Mariusz Surowiec
Na początku meczu świetną okazję mieli goście, ale wybronił golkiper gospodarzy. Pogoń objęła prowadzenie po dośrodkowaniu i strzale głową. Chwilę potem było już 2:0. Po rożnym główkował Wełna, a piłkę z bliska umieścił w siatce ponownie Tomasz Margol.

Bytovia szybko uzyskała bramkę kontaktową. Świetnie z rzutu wolnego strzelił Daniel Feruga. W 38. minucie okazję na wyrównanie miał Feruga, ale uderzył obok słupka. W 56. minucie Bytovię przed utratą gola uratował Maciej Gostomski. Pięć minut potem czerwoną kartkę otrzymał trener gospodarzy Bartosz Tarachulski, który przeszkodził zawodnikom Bytovii w szybkim rozegraniu piłki z autu. Dwie świetne okazje zmarmował zawodnik Pogoni Maciej Firlej. W 88. minucie znów przed utratą gola uratował gości Gostomski, a piłka trafiła jeszcze w poprzeczkę.

Pogoń Siedlce - Bytovia Bytów 2:1 (2:1)
1:0 Tomasz Margol (26-głową), 2:0 Tomasz Margol (28), 2:1 Daniel Feruga (32-wolny)

Pogoń: Mikołaj Smyłek - Dominik Sadzawicki, Ivan Ocenas, Tomasz Wełna, Bartłomiej Olszewski, Norbert Wojtuszek (84 Oskar Repka), Piotr Marciniec (67 Damian Mosiejko), Tomasz Margol, Bartosz Wiktoruk (90 Artur Balicki), Adam Mójta, Maciej Firlej (79 Kamil Walków).

Bytovia: Maciej Gostomski - Deleu, Adrian Piekarski (46 Adrian Bielawski), Haris Memić, Michał Rutkowski, Adrian Liberacki (74 Adrian Kwiatkowski), Michael Ameyaw (79 Mateusz Szela), Paweł Zawistowski, Przemysław Lech (46 Piotr Giel), Daniel Feruga, Karol Czubak.

żółte kartki: Wełna, Firlej, Mójta, Sadzawicki - Memić, Bielawski, Kwiatkowski, Feruga, Szela.
sędziował: Karol Iwanowicz (Lublin).

W pozostałych meczach: Gryf Wejherowo - Błekitni Stargard 1:3, Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg 0:0, Stal Stalowa Wola - Skra Częstochowa, GKS Katowice - Stal Rzeszów 3:2, Widzew Łódź - Legionovia Legionowo 1:2, Elana Toruń - Garbarnia Kraków 1:0, Górnik Polkowice - Lech II Poznań 1:1.

Bytovia spadła z szóstego miejsca (ostatniego dającego prawo gry w barażach o I ligę) na siódme.