• Koniec meczu. Olimpia Elbląg - Zawisza Bydgoszcz 0-3.

• Stodoła broni strzał Hrymowicza z boku pola karnego.

• Zawisza w ataku na połowie Olimpii jednak niedokładnie rozgrywa.

• Bartosiak niecelnie strzela.

• Iwan strzela na bramkę po kombinacyjnej akcji.

• Ilków Gołąb dostaje kartkę za faul na Kołodziejskim.

• Pacan z wolnego mocno jednak nad bramką.

• Zawisza w pełni dominuje. Rozgrywa spokojnie mecz i stwarza okazje do zdobycia bramki.

• Dremliuk blokuje strzał z pola karnego.

• Bartosiak za Lyubenova.

• Błąd strzela niecelnie.

• Dremliuk przy tej akcji ukarany kartka.

• Z najblizszej odległości po dośrodkowaniu piłke do bramki strzelił Ilków Gołąb.

• Gol! 0-3! Ilków Gołąb!

• Koczon za Miecznika.

• Zaniewski do Iwana który trafia w boczną siatkę.

• Jakub Wójcicki przebiegł z piłka pół boiska i z dystansu pięknie przymierzył na bramkę Stodoły.

• Ależ bramka!!!!!!!!!!! Wójcicki!

• Za nakładkę kartkę dostaje Zawistowski.

• Muszalik do Zaniewskiego jednak szybszy Witan.

• Zawistowski strzela i piłka odbija się od obrońcy.

• Rafał Leśniewski ukarany kartką za symulowanie faulu.

• Adrian Błąd strzela zza pola karnego jednak niecelnie.

• Rozpoczęcie drugiej połowy.

• Przypominamy, że relacje live z tego meczu możecie śledzić też w naszej nowej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]

• Koniec pierwszej połowy.

• Adrian Błąd nieudanie strzela zza pola karnego.

• Sędzia dolicza 1 minutę.

• Zawisza zaatakowała. Po okresie bezbarwnej gry w wykonaniu gości teraz więcej akcji Zawiszy.

• Najpierw Iwan zablokowany w polu karnym potem Błąd z boku pola karnego w bramkarza Olimpii Stodołę.

• Miecznik zatrzymuje faulem na środku boiska Wójcickiego.

• Olimpia na połowie Zawiszy organizuje nastepny atak.

• Zawisza broni się na swojej połowie. Ma problemy na bokach boiska skad maja miejsce liczne dośrodkowania.

• Na stadionie około 1500 kibiców. Miecznik udanie powstrzymał Wójcickiego.

• Dremliuk z dystansu sprytnie jednak obok słupka.

• Kołodziejski sam na sam z bramkarzem jednak Witan broni strzał w długi róg bramki.

• Muszalik uprzedzony na linii pola bramki!

• Lyubenov za głęboko w pole karne i wyłapuje Witan.

• Olimpia ma optyczna przewagę. Widac dużo miejsca w środku pola. Miecznik na skrzydle zagrywa na pole karne jednak niedokładnie.

• Lyubenov zgrywa w polu karnym do Zaniewskiego jednak napastnik Olimpii zablokowany.

• Lyubenov zza pola karnego jednak piłka odbiła się od obrońców i to spowodowało że Witan pewnie złapał piłkę.

• Kaczmarczyk za próbę wymuszenia rzutu karnego zostaje ukarany żółta kartka.

• Iwan w poprzek pola karnego w poszukiwaniu Zaniewskiego jednak piłkę wyłapuje Witan.

• Olimpia atakuje skrzydłami. Aktywny Zaniewski często próbuje wspomagac pomocników w akcjach ofensywnych. Zawisza jakby nie forsuje tempa.

• Kołodziejski wysoko i niedokładnie podaje w pole karne.

• Olimpia próbuje przejąc inicjatywe jednak nie potrafi przedrzeć sie pod pole karne gości.

• Jankowski na spalonym w polu karnym Olimpii.

• Niedokładne prostopadłe podanie Kaczmarczyka.

• Olimpia próbuje zkontrowac jednak Zaniewski zablokowany.

• Po strzale Zawistowskiego Stodoła wybija przed siebie. Najszybszy z dobitka był Błąd.

• Gooooooooooool! 0-1! Adrian Błąd.

• Rzut wolny dla Zawiszy z okolic pola karnego.

• Rozpoczyna sie mecz. Olimpia na biało Zawisza w niebiesko-czarnych strojach.

• Drużyny wychodzą na boisko za chwilę początek meczu.

• Drużyny są na boisku i się rozgrzewają.

• Olimpia: Stodoła-Wojciechowski, Dremliuk, Pacan, Miecznik- Kaczmarczyk, Lyubenov, Iwan, Muszalik- Kołodziejski, Zaniewski rez: Budakovic, Bartosiak, Pietroń, Sierant, Koczon, Szmytd, Żuraw

Zawisza: Witan-Ilków Gołąb, Hrymowicz, Skrzyński, Oleksy- Błąd, Jankowski, Zawistowski, Ekwueme- Wójcicki, Leśniewski rez: Zapała, Cuper, Gevorgyan, Majkowski, Imeh, Masłowski, Piętka

• Witam wszystkich z Elbląga. Mecz Olimpia Elbląg - Zawisza Bydgoszcz. Kibice gości są na stadionie. Przyjechało ich 600 około. Pogoda dośc dobra do rozegrania meczu lekkie zachmurzenie.