MKS Kluczbork

3

Pogoń Siedlce

2

• Koniec meczu i 3 punkty zostają dziś w Kluczborku! Na dziś to wszystko, zapraszamy Państwa na kolejne relacje LIVE!, za uwagę dziękuje Maciej Dąbrowski.

• 2 minuty dłużej gramy w Kluczborku.

• GOL w 90 minucie meczu. Daniel Chyła i 3:2.

• Ganowicz strzelił z rzutu wolnego, ale bardzo niecelnie.

• Piotr Krawczyk wchodzi za Kamila Dmowskiego.

• Wynik wydaje się niezagrożony, MKS kontroluje grę, a Pogoń tylko się broni. Nic już się tu chyba nie wydarzy.

• Ceglarz uderzał z dystansu, ale znowu niecelnie. Pogoni nic w tym meczu nie wychodzi.

• Reisch zmienia Tomaszewskiego.

• Dzięcioł otrzymał żółtą kartkę.

• Niziołek przejął piłkę w środku pola, podał na lewą stronę do Sobczaka, a ten dobrym, mocnym strzałem, umieszcza piłkę w siatce. 3:1 i Pogoń w bardzo ciężkim położeniu.

• GOOOOOOOL!!!! SZYMON SOBCZAK!!!!

• I Sobczak za strzelca drugiego gola - Michała Kojdera.

• Arian za Kasperkiewicza.

• Dobre dośrodkowanie prawie zakończyło się samobójem. Orłowicz chciał wybić piłkę, ale zrobił to tak niefortunnie, że trafił w słupek, a odbitą piłkę do bramki skierował Kamil Dmowski.

• GOL!!! Kamil Dmowski i już tylko 2:1.

• Ceglarz zmienia Rybickiego.

• Brawo Krystian Rudnicki! Strzał Dmowskiego sparował bramkarz MKS-u, ale piłka spadła pod nogi Dudy. Rudnicki jednak jak lew poszedł na piłkę i złapał ją!

• Dzięgielewski uderza, ale zbyt anemicznie, a do tego niecelnie. Tak Pogoń nie zdobędzie bramki.

• Seria fauli graczy Pogoni, najpierw faulowany Kasperkiewicz, teraz Nowacki.

• Paczkowski zmienia Dybca, który odniósł drobny uraz.

• erwind234@... - czyżby Pogoń imprezowała w Kluczborku? Ciekawe :)

• Zembrowski strzela głową! Ależ parada Rudnickiego, doskonale wybił się w powietrze i sparował piłkę na róg.

• MKS spokojnie rozgrywa piłkę, Pogoń ma z tym spore problemy. Zresztą jak ma rozgrywać piłkę jak nie jest w jej posiadaniu.

• Gramy!

• Gracze Pogoni już wyszli na plac gry. Czekamy na gospodarzy.

• Koniec I połowy meczu, 2:0 dla MKS-u po niezłym meczu. Wracamy za 15 minut, zostańcie z nami!

• Świetna akcja Niziołka prawym skrzydłem, dogranie do Kowalczyka, strzał! Broni Misztal. Minuta doliczona do 1 połowy.

• Rudnicki źle teraz wyszedł z bramki, ale Duda mimo, że przejął piłkę, trafił w bramkarza. Tylko rożny dla Pogoni.

• Bomba Ganowicza trafia w mur.

• A teraz wolny z drugiej strony boiska. Faulowany Kojder.

• Rybicki z wolnego, ale świetnie Rudnicki. Dobry mecz bramkarza gospodarzy.

• Czysty jak zła wślizg Gieraka, nie dość, że odgwizdany jako faul, to jeszcze żółta kartka. Niezrozumiała decyzja arbitra.

• bakariq1@... - słabo to wygląda szczerze mówiąc

• Kowalczyk jest w gazie, teraz uderzył z dystansu, ale minimalnie za wysoko. Mogło być 3:0.

• Dzięgielewski dostaję żółtą kartkę za odkopnięcie piłki.

• Piotr Kasperkiewicz ukarany żółtą kartką za faul w samym środku boiska.

• aMiNo - około 1200 widzów dziś na stadionie

• Niezłą próbą z dystansu popisał się Daniel Dybiec, ale znowu na posterunku czujny Rudnicki.

• Nic z tego, wrzutka Niziołka zbyt krótka.

• Brzydki faul na Kojderze około 25 metrów od bramki Pogoni i może być groźnie.

• Niziołek nie trafia z 2 metrów! Piękna wrzutka Ganowicza, płaska, mocno bita piłka wzdłóż bramki do Niziołka, który strzela nad bramką z 2 metrów. Pudło w stylu Mirosława Klose z meczu z Werderem kilka sezonów temu.

• Pogoń chce narzucić swój styl gry, ale nie bardzo to wychodzi. Co chwilę strata piłki.

• Po trzech meczach, gdzie MKS raził nieskutecznością, dziś wygląda to pod tym względem świetnie. Dwie dobre akcje i 2 gole.

• Ależ akcja Kowalczyka, doskonale to rozegrał. Pociągnął lewą stroną na pełnym gazie, minął 2 obrońców i wyłożył piłkę Kojderowi, który na wślizgu wpakował ją do bramki. 2:0 dla gospodarzy, to się nazywa skuteczność!

• 2:0!!! MICHAŁ KOJDER!!!!

• Wrzutka Bodzionego, jednak Rudnicki pięknie łapie piłkę.

• Ale bomba Kowalczyka! Huknął z całej siły, ale dobrze ustawiony Misztal z największym trudem paruje strzał na róg. Oblężenie bramki Pogoni trwa.

• Ależ błąd w wybiciu piłki przez obrońców Pogoni. Piłka spadła pod nogi Nowackiego, a ten płaskim strzałem umieścił ją w siatce.

• GOL!!!! MARCIN NOWACKI!

• Teraz wielkie ryzyko podjął Gierak wraz z Rudnicki, ale bramkarz łapie w ostatniej chwili piiłkę!

• Tym razem próba Dzięgielewskiego, która mogła się udać. Rykoszet ratuje MKS i piłka poza linią końcową. Róg dla Pogoni.

• I mamy pierwszy strzał w tym spotkaniu. Z daleka spróbował Krzysztof Bodziony, ale strzelił wprost w ręce Rudnickiego.

• Walka w środku boiska przeważa od początku meczu. Jak na razie nie było w Kluczborku żadnej ciekawej akcji.

• Bodziony walczył w narożniku boiska, ale Nitkiewicz dobrze nabił go piłką. Od bramki Rudnicki.

• Pierwszy faul w tym meczu popełnia Dybiec. Piłka w posiadaniu gospodarzy.

• Od środka MKS!

• Wychodzą! Trybuna kryta zapełniona do ostatniego miejsca!

• Gracze już zeszli do szatni i za chwilę ponownie wyjdą na murawę. Za około 8 minut zaczynamy bardzo ważny mecz!

• Kwadrans do rozpoczęcia meczu, na stadionie pojawia się coraz więcej kibiców. MKS musi w końcu po trzech remisach wygrać. Jeśli tak się stanie przeskoczy w tabeli Pogoń. Jeśli zwycięstwo odniosą goście, mogą awansować nawet na 7. pozycję.

• Pogoda jest idealna, około 23 stopni i świecące słońce sprzyjają graniu w piłkę. Oba zespoły są na rozgrzewce. e

• Na ławce rezerwowych MKS-u pozostaną: Pogorzelec, Arian, Uszalewski, Giel, Sobczak, Reisch oraz Kursa. Rezerwowymi w zespole z Siedlec są: Frąckowiak, Wójcik, Ł. Krawczyk, Paczkowski, Ogrodnik, Ceglarz oraz P. Krawczyk.

• Witamy Państwa ze stadionu w Kluczborku. Za chwilę po lewej stronie pojawią się składy MKS-u i Pogoni Siedlce.

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA MKS KLUCZBORK - POGOŃ SIEDLCE

Arka Gdynia - MKS Kluczbork 1:1 width=

W sobotę miejscowy MKS w Kluczborku podejmie Pogoń Siedlce. Beniaminek pierwszoligowych rozgrywek będzie szukał w tym spotkaniu okazji do przełamania złej passy, gdyż w ostatnim czasie nie wygrał żadnego z pięciu meczów, kończąc trzy remisami. Kluczborczanie o trzy punkty będą rywalizowali z równie przeciętnie spisującą się Pogonią, która z ośmioma punktami na koncie plasuje się na 13. pozycji.