MKS Kluczbork

3

Zagłębie Lubin

2

• Koniec spotkania MKS Kluczbork po wygranej 3-2 z Zagłębiem Lubin awansował do kolejnej fazy Pucharu Polski. Drugoligowiec eliminuję zespół z Ekstraklasy. Wielka sensacja tak można podsumować to spotkanie. Dziękuję za uwagę.

• Teraz atakują gospodarze. Doskonała okazja dla Półchłopka, ale nie wykorzystał jej zawodnik gospodarzy.

• Co raz mniej czasu dla miedziowych.

• Sędzia doliczył trzy minuty. Czy Zagłębie jeszcze strzeli bramkę?

• Abramowicz ukarany za przedłużanie gry.

• Ładna wrzutka w pole karne Gancarczyka na głowę Sernasa, a ten pewnie pokonuje Abramowicza. I będziemy mięli emocje w tym spotkaniu. 3-2

• Goooooooooooooool! Sernas

• Pajączkowski strzelał ładnie na bramkę strzeżoną przez Ptaka, lecz piłka minęła słupek bramki.

• Nie milknie doping w Kluczborku,a zawodnicy pokazują że potrafią grać w piłkę i nie boją się drużyny z ekstraklasy.

• Przejęcie piłki przez MKS, strzał Nowosielskiego i dobra interwencja Ptaka.

• Pawłowski atakował ze skrzydła, wycofanie do Sernasa i ten strzela w nogi obrońcy.

• Kontra MKS-u wychodzili dwóch na dwóch ale ładnie interweniował Reina wybijając piłkę.

• Za Patryka Tuszyńskiego wchodzi Nowosielski.

• Znów groźnie pod bramką miedziowych. Dośrodkowywał Pajączkowski, ale obrońcy wybili piłkę.

• Próba prostopadłego podania Traore do Sernasa, ale za mocne i wybijają gospodarze.

• Ekwueme żegnany brawami na Stadionie Miejskim w Kluczborku

• Groźna akcja po rzucie rożnym dla Zagłębia piłka odbijała się jak w ping pongu, ale ostatecznie bramkarz złapał piłkę.

• Znakomite spotkanie w Kluczborku. "Ząb za ząb", kontra za kontrę. Nikt nie odpuszcza w tym meczu.

• MKS próbuje zdobyć czwartą bramkę Niziołek wrzuca w pole karne i piłkę wypija bramkarz na rzut rożny.

• Trener Urban zdecydował się wpuścić Sernasa i próbować odrobić straty w tym spotkaniu. Czy jego podopieczni odrobią dwie bramki straty?

• Wchodzi Sudoł, schodzi Galdinio

• Boisko opuścił Dąbrowski, a na boisku pojawił się Sernas.

• Mogło być 4-1 ładnie wrzucał Niziołek, ale Ekwueme przestrzelił o centymetry słupek bramki gości.

• Gospodarze bronią się przed atakami gości i próbują skontrować zespół Jana Urbana.

• Żółtą kartką ukarany Horvath.

• Ależ szczęście MKS-u. Dośrodkowanie z rzutu rożnego, ale Telichowski uderzył obok słupka.

• Szybki kontratak MKS-u, a dokładnie Ekwueme i Glanowskiego, do tej kontry podłączył się jeszcze Orłowicz i to on wyłożył na 5 metr piłkę do Ekwueme i ten nie miał problemu ze zdobyciem bramki. 3-1

• Goooooooooooooool! Ekwueme i mamy 3-1

• Z rzutu wolnego uderzał Pajączkowski, ale piłka minęła o metr poprzeczkę.

• Od początku atakują goście próbując odrobić straty.

• Druga połowa rozpoczęta.

• Zmiana w Zagłębiu schodzi Rymaniak, wchodzi Pawłowski.

• Zachęcam do typowania wyniku meczu w komentarzach.

• Koniec pierwszej części spotkania. Na razie pachnie niespodzianką w Kluczborku. Czy trener Urban będzie w stanie zrobić coś ze swoim zespołem?

• Sędzia doliczył minutę do pierwszej polowy.

• Mogła być bramka samobójcza Ekwueme naciskany przy rzucie rożnym napastnik był bliski pokonania swojego bramkarza, ale na posterunku był Abramowicz ciężkie chwile dla defensywy MKS-u.

• Próba zagrania Gancarczyka do Woźniaka, ale znów dobrze spisują się obrońcy gospodarzy.

• Goście próbują wyrównać po raz drugi w tym spotkaniu. Dąbrowski wrzucał w pole karne, ale interwencja obrońców oddaliła niebezpieczeństwo.

• Tuszyński jest w bardzo dobrej formie w tym sezonie. Strzela regularnie w lidze, a teraz dokłada trafienie w Pucharze.

• Pajączkowski powstrzymuje Rymiaka. Zawodnik Zagłębia uważał, że był faulowany, ale sędzia pozostaje nie wzruszony.

• Ładną indywidualną akcją popisał się Tuszyński. Miną dwóch obrońców gości i pokonał bramkarza. 2-1

• Goooooooooooool! Tuszyński strzela bramkę na 2-1

• Z 16 metrów strzelał Gancarczyk, ale sędzia odgwizdał pozycję spaloną.

• Goście nie mają zamiaru poprzestać na jednym golu i cały czas atakują. A trener Urban ma w zanadrzu m.in Sernasa i Pawłowskiego.

• Mecz może się podobać kibicom szybka gra z obu stron i oczywiście dwie bramki w przeciągu 20 minut.

• Zagłębie szybko odrobiło straty w Kluczborku. Drużyna Jana Urbana dopingowana jest przez ok. 200 kibiców

• Świetny strzał Woźniaka w samo okienko bramki strzeżonej przez Abramowicza. 1-1

• Goooooooooool Woźniak

• Tuszyński popisał się ładną akcją lewym skrzydłem wycofał do Glanowskiego a ten pewnym strzałem pokonał Ptaka. 1-0

• Próba odpowiedzi Zagłębia strzelał Rakowski z dystansu, ale niecelnie.

• Gooooooooooool. Glanowski! Po ładnej akcji tuszyńskiego bramkę zdobywa Glanowski!

• Na razie wyrównane spotkanie w Kluczborku.

• Rzut wolny dla miedziowych. Wrzucał Dąbrowski, ale pewna interwencja obrońców.

• Na stadionie prawie komplet publiczności.

• Pierwszy strzał Zagłębia strzelał Dąbrowski, lecz piłka przeleciała ponad bramką.

• Mecz rozpoczęty

• Natomiast na ławce Zagłębia zasiądą: Isailovic, Pawłowski, Rachwał, Nhamoinesu, Hanek, Sernas

• Poznaliśmy już składy. Teraz czas na rezerwowych. MKS Kluczbork: Wnuk, Półchłopek, Sudoł, Nowosielski, Kaczmarek, Fryzowicz, Stawowy

• Witam w relacji z meczu Pucharu Polski pomiędzy MKS Kluczbork, a Zagłębiem Lubin.