SSC Napoli

2

Lazio Rzym

4

• Koniec, koniec! Lazio wygrywa i to rzymianie zagrają w Lidze Mistrzów! Niesamowite, fantastyczne spotkanie w Neapolu!

• Jeszcze jeden rzut rożny dla gospodarzy.

• Miękkie dośrodkowanie w pole karne, tam Klose wygrał pojedynek główkowy i w swoim stylu skierował piłkę do bramki! Nieprawdopodobny mecz w Neapolu!

• KLOOOOSE!!! Osamotniony w polu karnym, ale trafił!

• Jeszcze jeden rzut wolny dla Lazio, okazja do dośrodkowania w pole karne.

• Pięć minut dłużej pograją w Neapolu. Tylko i aż, bo gospodarze muszą strzelić dwa gole.

• Ostatnia nadzieja Napoli. Zapata w miejsce Callejona.

• Żółta kartka dla Candrevy.

• Strata Hamsika okazała się kluczowa, chwilę później goście wyszli z kontratakiem w przewadze, a Onazi wykorzystał tę sytuację i pewnym strzałem pokonał bramkarza!

• ONAZI!!! ALEŻ NOS PIOLEGO, FANTASTYCZNE WIDOWISKO W NEAPOLU!

• Zatrzymany w środku pola Hamsik, kontratak Lazio!

• Ostatnia zmiana Piolego. Cataldi schodzi, na boisko wejdzie Onazi.

• Faul Koulibaly'ego na połowie rywala.

• Nie rezygnują gospodarze, ale coraz słabiej wyglądają ich ataki.

• Mocny strzał Insigne broni Marchetti!

• Na boisku pojawił się też Insigne, który zmienił Mertensa.

• Klose zmienia Djordjevica.

• HIGUAIN PRZESTRZELIŁ!!! ALEŻ SIĘ DZIEJE!!!

• NIEWIARYGODNE!!! RZUT KARNY DLA NAPOLI, FAUL LULICA!!!

• Wciąż to neapolitańczycy prowadzą grę.

• Reakcja Rafy.

• Koulibaly fantastycznie wpadł w pole karne, ale jego strzał został zablokowany!

• Goście od razu spokojniej rozgrywają piłkę i stosują wyższy pressing.

• Nerwowo w obronie gości, ale to gospodarze popełnili błąd! Ghoulam faulował rywala i wyleciał z boiska!!!

• Basta blokuje dośrodkowanie w pole karne Lazio.

• Orły szanują piłkę, ale szukają kolejnych okazji do ataku. Nie zamierzają bronić wyniku.

• Na boisku leży jeden z zawodników Lazio, Ghoulam ukarany żółtą kartką.

• Ledesma zmienia Andersona.

• Strata Felipe Andersona na skrzydle, błyskawiczny kontratak Napoli zakończony podaniem do Higuaina, który bez wahania posłał piłkę obok bramkarza!

• HIGUAIN!!! REMIS!!!

• Marchetii! Świetna parada Włocha, który sparował strzał Gabbiadiniego!

• CZERWONA KARTKA DLA PAROLO! Ależ dramaturgia tego spotkania!

• Nieprawdopodobny kocioł na trybunach San Paolo, piłkarze spod Wezuwiusza szaleją w ataku! Lazio broni się ostatkami sił.

• Nie przestają atakować gospodarze, Mertens w pole karne tam ogromne zamieszanie kończy się złapaniem piłki przez Andujara!

• Chwila przerwy w grze przysłużyła się gościom, którzy odzyskali piłkę i spokojnie ją rozgrywają.

• Ależ fala Napoli, Azzurri nie wychodzą z pola karnego rywala!

• STEFAN DE VRIJ!!! CO ZA INTERWENCJA! Gospodarze znów w ataku, Mertens posłał piłkę obok bramkarza, ale z linii bramkowej wybił ją De Vrij!

• Świetna zespołowa akcja, w pole karne wpadł jeden z piłkarzy Napoli i podał do ustawionego metr przed linią Higuaina!

• EL PIPITA! NAPOLI WRACA DO GRY!

• Parolo w nieprzepisowy sposób potraktował rywala i zobaczył za to żółtą kartkę.

• Gabbiadini w miejsce Inlera.

• W środku pola dużo zamieszania, za chwilę pierwsza zmiana w ekipie Azzurrich.

• Cios za cios. Atak Lazio, świetnie rozgrywany, ale skutecznie zatrzymany przez gospodarzy. Ciężko będzie strzelić bramkę na San Paolo.

• Napoli na połowie rywala nie ma zbyt wielu możliwości. Bardzo dobrze ustawieni w obronie goście zatrzymują kolejne ataki.

• Candreva huknął w mur, a w zamieszaniu lepiej poradzili sobie obrońcy, którzy szybko wybili piłkę.

• Ponownie dobry atak Biancoceleste przynosi rzut wolny. Tym razem bliżej, więc będzie okazja do oddania strzału na bramkę rywala.

• Lopez uprzedził Lulica, korner dla Orłów.

• Szybko ruszyli do ataku gospodarze, ale kontra Lazio przyniosła rzymianom rzut wolny.

• Gra wznowiona!

• Już za chwilę rozpocznie się druga połowa spotkania.

• Koniec pierwszej połowy. Do Neapolu wrócimy już za kwadrans!

• Wspaniały kontratak Lazio, Lulić zagrał długą piłkę do Candrevy, który wyprzedził obrońców i pokonał bramkarza! Nic dodać, nic ująć, wynik mówi wszystko o tym meczu!

• CAAAAAAAAANDREEEVA!!! LAZIO JUŻ CHYBA ZAPEWNIŁO SOBIE LIGĘ MISTRZÓW!

• Minuta doliczona do pierwszej części meczu.

• Kolejne nieudane próby zespołu gospodarzy, chyba nie zobaczymy kolejnych bramek w pierwszej połowie.

• Maurico zagrał piłkę ręką, rzut wolny i okazja do dośrodkowania dla Napoli.

• W powietrznym starciu ucierpieli Mertens i Mauricio. Chwila przerwy w grze.

• Bardzo dobre wejście obrońcy przecina podanie w kierunku Callejona.

• Kontrolują przebieg meczu podopieczni Piolego nie pozwalając rywalom na rozwinięcie skrzydeł.

• Fatalne rozwiązanie Andersona, który stracił piłkę dryblując. Po chwili Cataldi nieudanie dośrodkował piłkę w pole karne.

• Znowu gospodarze, ale tracą piłkę - okazja do groźnego kontrataku dla Lazio.

• Lazio w kontrataku, goście długo utrzymują się przy piłce. Jeden z zawodników rzymskiego zespołu był faulowany na połowie rywala, chwila przerwy w grze.

• Podopieczni Rafy Beniteza szukają okazji do przedostania się pod pole karne rywala. Biancocelesti bronią się niemal całym zespołem.

• Napoli od razu naciska na rywala, ale Lazio skutecznie się broni.

• Trójkowa akcja Lazio, Lulić do Candrevy, ten do Parolo, który zdecydował się na strzał z dystansu i przy "pomocy" nogi Gokhana Inlera zaskoczył bramkarza!

• PAROLO!!! LAZIO PROWADZI!

• Pół godziny gry za nami, bez bramek na San Paolo. Taki wynik zadowala rzymian, którzy w przypadku remisu zachowają trzecie miejsce w lidze.

• Zepchnięci do defensywy Biancocelesti, ale Napoli nie potrafi wykorzystać przewagi.

• Pomyłkę Koulibaly'ego naprawił Andujar, który wyszedł z bramki i uprzedził napastnika Lazio.

• Dobry powrót Cataldiego i kolejny rzut rożny dla gospodarzy.

• Rzut wolny dla Azzurrich, ale dośrodkowanie w pole karne przyniosło jedynie rzut rożny dla gospodarzy.

• Goście coraz rzadziej są przy piłce, nie wygląda to najlepiej dla podopiecznych Piolego.

• CO ZA OKAZJA CALLEJONA!!! Kapitalna kontra gospodarzy, Hamsik zagrał do Hiszpana na wolne pole, ten wybiegł na czystą pozycję i posłał piłkę obok bramkarza, ale też obok słupka!

• Dośrodkowanie w pole karne Lazio, piłka wybita przez obrońców, zgarnia ją Lopez i uderza ponad poprzeczką.

• Tempo gry nieco zwolniło, obydwa zespoły są coraz bardziej ostrożne, ale nie rezygnują z ataków.

• Azzurri rozgrywają piłkę na własnej połowie, brakuje pomysłu na rozegranie akcji podopiecznym Rafy Beniteza.

• Djordjević ukarany żółtą kartką za zbyt ostry atak na Koulibaly'ego.

• Marchetti skuteczną interwencją sprzątnął piłkę sprzed nosa Higuaina.

• Andujar wznawia grę wykopem z piątego metra.

• De Vrij dogonił uciekającego Higuaina i odebrał mu piłkę. Świetny powrót Holendra.

• Gra przeniosła się do środka pola, wciąż lepiej prezentują się Azzurri, ale tym razem to Lazio próbuje ataku pozycyjnego.

• Okazja do dośrodkowania w pole karne, rzut wolny dla Napoli na połowie rywala.

• HIGUAIN! Kapitalny odbiór piłki Argentyńczyka pod bramką rywala, po chwili Pipita zbiegł do środka i oddał mocny strzał w środek bramki, ale niespodziewanie Marchetti wypluł piłkę przed siebie. Po chwili Włoch poprawił się uprzedzając piłkarza Napoli, który już czyhał na bezpańską piłkę.

• W przewadze gospodarze, dalekie podanie do Callejona, którego uprzedził obrońca.

• Nieudany kontratak Biancoceleste, ale zdołał go zakończyć dośrodkowaniem Cataldi. Korner dla gości.

• Od autu grę wznawia Maggio, gospodarze zbliżają się do pola karnego Lazio.

• Tym razem bardzo nieprzyjemnym wejściem powstrzymany został Hamsik, znów bez faulu.

• Lulić brutalnie powstrzymany na skrzydle, ale sędzia nie dopatrzył się faulu.

• Kibice oklaskami nagradzają kolejny bardzo dobry odbiór piłki przez piłkarza gospodarzy. Nie brakuje ostrych, agresywnych wejść.

• Koulibaly dwukrotnie świetnie powstrzymał Candrevę.

• Szukają swojej szansy goście z Rzymu, ale póki co ciężko im wydostać się spod wysokiego pressingu Azzurrich.

• Piłkarze Lazio stracili piłkę w środku pola, ale pędzący na bramkę Biancoceleste Callejon został powstrzymany przez obrońców.

• Ponownie gospodarze i ponownie strata. Spory chaos na boisku, obydwa zespoły starają się zdobyć przewagę.

• Gospodarze odzyskali piłkę, ale Maggio został szybko powstrzymany przez rywala.

• Rozpoczęli! Od środka goście, którzy dziś grają w bordowo-granatowych strojach. Gospodarze na błękitno-biało.

• Przedłuża nam się oczekiwanie na pierwszy gwizdek sędziego, nie wiemy jednak co jest powodem takiej sytuacji.

• Minuta ciszy uczciła pamięć Bruno Pesaoli - byłego piłkarza i trenera Napoli.

• Piłkarze ustawili się na środku boiska. Przed meczem będzie minuta ciszy.

• Już za chwilę piłkarze pojawią się na murawie Stadio San Paolo. Emocje sięgają zenitu!

• Jeśli Lazio chce zagrać w Lidze Mistrzów, a raczej w kwalifikacjach do elitarnych rozgrywek, nie może dziś przegrać. Strata jednego punktu wciąż daje rzymianom trzecie miejsce, jednak porażka spycha ich poza podium. Sztuka ta może być o tyle trudna, że goście od sześciu lat nie wygrali meczu na Stadio San Paolo.

• Zapraszamy do lektury naszej zapowiedzi - KLIK!

• Ławka rezerwowych Lazio:

Berisha, Strakosha, Novaretti, Braafheid, Cana, Ciani, Biglia, Ledesma, Onazi, Mauri, Perea, Keita, Klose.

• Ławka rezerwowych Napoli:

Rafael, Colombo, Mesto, Strinic, Henrique, Zuniga, Jorginho, Gargano, Gabbiadini, Insigne, Duvan Zapata.

• Witamy i zapraszamy na relację LIVE z dzisiejszego hitu we Włoszech. Już za 45 minut rozpocznie się mecz, którego stawką jest 3. miejsce w Serie A i udział w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów!