacji, w efekcie ten drugi wybił piłkę na aut.

• Udovičić faulował Łobodzińskiego, któremu sztab medyczny Miedzi udziela właśnie pomocy poza placem gry.

• Žarko Udovičić został ukarany żółtą kartką.

• Niezła akcja Miedzi, Wojciech Łobodziński pędził prawą flanką, sprawnie minął kilku rywali, jednak arbiter spotkania dopatrzył się, że piłka znalazła się poza linią boczną.

• Zbyt mocne dośrodkowanie Sołowieja, Rynda nie zdołał dopaść do piłki.

• Jakub Arak próbował oddań strzał na bramkę Miedzi, ale został złapany na spalonym.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

• Piłkarze Miedzi i Zagłębia rozegrają dziś zaległy mecz 7. kolejki 1. ligi. Pierwotnie spotkanie miało odbyć się 6 września, ale zostało przełożone z racji powołania piłkarzy Miedzi do reprezentacji narodowych.

• Rezerwowi Zagłębia Sosnowiec: Grzegorz Fonfara, Matko Perdijić, Tomasz Szatan, Michał Fidziukiewicz, Konrad Budek, Hubert Tylec, Adrian Paluchowski.

• Rezerwowi Miedzi: Ireneusz Brożyna, Dominik Budzyński, Yannick Kakoko, Szymon Kuźma, Marcin Garuch, Bartosz Ślusarski, Tadas Labukas.

• Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: Miedź - Zagłębie LIVE! Odrabiamy zaległości w Legnicy.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec!