• Chałas po dośrodkowaniu z rzutu wolnego strzela obok bramki.

• Szczoczarz za Drozdowicza.

• Podanie do Chałasa jednak szybszy Nowak.

• Szałęga za Biskupa.

• Mecz rozgrywa się głównie w środkowej strefie boiska. Dominują długie podania. Napastnicy Olimpii Elbląg mają trudne zadanie w starciach z obrońcami rywali.

• Mateusz Lisiecki za Ichima.

• Biskup dostaje żółta kartkę za niesportowe zachowanie.

• Kubowicz za Skołorzyńskiego.

• Olimpia ma przewagę. Najpierw z dystansu potem z pola karnego strzelał Lyubenow.

• Ichim zablokował strzał napastnika Termalicy.

• Pawlusiński strzela w poprzeczkę.

• Olimpia próbuje przedrzeć się pod bramkę Nowaka jednak sprawia to dużą trudność podopiecznym Raduszki.

• Tiszkiewicz za Koladkę.

• Biskup faulem powstrzymany przez Koladkę.

• Rogaczow główkował poza polem karnym szybciej od piłkarza rywali.

• Kołosow za Czoskę.

• Lubenow niecelnie z dystansu.

• Nadijewskij faulował i dostał żółtą kartkę.

• Drozdowicz przez nikogo nie atakowany w polu karnym mógł z łatwością strzelić bramkę jednak w sposób kompromitujący przestrzelił.

• Dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego i piłka obok bramki Nowaka.

• Kowalski fauluje pomocnika Olimpii Elbląg.

• Niedokładne podanie Lubenowa z rzutu rożnego. Następnie Matwijów minimalnie niecelnie strzela z dystansu.

• Termalica na połowie Olimpii Elbląg. Dośrodkowanie i strzał niecelny napastnika drużyny z Niecieczy.

• Rozpoczęcie drugiej połowy.

• Koniec pierwszej połowy.

• Nowak ponownie po rzucie rożnym wybija piłkę.

• Miecznik popędził z piłka w pole karne jednak świetnie ustawiony obrońca uprzedził piłkarza Olimpii Elbląg.

• Dośrodkowuje Lyubenow i piłka minimalnie niedaleko napastnika Olimpii Elbląg.

• Tomasz Chałas strzelał z przed pola karnego i od bramki Nowak.

• Piłkarze Olimpii Elbląg dużo dośrodkowują w pole karne jednak te zagrania są niedokładne.

• Nowak wybija piłkę po rzucie rożnym.

• Świetna sytuacja Termalici jednak piłkarz trenera Radolskiego nie trafia w sytuacji sam na sam z bramkarzem Olimpii Elbląg.

• Przewrotką próbował strzelić bramkę Piątek jednak Rogaczow efektowną interwencją powstrzymał piłkarza rywali.

• Termalica przeję la piłkę w środku pola jednak Rybski został powstrzymany przez obrońcę Olimpii Elbląg.

• Drozdowicz zagrywał do Rybskiego w polu karnym Olimpii Elblag jednak Rogaczow dobrze wyszedł łapiąc piłkę.

• Miecznik strzelał z dystansu jednak bardzo niecelnie.

• Biskup niecelnie z dystansu.

• Koladko strzelał z bliska jednak zablokowany napastnik Olimpii Elbląg.

• Czoska świetnie najpierw świetnie podał prostopadle by następnie groźnie minimalnie obok słupka strzelić z dystansu na bramkę Nowaka.

• Świetne dośrodkowanie Jareckiego jednak partnerzy tego nie wykorzystali.

• Biskup faulowany w okolicach pola karnego.

• Piłkarze Olimpii Elbląg dobrze radzą sobie w środku pola i dochodzą do sytauacji jednak świetnie przechwytują ich zagrania obrońcy rywali.

• Matwijów w sytuacji sam na sam nie potrafił strzeli\c bramki gdyz świetnie wyszedł Nowak. Potem Lyubenow w indywidualnej akcji dośrodkowywał w pole karne jednak napastnik Olimpii Elbląg nie przejął tego zagrania.

• Piłkarze trenera Radolskiego rozklepali w polu karnym Olimpie Elblag.

• Gol! Andrzej Rybski zdobywa bramke strzelając do pustej siatki.

• Dobra akcja w obronie Miecznika.

• Pawlusiński dobrze z rzutu wolnego jednak broni Rogaczow strzał pomocnika rywali.

• Chałas główkuje niecelnie po dośrodkowaniu Lyubenowa z rzutu rożnego.

• Lipecki wybija piłkę aut dla Olimpii Elbląg.

• Lyubenow groznie z dystansu jednak jego strzał zablokowany.

• Piątek strzela niecelnie z dystansu po podaniu Rybskiego.

• Nowak wyłapuje dośrodkowanie z autu.

• Rozpoczynamy mecz.

• Zespoły juz na murawie. Termalica na pomarańczowo natomiast Olimpia na żółto biało niebiesko.

• Termalica: Nowak - Skołorzyński, Czerwiński, Kowalski, Jarecki, Biskup, Lipecki, Piątek, Pawlusiński, Rybski, Drozdowicz rezerwowi: Budka, Ceglarz, Kubowicz, Metz, Szałęga, Szczoczarz, Trafarski

• Olimpia: Rogaczow - Banasiak, Scherfchen, Ichim, Nadijewskij, Matwijów Lyubenow, Czoska, Miecznik, Chałas, Koladko rezerwowi: Talik, Kołosow, Górka, Rafał Lisiecki, Mateusz Lisiecki, Tiszkiewicz, Sidorowicz

• Witam wszystkich Michał Libuda i zapraszam na mecz Olimpii Elbląg z Termalicą. Pogoda jest bardzo Ładna jednak na trybunach niewielu kibiców. Sympatyków klubu z Niecieczy nie ma na stadionie.