• ...a za Nowackiego pojawia się na boisku Deja. Komplet zmian w obu zespołach.

• Za Swędrowskiego wchodzi Kojder...

• Ostatnia zmiana w Chorbrym. Szczepaniak za Sędziaka.

• Zmiana w Chrobrym. Hodowany za Kościelniaka.

• Próbuje MKS, próbuje, ale na razie niewiele z tego wynika. Zostaje 20 minut na zdobycie przynajmniej wyrównującej bramki.

• Górski mógł podwyższyć prowadzenie, jednak tym razem przestrzelił w dobrej sytuacji!

• Jest reakcja trenera gospodarzy. Kowalczyk zmienia Giela.

• Po wrzutce Hudymy strzał zdołał oddać Hałambiec. Pogorzelec był na posterunku, ale wobec dobitki Górskiego był już bezradny i to Chrobry obejmuje prowadzenie.

• Gooool! Goście obejmują prowadzenie po strzale Górskiego!

• Akcja gości zakończona strzałem, lecz nie dał się zaskoczyć Pogorzelec. Tempo meczu w ostatnich minutach spadło.

• Gospodarze szukają swojej okazji, ale z taką skutecznością, jaką przed chwilą pokazał Giel, o gola może być trudno.

• Ależ okazja gospodarzy! W świetnej sytuacji Giel uderzył w sam środek bramki! 100% okazja zmarnowana!

• Żółta kartka dla Giela

• W przerwie Ziemniak za Pisarczuka.

• Początek drugiej połowy.

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy 0-0 po niezłym spotkaniu, ale niestety nie oglądaliśmy żadnych goli. Zapraszamy na drugą połowę za około 15 minut.

• Teraz 100% sytuacja Drewniaka!!! Sędziak podał mu z prawego skrzydła, Drewniak zdecydował się na strzał z pierwszej piłki, ale uderzył o wiele za wysoko.

• Rzut rożny wywalczył Szymon Sobczak, a dośrodkowywał będzie Rafał Niziołek. Wrzutka jednak zdecydowanie za krótka.

• Hudyma miał dobrą pozycję do strzału, uderzył piłkę z 16 metrów, ale prosto w Pogorzelca.

• Hałambiec zdecydował się na strzał z 40 metrów, ale piłka przeleciała nad piłko-chwytem.

• Nitkiewicz teraz zbyt długo holował piłkę i w efekcie stracił ją na rzecz Byrtka.

• Hudyma faulował teraz idącego do przodu Ganowicza i ogląda za to żółtą kartkę.

• Znowu okres gdzie mamy sporo chaosu i gra jest bardzo szarpana.

• Źle uderzył Mateusz Arian - piłka daleko obok bramki.

• Robert Pisarczuk ogląda żółtą kartkę za faul na Sobczaku i teraz przed dobrą okazją gracze z Kluczborka. Rzut wolny z około 28 metrów.

• Maciej Górski teraz zdecydował się na strzał z około 25 metrów, jednak piłka o 2 metry minęła słupek bramki.

• Na spalonym teraz Piotr Giel, który protestuje, ale piłka już w grze.

• Drewniak uderzył, ale wysoko ponad bramką.

• Gierak otrzymuje kartkę za faul na 25 metrze i może być groźnie pod bramką MKS-u.

• Giel przed wspaniałą szansą!!! Dostał świetne podanie od Niziołka i wbiegł w pole karne przy jego narożniku, zdecydował się na strzał, ale Janicki dobrze skrócił kąt i obronił!

• Doskonałą szansę miał Nowacki, ale jego uderzenie zostało zablokowane przez jednego z obrońców. MKS atakuje coraz śmielej.

• Teraz jednak dobrą szansę miał Piotr Giel, ale nie sięgnął piłki wrzucanej przez Nitkiewicza!

• Sporo niedokładności z obu stron, gracze nie potrafią wymienić teraz 3-4 celnych podań.

• Niziołek przed szansą na dośrodkowanie z rzutu wolnego, ale nikt nie sięgnął piłki głową i od bramki rozpocznie Janicki.

• Znowu faulował Ganowicz, ale sędzia ostrzegł go, że to ostatni faul i będzie kartka. Z rzutu wolnego uderzał Artur Samiec, ale piłkę z łatwością złapał Pogorzelec.

• Awizowana wcześniej grupa 150 kibiców z Głogowa jednak nie dotarła w całości, na trybunie pojawiło się około 50 osób z Dolnego Śląska.

• Inicjatywę od początku meczu przejął Chrobry, a MKS ma problemy żeby wyjść z własnej połowy.

• Ostry faul na Macieju Górkim i Chrobry ma okazję z rzutu wolnego. Wszyscy spodziewali się wrzutki a na strzał zdecydował się Szymon Drewniak i prawie zaskoczył Oskara Pogorzelca! Pierwsza groźna sytuacja w tym meczu!

• Teraz doskonałe, długie podanie wykonał Paweł Gierak, ale piłki nie opanował Kamil Nitkiewicz.

• Grę rozpoczęli goście, ale od razu posłana długa piłka wpadła wprost w ręce Pogorzelca.

• Zaczynamy!

• Puchar z rąk marszałka województwa opolskiego odebrał kapitan ekipy z Kluczborka Łukasz Ganowicz.

• Właśnie w tym momencie piłkarze wyszli na murawę, za chwilę zostaną przyznane puchary dla MKS-u za awans do I ligi.

• Sędzia już dał piłkarzom sygnał do wyjścia z szatni i za moment rozpocznie się sportowe święto w Kluczborku!

• Piłkarze zaraz pojawią się w tunelu prowadzącym na murawę, a przed rozpoczęciem meczu minutą ciszy uczcimy pamięć rocznicy Powstania Warszawskiego.

• Na ławce w ekipie Chrobrego znajdują się: Mariusz Rzepecki, Marcel Gąsior, Karol Hodowany, Bartosz Machaj, Michał Michalec, Krzysztof Ziemniak oraz Łukasz Szczepaniak.

• Rezerwowi MKS-u: Krystian Rudnicki, Marcin Tomaszewski, Michał Kojder, Piotr Kasperkiewicz, Radosław Kursa, Maciej Kowalczyk oraz Sebastian Deja.

• Na Stadion Miejski wchodzi właśnie grupa 150 kibiców Chrobrego Głogów, a to oznacza,m że doping będzie prowadzony przez kibiców obu drużyn. Zapowiada się ciekawie nie tylko na boisku, ale też na trybunach!

• Witam Państwa z inaugurującego meczu I ligi w Kluczborku. Miejscowy MKS zmierzy się z Chrobrym Głogów. Piłkarze obu drużyn są na rozgrzewce, a za chwilę podamy Państwu składy obu drużyn.

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA MKS KLUCZBORK - CHROBRY GŁOGÓW

Beniaminek 1. ligi, MKS Kluczbork sezon na zapleczu Ekstraklasy zainauguruje meczem z Chrobrym Głogów. Spotkanie obu tych drużyn będzie już dziewiątym, oficjalnym meczem jaki rozegrają. Bilans jest korzystny dla kluczborczan, którzy z Chrobrym wygrali pięć razy, raz przegrali i dwa razy zremisowali.