2

Algieria

4

3 1 połowa

• Za wspólnie spędzony czas dziękuje Szymon Janczyk! Piękny, otwarty mecz za nami a już za godzinę w naszym serwisie kolejne piłkarskie emocje - relacja LIVE z meczu Portugalczyków z Amerykanami. Zapraszamy!

• KONIEC MECZU !!! Algieria wygrywa 4:2 i to ona zagra o awans w meczu z Rosją !

• Znów okazja do dośrodkowania z rzutu wolnego dla Algierii.

• Desperacko walczą Koreańczycy ale znów świetnie w obronie Algieria. Son padł w polu karnym, jednak nie ma mowy o jedenastce.

• Korner dla drużyny z Azji, piłka ląduje w rękawicach M'Bohliego.

• Wilmar Roldan doliczył 4 minuty.

• Wciąż bronią się pustynne lisy, tym razem daje to okazję do kontry zakończonej faulem Koreańczyków w środkowej strefie.

• Nabil Bentaleb opuszcza plac gry, za niego melduje się Essaid Belkalem.

• Niecelne uderzenie reprezentanta Korei.

• Nic z tego. Ale już kolejna akcja i piłka zostaje wybita po podaniu Sona.

• Rzut wolny z idealnego do zdobycia bramki miejsca. 20 metrów do bramki w linii prostej.

• No i wrócił Slimani. Jeszcze jedna okazja Algierii ale Jung uprzedził Ghilasa.

• Slimani zniesiony na noszach...

• Na boisku leży jeden z zawodników Lisów Pustyni. Za chwilę chyba zostanie zmieniony.

• Korea się obudziła, coraz mocniej naciskają ale już chyba za późno.

• Mamy korner.

• Rzut wolny dla Azjatów, będzie świetna szansa.

• Dobra szansa lisów pustyni - niewykorzystana.

• Ostatnia zmiana w ekipie Korei. Kook-Younga zmienił Dong-Won

• Medhi Lacen zastąpił na placu gry strzelca bramki - Brahimiego.

• Jeszcze atakują, jeszcze walczą Koreańczycy ale bardzo dobrze broni się Algieria.

• Ghilas zmienił przed chwilą Djabou.

• Son zablokowany, ale jego partner dograł piłkę do stojącego tuż przed linię Koo. Ten się nie myli a Korea zmniejsza rozmiary porażki.

• GOOOOOOOOOOOOOL !!! KOO JA-CHEOL!!!

• Korea Południowa - Algieria

• Trochę nieudane to zagranie, atakują Koreańczycy i również zostają powstrzymani nieprzepisowo w okolicach środka boiska.

• Slimani faulowany w środkowej strefie boiska, będzie kolejne długie podanie w szesnastkę rywala.

• Kolejna kara indywidualna dla piłkarzy z Azji, tym razem Kook-Young.

• M'Bohli wznawia grę od bramki, chwilę później futbolówka trafia do Junga. Próbują atakować Koreańczycy.

• Son w pole karne i nic z tego. Znów Algieria.

• Madjid Bougherra zmuszony był powalić szarżującego Sona na ziemię. Żółta kartka.

• Swobodna klepka zawodników w białych strojach. Korea znów straciła chęci do gry.

• A wcześniej zmiana dwóch Leech. Chung-Yong Lee schodzi z boiska, wchodzi na nie Lee Keun-Ho.

• Mesbah dobrze wszedł wślizgiem i kolejny korner dla Koreańczyków.

• Podanie od Feghouliego na bramkę zamienił Brahimi! Świetna piłka i ładny strzał między nogami Junga. Nic dodać nic ująć!

• GOOOOOOOOOOOOOL !!! BRAHIMI !!!

• Po szybkim wykonaniu stałego fragmentu gry jeden z Koreańczyków świetnie uderzył na bramkę koło bezradnego M'Bohliego ale na miejscu był dobrze ustawiony defensor lisów pustyni który wybił piłkę z bramki!

• CO ZA INTERWENCJA! M'Bohli wyjął piłkę zmierzającą wprost w okienko bramki Algierczyków!

• Sporo walki w środku pola teraz oglądamy.

• Zmiana. Park Chu-Young schodzi, za niego na boisku melduje się już Shin Wook.

• Rzut wolny przy narożniku boiska mają Koreańczycy, szybko go rozegrali i nic im to nie przyniosło.

• Prostopadła piłka od Feghouliego do Slimaniego, który jednak uprzedzony przez Junga.

• Madjid świetnie interweniuje i jedynie rzut rożny przynosi Korei groźna akcja skrzydłem.

• Dobra próba szybkiej kontry Algierczyków, ale piłka opuściła plac gry i z autu grę wznowią rywale.

• Lee Yong jako pierwszy zobaczył żółty kartonik.

• Algieria dalej gra swoje. Starają się przeczekać rywala. Korea chyba gra lepiej. Chyba bo ich pressing wciąż wygląda śmiesznie.

• Oj ruszyła nam Korea. Strzał niecelny, ale wcześniej spalony.

• Brahimi w pole karne, tam znów głową Slimani i pewnie broni Jung.

• Algieria znów ma szansę, rzut wolny z boku pola karnego.

• Bezlitośnie wykorzystany błąd obrońcy przez Sona. Przyjął, obrócił się i skierował piłkę do siatki między nogami golkipera. Korea wraca do żywych. Pierwszy strzał w meczu i od razu bramka.

• GOOOOOOOOOOL !!! SON !!!

• Bardzo dobrze znów w obronie gra Algieria.

• Nie ma strzału, jest płaskie i bardzo słabe zagranie.

• Rzut wolny dla Korei z groźnego miejsca z boku pola karnego.

• Ruszają z atakiem Koreańczycy, ale Algieria nie zamierza nawet wychodzić z własnej połowy. Po prostu czekają.

• Korea przy piłce, konstruują atak pozycyjny. Najwyższy czas na pierwszy strzał na bramkę...

• Piłka w grze! Strzelą coś jeszcze?

• Wracamy! Za chwilę pierwszy gwizdek.

• 3:0 Abdelmoumen Djabou

• 2:0 Rafik Halliche

• Korzystając z przerwy, oto bramki!

1:0 Islam Slimani

• KONIEC pierwszej części meczu. Korea przegrywa i chyba wolałaby żeby była już 90 minuta. Nokaut.

• Korea gra tak jakby prowadziła 3:0 a nie przegrywała. To jednak nie przeszkadza Algierczykom, oni nie muszą się starać.

• Dwie minuty doliczone, atakuje Algieria. Sofiane Feghouli dogrywa płaską piłkę w pole karne. Wybijają Koreańczycy.

• Nie mam słów by opisać to co robią Koreańczycy. Algieria totalnie dominuje, a oni nawet nie starają się odebrać im piłki. To wygląda jak gierka treningowa.

• Dobre dośrodkowanie zakończone niecelnym strzałem Slimaniego.

• Wracając do meczu, bo tam już kolejne ataki Algierczyków. Rzut wolny, dobra piłka w pole karne i kolejny korner dla pustynnych lisów.

• Bardzo Państwa przepraszam, zarówno realizator jak i ja myśleliśmy że bramkę zdobył Slimani. Okazuje się że był to Abdelmoumen Djabou, Slimani asystował.

• Po meczu? A skąd! Algieria nie zwalnia, kolejny atak z którym tym razem radzą sobie defensorzy drużyny azjatyckiej. Piłka po chwili znów wraca w posiadanie Algierczyków.

• Szybki atak, czyli specjalność pustynnych lisów, i kolejna bramka! Nie wiadomo skąd, piłkę ma już Slimani i pakuje ją do siatki!

• GOOOOOOOOOOOOOL !!! DJABOU !!!

• Przeciętne dośrodkowanie z rzutu rożnego, piłka trafia ostatecznie do Brahimiego który jednak nie potrafił przedrzeć się w pole karne.

• Pressing Koreańczyków na nic się zdaje, piłkarze w białych strojach wciąż utrzymują się przy piłce czekają na szansę do szybkiego ataku.

• Słychać pierwsze gwizdy na trybunach, podejrzewam że to Azjaci wyrażają swoje niezadowolenie. Algieria skupia się na utrzymaniu przewagi.

• Trwa ofensywa Koreańczyków z południa, ale bardzo mizernie to wygląda. Od bramki grę wznowi M'Bohli.

• Bardzo ciężka sytuacja Korei, jednak Ci nie rezygnują. Płaskie dośrodkowanie wybite przez rywali.

• Gra toczy się dalej. Na boisku leży Islam Slimani, który potrzebuje pomocy medycznej. Miejmy nadzieję, że to nic poważnego.

• Najwyżej po dośrodkowaniu wyskoczył Rafik Halliche, który skierował piłkę do siatki po ładnym strzale głową! 2:0, Korea nie istnieje!

• GOOOOOOOOOOOOOOL !!! 2:0 !!! HALLICHE !!!

• Medjani strzela, mamy korner.

• Islam Slimani zdobył bramkę po fantastycznym długi podaniu Medjaniego! Slimani poradził sobie szybkościowo ze stoperami (dwoma!) Koreańczyków i lekko przelobował leżącego bramkarza!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL !!! SLIMANI !!!

• Była okazja dla Koreańczyków, chwilę później na spalonym złapany został Slimani.

• Niecelne podanie w kierunku napastnika, piłkę przejmują piłkarze z Czarnego Lądu.

• Koreańczycy wykorzystali mały błąd Algierii i odzyskali piłkę. Natychmiast rusza kontra, równie szybko jednak została rozbita.

• Drugi niecelny strzał Medjaniego w tym spotkaniu.

• Kolejny rzut wolny dla Algierii, Djabou posłał ładną piłkę w szesnastkę rywala ale tam na posterunku stał Jung.

• Świetna akcja Algierii, szybki atak skrzydłem zakończony centrą w pole karne do Slimaniego. Ten został nieco zaskoczony przez koreańskiego obrońcę, który nie "zdjął" tej piłki i fatalnie skiksował.

• Nieudana próba strzału Djabou. Niecelnie.

• Trzeba przyznać, że bardzo słabo im to wyszło, ale przynajmniej utrzymali się przy piłce.

• Faulowany Koreańczyk w środkowej strefie boiska. Szykuje się długa piłka w pole karne Pustynnych Lisów.

• Spokojna wymiana piłki w środku boiska. Chwilę później Algierczycy ruszają szybciej do przodu, ale zostają szybko zatrzymani.

• Korea ponownie tak samo - kontratakiem, próbuje zaskoczyć rywala. Akcję kończy podanie na skrzydło, którego nie opanował skrzydłowy Azjatów.

• Oko za oko. Son piękne mija rywali ale wywalczył ledwie rzut rożny.

• Po faulu w okolicy 40 metrów od bramki M'bohliego rzut wolny mieli Koreańczycy ale nic to nie przyniosło. Z kontrą ruszyli już zawodnicy z Czarnego Lądu.

• Groźna kontra, chociaż Park wychodził sam. Wpadł już w pole karne a tam znów bardzo dobrze zachował się Bougherra.

• Uwaga bo w ataku Korea, na szczęście dla Algierii Bougherra był na miejscu i powstrzymał zawodnika przeciwników.

• Piękny strzał głową Slimaniego mija bramkę o centymetry!

• Długa piłka do Slimaniego i znów korner.

• Bez zagrożenia, jednak Azjaci wybijają piłkę z dala od własnej bramki.

• Po uderzeniu Bentaleba mamy rzut rożny dla Algierii.

• Faulowany Djabou, będzie dobra okazja do dośrodkowania dla Brahimiego.

• Gra nam się uspokoiła, Algierczycy konstruują atak pozycyjny.

• Djabou rozpoczął akcję na skrzydle, piłka znów trafiła do Feghouliego, który był faulowany w polu karnym! Sędzia jednak nie zauważył przewinienia a Medjani zakończył akcję desperackim, niecelnym strzałem.

• Słabe dośrodkowanie Brahimiego, ale przy piłce utrzymują się zawodnicy w białych strojach.

• Kolejny faul. Rzut wolny z okolic 40 metrów od bramki Koreańczyków.

• Pierwszy atak Algierczyków, dośrodkowanie w pole karne do Feghouliego, który przyjął, odwrócił się i uderzył niecelnie.

• Pierwszy faul w spotkaniu - Park Chu Young.

• Pierwszy gwizdek i... gramy! Korea rozpoczęła to spotkanie ze środka!

• Przywitanie kapitanów obydwu zespołów z arbitrem dzisiejszego meczu - Wilmarem Roldanem.

• Teraz z kolei słuchamy hymnu Algierii.

• Na stadionie rozbrzmiewa właśnie hymn Korei Południowej.

• Coraz mniej czasu do pierwszego gwizdka arbitra. Piłkarze wychodzą z tunelu!

• Ostatnie spotkania mistrzostw świata zaniżają średnią strzelonych bramek. Czy po dwóch jednobramkowych zwycięstwach obejrzymy znów grad goli?

• Trener Vahid Halihodzić zapowiada, że piłkarze nie będę grać "autobusem" : - Chcemy wreszcie wygrać mecz na mundialu. Musimy więc atakować, najgorsze co możemy zrobić to skupić się jedynie na obronie.

• Wczoraj przełamał się Honduras - Carlos Costly po 32 latach strzelił gola dla reprezentacji Hondurasu i przerwał niechlubną passę. Na mistrzostwach świata od 32 lat nie wygrali również Algierczycy. Może oni również przełamią się dzisiejszego wieczoru?

• W studio dziennikarze przypominają występ Koreańczyków na mundialu w swojej ojczyźnie. Wtedy piłkarze z Azji przegrali dopiero w półfinałach, a Polaków pokonali bardzo pewnie. Czy okażemy się chociaż teoretycznie lepsi od Algierii?

• Po wygranej Belgii z Rosją szanse Korei na awans w przypadku zwycięstwa są bardzo duże. Jeśli piłkarze z Azji dziś wygrają, Rosjanom bardzo ciężko będzie odrobić trzy punkty straty w meczu z Algierią.

• Kibice przed meczem Korea - AlgieriaKibice przed meczem Korea - Algieria

• Znamy już składy na to spotkanie! Tak jak się spodziewaliśmy, trenerzy nie zaskoczyli.

• Już niespełna godzina do rozpoczęcia meczu! Kto dziś wygra? Jaki typujecie wynik? Zapraszamy do wpisywania typów w komentarzach.

• Kolejny dzień mundialu i kolejne emocje z nim związane. Dziś Korea może wyeliminować Algierię z turnieju. Zachęcamy do przeczytania zapowiedzi tego spotkania, mamy jeszcze duuuużo czasu więc warto uzupełnić podstawowe informacje!