Olimpia Elbląg

1

Piast Gliwice

3

• Koniec meczu. Olimpia przegrywa drugi mecz z rzędu w rozgrywkach I ligi. W tym meczu gospodarze byli wyraźnie słabsi od rywala. Dziękuje do zobaczenia.

• Światek sam na dwóch obrońców wychodzi w kontrze ale strzela nad poprzeczką.

• Z ten faul kartke otrzymał Staniek.

• Najlepszy zawodnik meczu Tomasz Podgórski strzela piękną bramkę z wolnego zza pola karnego.

• Po akcji Olimpii i zamieszaniu w polu karnym Szmatuły kontra Piasta. Piłkę szybkim atakiem wyprowadził Świątek i podał do Podgórskiego, który z bliska nie trafił!

• Za faul żółtą kartką ukarany Matras.

• Na boisku prezentuje się Szymon Matuszek.

• Mamy przerwę, sędzia wskazał na uszkodzoną siatkę na bramce Olimpii. Rezerwowy gospodarzy w wsparciu Budakovicia naprawia sprzęt.

• Świątek pokazał się z dobrej strony. Strzał i broni Budakovic.

• Na boisku pojawia się Adrian Światek. Zmienia wyróżniającego się strzelca pierwszego gola dla gości.

• Akcja Olimpii, którą rozpoczął Koczon ale niecelne podanie do napastników.

• Olimpia troche ruszyła do odważniejszych ataków ale na spalonym napastnik gospodarzy.

• Bartosiak otrzymuje znakomite podanie na długi róg bramki ale strzela z pierwszej piłki nad bramką z odległości kilku metrów.

• Zamieszanie w polu karnym. Bliski strzelenia gola był Ruben ale sędzia odgwizduje faul.

• Na boisku pojawia się jednak Koczon, który był w protokole meczowym.

• Dobra, dynamiczna akcja Rubena. Minął za szybkości zwodem obrońce gospodarzy ale Budakovic rehabilituje się złapaniem piłki.

• Piast przejął inicjatywę. Kilkukrotnie jest w polu karnym Olimpii, strzela i stwarza zagrożenie. Gospodarze na razie nie mogą wyjśc ze swojej połowy.

• Bartosiak za strzelca bramki.

• Prosze państwa takiego gola to nie widziałem dawno. Bramkarz Budakovic próbował wybić piłkę ale trafił w Kędziore! Piłka lobem trafiła do bramki!

• Trwa napór Piasta! Najpierw duże zamieszanie w polu karnym na chwilę zażegnali obrońcy, potem po dośrodkowaniu głową groźnie strzelał Krzycki.

• Jeszcze kwestia strzelca dla Piasta. Najpierw gol miał paść po bezpośrednim strzale z rzutu wolnego Podgórskiego ale okazało się, że jeszcze piłkę musnął Ruben.

• Z dalekiej podróży wrócili piłkarze Olimpii. Z dystansu w okolicach pola karnego strzelał wszędobylski dzis Kędziora.

• Rozpoczęcie gry. Od razu strzelał Kędziora.

• Kołodziejski wywalczył rzut wolny. Dośrodkowywał Matwijów ale piłkę wypiąstkował Jakub Szmatuła. Koniec pierwszej połowy.

• Sędzia przedłuża połowę o 1 minutę.

• Zmian w 40 minucie. Na boisku za Bodzoicha na boisku melduje się Buryan.

• Błyskawiczna kontra Piasta! Zamieszanie w polu karnym i zablokowany strzał Rubena. Potem z rzutu wolnego Hiszpan przymierzył idealnie. Remis 1-1.

• Gol dla Olimpii! 1-0! Piłkarze gospodarzy chyba zauroczyli się akcjami Barcelony bo taka ładna składną akcje pprzeprowadzili na połowie Piasta. Kilkanaście podań potem dośrodkowanie z prawej strony Zaniewski a piłke do bramki z najbliższej odległości wepchnął Iwan.

• Na boisku dzieje się niewiele, oba zespoły nie moga przebić się w pole karne przeciwnika.

• Zawodnik Piasta kontuzjowany mamy chwilowa przerwę w grze.

• Kaczmarczyk strzelał po ładnej akcji środkiem boiska.

• Prostopadłą piłkę do Kołodziejskiego uprzedził Klepczyński.

• Szybka wymiana akcji. Najpierw po rzucie wolnym uderzał głowa Kędziora tyle że chwile potem Kołodziejski popędził w kontrataku ale wyjechał z piłka poza boisko.

• Krzycki umiejętnie blokował Iwana, który nie zdołał przejąć futbolówki w polu karnym Piasta.

• Kędziora chciał zaskoczyc strzałem z dystansu ale to uderzenie było nieprzygotowane i piłka dla Olimpii.

• Znowu strzał ze strony Piasta, piłkę wysoko i daleko od bramki posłał Urban.

• Na bramkę Budakovicia strzela z dystansu Hiszpan Ruben.

• Przed chwilą akcja Olimpii zakończona niecelnym podaniem w pole karne.

• Zaskakuje dzisiaj brak w kadrze meczowej Daniela Koczona, natomiast na ławce jest po zesłaniu do rezerw Sierrant.

• Po dośrodkowaniu Podgórskiego Olimpia przejeła piłkę i próbowała zkontrować ale akcje przerwał obrońca gości.

• Wojciech Kędziora faulowany przed polem karnym. do piłki podchodzi Tomasz Podgórski ale piłka minimalnie mija dalszy słupek.

• Piast interesująco rozgrywał piłkę na połowie Olimpii ale nadział się na kontre, w której przewracany był w polu karnym Zaniewski ale sędzia zawodów nie wskazał na jedenastkę.

• Na trybunach stadionu niewielu kibiców. Mozna to tłumaczyć dniem tygodnia i cenami biletów, które klub jednak zmniejszał.

• Już na poczatku meczu mogła paść bramka. Dośrodkowywał z lewej strony Kołodziejski a z piłką minimalnie minał się Iwan.

• Mecz zaczął sie od ataków Olimpii.

• Rozpoczyna się mecz. Zaczyna zespół Olimpii.

• Witam wszystkich serdecznie z Elbląga, Michał Libuda dzień dobry. Tu pierwsza liga mecz Olimpia-Piast. Po ostatniej porażce z Warta Poznań podopieczni trenera Grzegorza Wesołowskiego będą się chcieli zrehabilitować przed elbląska publicznością. Natomiast piłkarze z Gliwic po zwycięstwie z Termalica są na pewno pewni siebie.