NK Celje

0

Śląsk Wrocław

1

• Śląsk Wrocław był w dzisiejszym pojedynką lepszym zespołem i zasłużenie sięga po zwycięstwo. Gol Roberta Picha z pierwszej połowy sprawia, że wrocławscy piłkarze będą wracać do Polski w pozytywnych nastrojach. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje tekstowe przeprowadzane przez nasz portal. Dobranoc!

• Koniec spotkania! Śląsk Wrocław zwycięża na wyjeździe z NK Celje 1:0 po golu Roberta Picha!

• Arbiter z Albanii doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

• Żółta kartka dla Krzysztofa Ostrowskiego.

• Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. Kamil Dankowski wszedł w miejsce Roberta Picha.

• Jacek Kiełb zdecydował się na strzał z dystansu, ale piłka przeleciała obok bramki gospodarzy.

• Wrocławianie mądrze rozgrywają futbolówkę na połowie Celje.

• Ostrowski wybija piłkę na aut. Piłkarz Celje wyrzuca daleko piłkę, ale ta pada łupem Mariusza Pawełka.

• Rzut rożny dla wicemistrzów Słowenii.

• Precyzyjne dośrodkowanie z lewego skrzydła w pole karne Celje, Tomasz Hołota znalazł się na około szóstym metrze, ale piłka po jego strzale głową minimalnie minęła bramkę gospodarzy!

• Krzysztof Ostrowski wchodzi na plac gry w miejsce Flavio Paixao.

• Powinno być 2:0 dla podopiecznych Pawłowskiego! Paixao otrzymał piłkę na piątym metrze. Portugalczyk był nieobstawiony, wystarczyło tylko dołożyć nogę. Zawodnik Śląska zrobił to nieporadnie i piłka nie wylądowała w bramce Słoweńców. Było blisko...

• Tezak w sytuacji sam na sam z Pawełkiem. Golkiper Śląska wycina zawodnika Celje, ale sędzia wskazuje na rzut rożny. Szczęście wrocławian!

• Jacek Kiełb otrzymał piłkę tuż za polem karnym, ale jego strzał z lewej nogi okazał się bardzo niecelny. Od bramki rozpocznie golkiper gospodarzy.

• Paixao otrzymał pomoc medyczną, ale będzie musiał na chwilę opuścić plac gry.

• Piłkarze Celje wybili piłkę, na murawie leży Flavio Paixao.

• Karlo Tezak wchodzi na boisko, z którego schodzi zmęczony Nik Mrsic. To ostatnia zmiana w słoweńskim zespole.

• Mateusz Machaj wszedł na plac gry w miejsce Petera Grajciara.

• Rzut rożny dla Celje po interwencji Mariusza Pawełka.

• Peter Grajciar ukarany żółtą kartką za zagranie piłki ręką w polu karnym gości. Słowak wychodził na czystą pozycję, ale przy przyjęciu pomógł sobie ręką i zasłużenie obejrzał żółty kartonik.

• Blaz Vhrovec wchodzi na plac gry, z boiska schodzi zmęczony Gregor Bajde.

• Rzut wolny dla Słoweńców po faulu Kiełba na Klemenciciu.

• Tilen Klemencic sfaulował Roberta Picha. Zawodnik Celje ukarany żółtą kartką.

• Mocne dośrodkowanie w pole karne Śląska, ale dobrze piąstkował Pawełek.

• Gorąco pod bramką Śląska! Strzał z dystansu Mihovila Klapana, ale piłkę odbił Celeban i Słoweńcy będą wykonywać kolejny rzut rożny.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego pewnie wyłapał Mariusz Pawełek.

• Sunny Omoregie przedarł się w pole karne Śląska, Nigeryjczyk wycofał piłkę na około 20. metr, tam znalazł się Danijel Miskic, ale jego strzał został zablokowany. Rzut rożny dla Celje.

• Gra została wznowiona, przy piłce wrocławianie.

• Danijel Miskic leży na boisku. Kapitanowi Celje pomagają służby medyczne.

• Tom Hateley zdecydował się na strzał z dystansu, ale piłka poszybowała tuż obok lewego słupka bramki gospodarzy.

• Sunny Omoregie zastępuje na boisku Valona Ahmediego.

• Gwizdek arbitra i Słoweńcy rozpoczynają grę od środka boiska.

• Powoli na plac gry wychodzą piłkarze obu drużyn, za moment rozpoczęcie drugiej połowy.

• Śląsk Wrocław prowadzi na wyjeździe z NK Celje 1:0 po golu Roberta Picha. Śląsk gra dojrzalszą piłkę, jednak podopieczni Tadeusza Pawłowskiego muszą uważać na akcje Słoweńców, którzy na pewno w drugiej części spotkania ruszą do śmielszych ataków.

• Gwizdek albańskiego arbitra oznaczający koniec pierwszej części spotkania.

• Nieudane dośrodkowanie. Po chwili Grajciar sfaulował defensora gospodarzy.

• Szarża Jacka Kiełba. Były zawodnik Korony Kielce wywalczył rzut rożny.

• Fatalne wykonanie rzutu rożnego i wrocławianie ruszyli z kontratakiem. Jeden z zawodników Śląska zdecydował się na przelobowanie wysuniętego bramkarza strzałem z własnej połowy! Piłka minęła jednak bramkę Celje.

• Rzut rożny dla wicemistrza Słowenii, Pawełek nie zdążył wyłapać piłki po rykoszecie.

• Celeban podbija dośrodkowaną piłkę głową, blisko szczęścia był Hołota, ale zawodnik Śląska nie doskoczył do futbolówki. Od bramki rozpocznie Matic Kotnik.

• Rzut rożny dla podopiecznych Tadeusza Pawłowskiego.

• Faul w ataku Jacka Kiełba na Tilenie Klemenciciu.

• Kolejne dalekie zagranie do napastnika Celje, ale piłkę pewnie przejął Pawełek.

• Na spalonym został złapany napastnik Celje. Dobra decyzja arbitrów.

• Dośrodkowanie z prawego skrzydła Flavio Paixao, piłka poszybowała w pole karne, a tam świetnie ustawiony Robert Pich pokonał bramkarza Celje strzałem z główki! Kibice z Wrocławia odpalili race!

• GOOOOOOOL! Śląsk prowadzi 1:0, strzelcem gola Robert Pich!

• Przy futbolówce Słoweńcy, po niedokładnym dośrodkowaniu piłkę złapał Mariusz Pawełek.

• Akcja przeniosła się na połowę Śląska, gospodarze wykonywali wyrzut z autu na wysokości pola karnego wrocławian. Defensorzy Śląska poradzili sobie z tą sytuacją.

• Paweł Zieliński zdecydował się na uderzenie z dystansu, jednak piłka trafia prosto w bramkarza Celje.

• Podopieczni Tadeusza Pawłowskiego pressingiem zmusili defensywę Celje do niedokładnego wybicia futbolówki. Aut dla wrocławian.

• Heteley zagrał długą piłkę do Grajciara, sytuację wyjaśnił Tilen Klemencic.

• Piłkę przejął jeszcze Dudu, jednak strzał Brazylijczyka poszybował wysoko nad poprzeczką bramki gospodarzy.

• Było gorąco po dośrodkowaniu z kornera, jednak piłka przeleciała tuż obok dwóch zawodników Śląska.

• Rzut rożny dla Śląska Wrocław.

• Kontra gospodarzy, ale świetnie w defensywie spisał się Mariusz Pawelec.

• Kolejna akcja Śląska, piłkę na piątym metrze przejął obrońca Celje i oddalił niebezpieczeństwo.

• Dwa rzuty rożne dla Śląska, ale niestety wrocławianie nie stworzyli zagrożenia pod bramką gospodarzy.

• Ależ groźna sytuacja Śląska! Pich pędził lewą flanką, w porę odegrał futbolówkę do Grajcara, który oddał strzał z kilku metrów. Skuteczną interwencją popisał się jednak Kotnik.

• Groźny strzał Mrsica na bramkę Śląska, znów świetnie między słupkami spisał się Pawełek.

• Dwaj piłkarze Śląska zostali sfaulowani. Najpierw Soria nieprzepisowo zatrzymał Hołotę, kilka chwil później Grajcar został sfaulowany przez Jakolica.

• Ahmedi zdecydował się na oddanie strzału z dystansu, który w porę został zablokowany przez piłkarzy Śląska.

• Celeban nieprzepisowo zatrzymał Bajde. Sędzia podyktował rzut wolny dla Słoweńców, piłkę uderzał Miskić, ale skutecznie wybronił Pawełek.

• Jacek Kiełb próbował uderzać na bramkę rywali, ale jego strzał został zablokowany.

• Pierwszy rzut rożny dla Śląska, piłkę z boku boiska wrzucał Grajcar, ale futbolówka została wybita.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

• Rezerwowi NK Celje: Mujcinovic, Klemencic, Vrhovec, Omoregie, Pungarsek, Spremo, Tezak.

• Rezerwowi Śląska Wrocław: Wrąbel - Dankowski, Ostrowski, Machaj, Pałaszewski, Idzik, Bartkowiak.

• Prze rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: NK Celje - Śląsk Wrocław LIVE! WKS rusza na podbój Europy, a na stadionie rekord frekwencji.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relacją na żywo z meczu NK Celje - Śląsk Wrocław!