Newcastle United

1

Liverpool FC

0

• Po pierwszej kiepskiej połowie, druga była zdecydowanie bardziej zjadliwa. Gospodarze byli bardziej konsekwentni, stworzyli sobie więcej dogodnych sytuacji do strzelenia gola i zasłużenie zwyciężyli. Czwarte zwycięstwo Srok z rzędu, na jak dużo jeszcze je stać? Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje serdecznie Damian Wiśniewski.

• Prawą stroną próbował przedrzeć się Sterling, ale wywalczył tyko corner

• Błąd Moreno, który najpierw przechwycił piłkę zagraną przez Sissoko, a następnie stracił ją na rzecz Pereza. Hiszpan nie miał problemu z pokonaniem Mignolet!

• GOOOOOOOOOOOOOL!! Ayoze Perez, 1:0 dla Newcastle!

• Sissoko leży teraz na boisku i mamy małą przerwę

• A teraz Holender musiał się wysilić! Po dośrodkowaniu Gerrarda z prawej strony boiska strzał głową oddał Coutinho, a Krul kapitalną paradą odbił piłkę!

• Balotelli oddał strzał z dystansu, ale Krul interweniował bardzo spokojnie

• Długa piłka Gerrarda w kierunku Balotelliego, ale dobrze przerwał to Taylor

• Colback faulował Sterlinga na połowie Newcastle

• Goście wrócili do długiego wymieniania podań daleko od bramki Krula

• Mario Balotelli oddał strzał z rzutu wolnego, ale Krul spokojnie złapał piłkę

• Moussa Sissoko ukarany żółtą kartką za brzydki faul na Allenie

• I już zrobiło się ciekawiej! Johnson stracił piłkę tuż przed własną szesnastką, Perez podał do Aaronsa, ale tego w polu karnym w ostatniej chwili powstrzymał Lovren

• I od razu mamy drugą zmianę w ekipie gospodarzy. Kontuzjowany Cisse nie wyszedł na drugą połowę, a w jego miejsce widzimy Ayoze Pereza

• I zaczynamy drugą połowę spotkania

• Na razie niewątpliwie to spotkanie zawodzi. W grze obu drużyn dominuje brak dokładności, sytuacji podbramkowych jest jak na lekarstwo. Oby po przerwie było lepiej

• I w tym momencie arbiter zakończył pierwszą połowę

• Długo trwało to celebrowanie rzutu wolnego, ale Cisse mocno przestrzelił. Od bramki zaczną goście

• Żółta kartka za ostentacyjne przeszkadzenie bramkarzowi rywala dla Taylora

• Żółta kartka dla Skrtela za faul na Sissoko

• Lewą stroną zaatakowali The Reds, ale na spalonym był Moreno

• Znowu długo i daleko od bramki Krula podania wymieniają goście

• Było blisko gola! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderzył Skrtel, ale Słowak nieznacznie przestrzelił!

• Długa piłka Coutinho do Hendersona, ale jego zgranie nie było zbyt dokładne. Rzut rożny dla Liverpoolu

• Kolejne dośrodkowanie Colbacka z narożnika boiska, ale spokojnie piłkę chwycił Mignolet

• Zrobiło się ciekawiej! Colback dośrodkował z rzutu rożnego, Cisse oddał strzał, a Johnson wybił piłkę tuż sprzed linii bramkowej!

• Przed pierwszym gwizdkiem mamy jeszcze minutę ciszy

• Piłkarze obu drużyn już powoli wychodzą na boisko, za chwilkę zaczniemy ten mecz!

• Newcastle jest ostatnio w bardzo dobrej formie, a w Pucharze Ligi Angielskiej ograł 2:0 Manchester City. Czy dzisiaj będzie w stanie pokonać innego potentata?

• Zanim jeszcze zabrzmi pierwszy gwizdek, zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią tego meczu, którą przygotował dla Was Filip Błajet.