Okocimski KS Brzesko 1 - 3 Śląsk Wrocław

Okocimski KS Brzesko

1

Śląsk Wrocław

3

• Koniec meczu. Śląsk wygrał z Okocimskim 3-1 i awansował do następnej rundy Pucharu Polski.

• Sędzia doliczył 3 minuty.

• W drużynie Okocimskiego należy wyróżnić Oświęcimkę, który atakował bocznym, sektorem boiska.

• Zespół Okocimskiego próbuje strzelić bramkę.

• Diaz schodzi i wchodzi Sobota.

• Elsner w sytuacji sam na sam mija bramkarza i strzela do pustej bramki. strzelił tak jak przed chwilą powinien zrobić to Diaz.

• Zmiana Wojcieszyński za Darmochwała.

• Zgranie do Pawłowicza jednak jego strzał zablokowany. Śląsk broni sie na własnej połowie.

• Fojut uprzedza Smółkę po dośrodkowaniu Oświęcimki.

• Piłkarze Okocimskiego zamknęli w polu karnym Śląsk. Strzały trafiały w obrońców, jednak potem Pawłowski w niezłej sytuacji trafia w boczną siatkę.

• Dośrodkowanie i strzał Ogara jeednak Gikiewicz broni. Okocimski próbuje atakować ale nie ma dogodnych sytuacji.

• Celeban za Sochę.

• Okocimski w ataku pozycyjnym, w którym jednak nie było strzału. Piłkę przejęli goście ale dośrodkowanie wyłapuje Mieczkowski.

• Rzut wolny i piłka do Diaza jednak jego strzał obok dalszego słupka.

• Ćwielong szybszy od Ceglińskiego ale jest faulowany.

• Podanie z autu do Gikiewicza, który strzela obok bramki.

• Śląsk atakuje, jednak mecz jest bardziej wyrównany.

• Ależ okazje!!!!! Najpierw piłkarz Okocimskiego po akcji Ogara minimalnie obok słupka i po chwili Diaz nie trafia do pustej bramki z pola karnego.

• Przy tym golu asystował Trznadel, którego na boisku zmienia Ogar.

• Gol dla gospodarzy! Okocimski strzela bramkę! Podanie w polu karnym od Trznadela i Oświęcimka strzela tuz przy słupku.

• Kapitan Okocimskiego Pawłowicz wybija piłkę podawana do Diaza. Śląsk rozgrywa piłkę i nie atakuje całym zespołem.

• Ćwielong do Cetnarskiego którego uprzedził obrońca.

• Na boisku za Jacka prezentuje się Cegliński.

• Okocimski atakuje. Podanie do Oświęcimki jednak obrońca wslizgiem wybija piłkę.

• Diaz dryblował w polu karnym i rzut rozny. Cetnarski dośrodkowuje ale obrońcy wybijają.

• Gikiewicz po dośrodkowaniu Sochy strzela nad bramką.

• Wczesniej za Voskampa na boisku pojawił się Gikiewicz, kiedy to napastnik miał kontuzję.

• Rozpoczęcie drugiej połowy.

• Zakończenie pierwszej połowy. Śląsk nie zlekceważył rywala.

• Okocimski naciska! Najpierw interwencja w polu bramkowym Gikiewicza potem groźny strzał po rzucie rożnym.

• Diaz próbował przelobować Mieczkowskiego. Porównując jego akcje z meczu z Lechem i gola samobójczego w tym meczu było to uzasadnione. Okocimski walczy jednak nie potrafi zdominować Śląska w meczu.

• Gospodarzom trudno jest pokazać groźne akcje. Piłka najczęściej rozgrywana jest na środku boiska. Okocimski prubóje strzelać z dystansu ale niedokładnie.

• Piłkarze Okocimskiego próbują rozgrywac piłkę ale niedokładnie. Śląsk często wrzuca piłkę w pole karne.

• Obrońca gospodarzy Jacek na rzut rozny. Sędzia nakazuje ponownie dośrodkować jednak piłke ma miecznikowski.

• Mamy chwilowa przerwę. Na murawie kontuzjowany Voskamp. Na trybunach nie ma kibiców gości.

• Na stadionie jest dobry doping, kibice dostrzegają ambicje piłkarzy Okocimskiego.

• Ponownie Wawryka szaleje na prawej stronie. Ostre dośrodkowanie wprost w bramkę ale Gikiewicz na posterunku.

• Cetnarski z prawej strony do Voskampa ale zdezorientowany obrońca Okocimskiego wybija na aut.

• Wawryka zablokowany. Pochwili Gikiewicz piąstkuje. Zawodnik Okocimskiego aktywny w tym meczu.

• Robert Trznadel uderza piłką w... sędziego. Nawet mocno:)

• Przyznać trzeba że Śląsk w tym meczu robi za profesora. Również w stylu bokserskim ustawił sobie rywala w narożniku i kontruje.

• Okocimski na połowie rywali. Wykonywali rzut wolny i nastepnie uspokoili grę na połowie Śląska.

• Śląsk Wrocław

• Dudek przejmuje piłkę i podaje do Cetnarskiego. Ten sprintem sam na sam z bramkarzem ale jednak podaje do Voskampa który strzela do pustej bramki!

• Darmochwał w pole karne ale interwencja Fojuta.

• Goście agresywnie na połowie rywala. Okocimski chyba juz otrząsneli się po tej kompromitującej wpadce w 1 minucie.

• Śląsk spokojnie rozgrywa piłkę.

• Pyciak minimalnie obok słupka po rozegraniu rzutu roznego.

• Ryzykownie głową do bramkarza Jacek ale piłka dla gospodarzy. Naciskał tam Voskamp.

• Niecelne dośrodkowanie Darmochwała obok bramki Gikiewicza.

• Goooooooooooooool! ale niewiarygodne!!!!! Piłkarz Okocimskiego podaje do bramkarza z połowy boiska ale za mocno i bramkarz Mieczkowski nie przyjmuje piłki i głową skierował ja do własnej bramki!

• Rozpoczyna Okocimski

• Okocimski Brzesko

• Na stadionie ładna słoneczna pogoda. Kibice zjawili się w liczbie około 2000 na trybunach.

• Witam i zapraszam na mecz Pucharu Polski w Brzesku gdzie Okocimski zagra z wicemistrzem Polski Śląskiem.