Newcastle United

0

Sunderland

1

• Czwarty raz z rzędu Sunderland wygrywa Tyne-Wear Derby i to jak to robi! Końcówka meczu, 90 minuta i wspaniała kontra dała gościom te trzy punkty! Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski

• KONIEC! SUNDERLAND OGRYWA NEWCASTLE!

• Janmaat jeszcze dośrodkował z prawej strony boiska, ale piłka wyszła na aut bramkowy

• Jordi Gomez oddał strzał sprzed pola karnego, ale nie trafił nawet w bramkę

• Sebastian Larsson schodzi teraz z boiska i w jego miejsce widzimy Jacka Rodwella

• Żółtą kartką ukarany Dummet

• Sebastian Larsson! Dostał długą piłkę, minął Colocciniego, minął Alnwicka i trafił boczną siatkę!

• Kapitalna kontra Czarnych Kotów, goście poklepali piłkę w polu karnym Newcastle, piłkę otrzymał Adam Johnson i to on wpakował ją do bramki! Jak odpowie Newcastle? Sędzia doliczył pięć minut!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! ADAM JOHNSON, GOŚCIE WYCHODZĄ NA PROWADZENIE!

• Sissoko! Świetny strzał z dystansu, Pantilimon przenosi piłkę nad bramkę!

• Ayoze Perez zagrał teraz długą piłkę w kierunku Cisse, ale ten był na spalonym

• Adam Johnson! Wpadł z piłką w pole karne, minął Colocciniego i przestrzelił w sytuacji sam na sam!

• Papiss Cisse zmienia Cheicka Tiote

• Ayoze Perez! Wszystko bardzo dobrze zrobił w tej akcji Hiszpan, przyjęcie piłki, drybling, to zagrało jak trzeba. Tylko strzał był fatalny, bo prosto w bramkarza!

• To musiał być gol! Sissoko zagrał świetną piłkę do Armstronga, ale ten zamiast posłać zwrotnie podanie to sam kończył akcję i trafił prosto w bramkarza!

• Cattermole schodzi z boiska, w jego miejsce widzimy Bridcutta

• Sissoko był teraz faulowany przez O'Shea i Irlandczyk dostał żółtą kartkę

• Sissoko dobrze dośrodkował z lewej strony boiska, jednak skutecznie we własnym polu karnym interweniował Brown

• Dłużej teraz przy piłce są gospodarze. Zobaczymy, co z tego wyniknie

• Panitlimon! Perez oddał świetny strzał w górny róg bramki gości, ale Rumun nie dał się pokonać!

• Fletcher oddał strzał sprzed pola karnego, ale został zablokowany

• Janmaat oddał strzał sprzed pola karnego, piłka poleciała obok bramki

• Tymczasem Adam Armstrong zmienia Yoana Gouffrana

• Indywidualnie zaatakował Wickham, ale stracił piłkę i goście mają tylko aut

• Żółtą kartką za faul taktyczny ukarany Cattermole. Tymczasem na boisko wrócił Steven Taylor

• Yoan Gouffran oddał strzał z dystansu, ale nie trafił nawet w bramkę

• Jordi Gomez, jak on to spudłował! O'Shea zagrał długą piłkę do Gomeza, ten podał do Fletchera, a on świetnym podaniem oddał mu futbolówkę. Były piłkarz Wigan przestrzelił w idealnej sytuacji!

• Steven Taylor zszedł na razie za linię boczną, prawdopodobnie nie będzie potrzebna zmiana. Wracamy do gry

• Steven Taylor zderzył się ze słupkiem po starciu z Fletcherem i mamy przerwę w grze. Obrońca Newcastle potrzebuje pomocy lekarzy

• "Siedzą" na połowie rywala gospodarze, ale na razie niewiele z tego wynika. Zobaczymy, jak sytuacja będzie się dalej rozwijać

• Żadnych zmian nie ma, piłkarze wrócili na boisko i zaczynamy drugą połowę!

• Pierwsza połowa była twardym, ostrym widowiskiem. Piłkarze obu zespołów nie odstawiali nogi, widzieliśmy sporą liczbę fauli i żółtych kartek. Jedni i drudzy stworzyli też sobie po parę okazji podbramkowych, jednak goli nie było dane nam zobaczyć. Oby po przerwie się to zmieniło.

• I właśnie teraz arbiter zakończył pierwszą połowę

• Dwie minuty doliczył sędzia do pierwszej połowy

• Johnson dośrodkował z rzutu wolnego, ale wybijają piłkę obrońcy Newcastle. Po chwili znów zagrywał futbolówkę w pole karne, a futbolówka wyszła na aut bramkowy

• Gouffran i Coloccini faulowali wespół na własnej połowie Verginiego

• Wickham oddał kolejny strzał na bramkę, tym razem z dystansu i tym razem niecelny

• Sissoko oddał strzał sprzed pola karnego, ale nie trafił nawet w bramkę Pantilimona

• A teraz Connor Wickham faulował Alnwicka i dostał za to żółtą kartkę

• Wickham! Coates dośrodkował z lewej strony boiska, s Wikcham oddał groźny strzał, z którym świetnie poradził sobie bramkarz!

• Tiote oddał strzał z dystansu, ale trafił tylko w plecy Moussy Sissoko

• Teraz Ayoze Perez próbował wedrzeć się indywidualnie w pole karne, jednak przegrał pojedynek z Coatesem

• Perez! Świetny strzał z dystansu, jednak piłka nieznacznie minęła bramkę!

• Yoan Gouffran starał się dośrodkować z lewej strony boiska, ale został zablokowany przez obrońcę

• Prawą stroną próbowali zaatakować goście, ale niedokładnym podaniem zepsuł wszystko Adam Johnson. Od bramki grę wznowią gospodarze

• A teraz Coates faulował Ameobiego w polu karnym Newcastle

• Connor Wickham! Bardzo dobry strzał z dystansu, bramkarz odbija piłkę na rzut rożny!

• Ayoze Perez zaatakował lewą stroną boiska, ale tam bardzo dobrze zatrzymał go Coates

• POPRZECZKA! Cattermole zagrał świetną piłkę za linię obrony, Fletcher oddał strzał z pierwszej piłki i trafił w poprzeczkę!

• A teraz za faul na Gomezie żółtą kartkę ogląda Jack Colback

• Cheick Tiote dostał za to zdarzenie żółtą kartką, całkiem słusznie zresztą. To Iworyjczyk faulował w tym starciu

• Connor Wickham zderzył się teraz z Tiote i obaj potrzebują pomocy lekarskiej

• Było blisko gola! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową uderzał Connor Wickham i przestrzelił on minimalnie!

• Cheick Tiote faulował na własnej połowie Adam Johnsona

• Teraz troszkę dłużej przy piłce są gospodarze. Zobaczymy, co z tego wyniknie

• A teraz tradycyjnie całe St. James Park oklaskami składa hołd dwóm kibicom, którzy zginęli podczas zestrzelenia malezyjskiego samolotu nad Ukrainą. Lecieli oni na jeden z towarzyskich meczów Newcastle

• Steven Fletcher oddał teraz strzał z dystansu, ale mocno się pomylił

• Sebastian Larsson dośrodkował piłkę z lewej strony boiska, ale z własnego pola karnego wybili ją obrońcy Srok

• Sissoko! Moussa Sissoko przeprowadził świetną kombinacyjną akcję z Ameobim, oddał strzał, ale ten obronił Panitlimon!