Niemoc Stalówki trwa. Tylko remis z Garbarnią

Łukasz Myszka
Stal Stalowa Wola zremisowała z Garbarnią
Stal Stalowa Wola zremisowała z Garbarnią Krystyna Pączkowska
W meczu 27. kolejki 2. ligi grupy wschodniej Stal Stalowa Wola zremisowała na wyjeździe z Garbarnią Kraków 1:1.

Pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze. W 41. minucie po znakomitym dośrodkowaniu w pole karne bramkę zdobył Marcin Siedlarz. Gola wyrównującego strzelił w 81. minucie Tomasz Płonka. Spotkanie zakończyło się podziałem punktów, chociaż Stal w doliczonym czasie gry, przy odrobinie szczęścia mogła zdobyć drugiego gola po strzale Judy, który trafił w słupek.

Garbarnia Kraków - Stal Stalowa Wola 1:1 (1:0)

Bramki: 41' Siedlarz - 81' Płonka

Kartki: 35' Siedlarz, 64' Kostrubała, 65' Błąkała, 76' Pluta, 79' Fedoruk (Garbarnia) – 82' Mistrzyk (Stal).

Garbarnia Kraków: Robert Błąkała – Norbert Piszczek (90+3' Piotr Kaczor), Marcin Pluta, Krzysztof Kalemba, Paweł Byrski – Karol Kostrubała, Tomasz Metz, Marcin Siedlarz (46' Adrian Fedoruk), Mariusz Stokłosa (69' Sebastian Kokoszka), Michał Górecki (77' Tomasz Kalicki) – Tomasz Ogar.

Stal Stalowa Wola: Dawid Wołoszyn – Michał Czarny, Wojciech Reiman, Mateusz Kantor (62' Michał Mistrzyk), Michał Kachniarz, Damian Łanucha, Adrian Bartkiewicz, Patryk Tur (62' Damian Juda), Tomasz Płonka, Radosław Mikołajczyk, Michał Bogacz.

Sędziowie: Artur Ciecierski – Mariusz Borkowski, Piotr Rzucidło – Łukasz Śmietanka