MKS Kluczbork

1

Wigry Suwałki

1

• Dzisiaj z Kluczborka to już wszystko, za uwagę z tego szalonego meczu dziękuje Maciej Dąbrowski.

• Koniec meczu! Po niesamowitym spotkaniu MKS remisuje z Wigrami 1-1. Kibice w Kluczborku maja prawi być bardzo niezadowoleni, bo ilość niewykorzystanych sytuacji jest przerażająca.

• 3 minuty dolicza arbiter, a "kibice" w Kluczborku opuszczają stadion. Tak się nie robi...

• Sobczak wszystko zrobił dobrze, minął trzech rywali, ale jego strzał lewą nogą zupełnie nieudany.

• Rudnicki LOTNIK! Niesamowita obrona Krystiana Rudnickiego. Z rzutu wolnego uderzał Ruszkul, a bramkarz MKS-u wyciągnął piłkę z okienka.

• Można chyba śmiało powiedzieć, że Kojder zawalił dziś mecz. Punkt, który uratował w Gdyni zamienił na dwa stracone dziś. MKS nie wygląda teraz jak zespół, który stać na zwycięstwo.

• Ganowicz ukarany żółtą kartą. Znowu upomnienie za dyskusje, które są zupełnie niepotrzebne.

• Deja na wiwat! 10 metrów nad bramką.

• Debiutant za debiutanta (w pierwszej jedenastce). Reisch za Tomaszewskiego.

• Giel ścigał się teraz z Karankiewiczem, ale obu ich uprzedził Hieronim Zoch i wybił piłkę na aut.

• Trener bramkarzy MKS-u Grzegorz Świtała wyrzucony na trybuny!

• Sobczak dostał żółtą kartkę za próbę wymuszenia faulu w polu karnym! Wydawało się, że powinien być karny!

• Nitkiewicz ukarany żółtym kartonikiem za faul na połowie Wigier.

• Na stadionie panuje teraz cisza, nikt nie wierzy, że MKS nie prowadzi.

• Piotr Giel zmienia strzelca gola dla gospodarzy - Macieja Kowalczyka.

• No i Wigry w tym momencie mogły już prowadzić. Ruszkul z 7 metrów nad bramką. Tyle sytuacji miał MKS, a na tablicy wynik 1-1, to jest niemożliwa sytuacja.

• Sobczak zmienia Nowackiego.

• Zupełnie przypadkowy gol, piłkę z pod nóg Ganowicza wyłuskał w jakiś sposób Ruszkul i skierował ją do bramki.

• Ruszkul wyrównuje w Kluczborku. 1-1.

• Żółta kartka za faul taktyczny dla Dei. Dużo szarpanej gry teraz w Kluczborku, jednak mecz nadal jest szalenie ciekawy.

• Biel zmienia Łukasza Monetę.

• Niziołek łapie głupią kartkę za protesty przy ewidentnej ręce. Niepotrzebnie.

• Ruszkul za Atanackovicia.

• Wszyscy na stadionie zastanawiają się jak to możliwe, że jest tylko 1-0. To na prawdę jest niebywałe!

• NIZIOŁEK! TO Chyba sen! Tu powinien być pogrom! Teraz Niziołek obok z 5 metrów. Ależ szczęście gości.

• Nowacki!!! NIESAMOWITE CO TU SIĘ DZIEJ! SAM NA SAM Z ZOCHEM! Nowacki dostał piłkę w polu karnym, był w ogóle niekryty, ale strzelił w Zocha. Mógł zapytać w który róg ma strzelić!

• A tym razem Deje troszkę poniosło, bo zdecydował się na uderzenie prawie z linii bocznej boiska. Nad bramką.

• Deja ze skrzydła świetnie wypatrzył doskonale dysponowanego dzisiaj Kowalczyka, ale piłka ześlizgnęła mu się po nodze.

• Kowalczyk przed szansą, ale strzał prosto w Zocha. Od początku MKS stara się narzucić swój bardzo ofensywny dziś styl.

• Zaczynamy 2 połowę meczu! Oby była tak dobra jak pierwsza!

• W przerwie Gąska za Żebrowskiego.

• Po wspaniałej, szybkiej i bardzo ciekawej pierwszej połowie meczu MKS prowadzi z Wigrami 1-0! Zapraszamy na drugą część gry za około 15 minut! Zostańcie z nami.

• Kowalczyk z bardzo daleka tym razem. Zoch nie miał problemów ze złapaniem piłki. Minutę dłużej gramy w Kluczborku.

• Kalinkowski z daleka! Niecelnie.

• Atanacković ukarany żółtą kartką za faul w środku boiska. Deja przed szansą, Gierak główkuje, ale zbyt lekko żeby zaskoczyć Zocha.

• Kowalczyk leciał na bramkę niczym F-16, ale sędzia liniowy machnął chorągiewką i "Kowal" rozłożył spadochron, żeby zahamować.

• Łukasz Moneta! Świetny wolej z daleka, ale stojący pod słońce Rudnicki na raty łapie piłkę. To mogło być wyrównanie!

• Spory błąd popełnił Rudnicki! Zawahał się czy wychodzić do wrzutki czy nie i MKS mógł stracić gola. Bartkowski jednak strzela niecelnie.

• A na ławce rezerwowych Wigier m.in. Robert Błąkała - były gracz MKS-u.

• Teraz przed szansą Adamek! Dobra wrzutka Żebrowskiego, ale Adamek źle dostawił nogę i piłka poza placem gry.

• Michał Kojder po raz 4?, 5?. Niebywałe.. Wrzutka Niziołka, a Kojder tym razem z 2 metrów trafia w Zocha. No to się nie dzieje!

• MKS bardzo spokojnie rozgrywa piłkę i bez problemów dochodzi do sytuacji bramkowych, Wigry nie istnieją na placu gry.

• Znowu Kojder pociągnął akcje MKS-u, zagrał do Tomaszewskiego, ten odegrał Dei, ale strzał niecelny.

• I jeszcze Niziołek z dystansu minimalnie obok słupka. Kibice mają nadzieję, że niewykorzystane sytuacje się nie zemszczą.

• Kojder.... Co on dziś robi, już powinien mieć hat-tricka, teraz z 5 metrów nie trafił do pustej bramki, nieprawdopodobne co dzieje się w Kluczborku! Tyle okazji MKS nie miał chyba od początku sezonu!

• KOJDER! To powinno być 2-0! Wspaniała akcja Kowalczyk-Niziołek-Kojder, ale ten ostatni z 7 metrów strzelił w Zocha. MKS w ofensywie wygląda znakomicie!

• Atanacković mocno, płasko dośrodkował po ziemi, ale do piłki nie zdążył Kamil Adamek. W posiadaniu gospodarze.

• DOSKONAŁA akcja Macieja Kowalczyka! Napastnik MKS-u oddał jeden strzał, który został zablokowany, piłka trafiła pod nogi Kojdera, Karankiewicz wybił ją jednak prosto do "Kowala", a ten huknął w długi róg bramki Zocha! Fantastyczne trafienie!

• KOWALCZYK!!!!! 1-0!!!!!

• Teraz Nowacki otrzymał piłkę na połowie Wigier i zdecydował się na strzał, ale dobrze blokują goście. Piłka w posiadaniu Wigier.

• Na uderzenie z dystansu, z około 30 metrów zdecydował się Kalinkowski, jednak piłkę bez żadnych problemów chwycił Krystian Rudnicki.

• Żebrowski protestuje, że ręką zagrał Gierak w polu karnym MKS-u, ale sędzia nie reaguje i gramy dalej!

• 100000% sytuacja Kojdera! Doskonałe podanie od Niziołka na gola powinien zamienić Kojder, ale w sytuacji sam na sam trafił w Hieronima Zoch.

• Orłowicz wrzucił piłkę w pole karne, ale do strzału głową nie doszedł Kojder.

• Bartkowski zagrywał z rzutu wolnego, futbolówkę odebrał jednak Gierak, odegrał do Nowackiego, ale ten stracił ją na rzecz rywala.

• Sebastian Deja dobrze zagrywa piłkę na lewą stronę, przyjął ją Niziołek, ale koniec końców cała sytuacja spaliła na panewce.

• Mateusz Żebrowski faulowany przez Nitkiewicza, sędzia dyktuje rzut wolny dla drużyny przyjezdnej.

• Spokojny początek meczu w Kluczborku. Gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

• Rezerwowi Wigry: Robert Błąkała, Piotr Ruszkul, David Makaradze, Bartosz Biel, Kamil Lauryn, Maciej Wichtowski, Damian Gąska.

• Rezerwowi MKS: Grzegorz Wnuk, Łukasz Uszalewski, Piotr Giel, Miłosz Reisch, Szymon Sobczak, Radosław Kursa, Piotr Kasperkiewicz.

• W ostatnich dwóch kolejkach kluczborski zespół zdobywał po punkcie remisując po 1:1 z Zagłębiem Sosnowiec u siebie i Arką Gdynia. - Z punktu zdobytego z Zagłębiem byłem zadowolony, bo przez większość tego meczu graliśmy słabo, a wyrównaliśmy w końcówce - zaznacza trener Andrzej Konwiński.

• Zespół z miasta, gdzie jest polski biegun zimna, miał bardzo dobrą rundę wiosenną poprzednich rozgrywek i jako beniaminek spokojnie utrzymał się w 1 lidze. Zespół z Suwałk początek tego sezonu też ma udany. Zebrał 10 punktów i jest wiceliderem. Biało-niebiescy mają natomiast pięć punktów i zajmują przedostatnią 17. pozycję w tabeli.

• Witamy! O godz. 17.00 na obiekcie przy ul. Sportowej zacznie się mecz MKS Kluczbork z Wigrami Suwałki. Zapraszamy na relację na żywo.