1

Bytovia Bytów

1

• KONIEC! OLIMPIA REMISUJE Z BYTOVIĄ 1:1!

• Już od dłuższego czasu zanosiło się na to, że Olimpia zdobędzie gola. Po ogromnym zamieszaniu w jedenastce gości futbolówkę do siatki wpakował Michal Piter-Bućko.

• GOOL! MICHAL PITER-BUĆKO!

• Ale zamieszanie w polu karnym Bytovii! Łukasz Wróbel wybił piłkę już z linii bramkowej!

• Sędzia doliczył do regulaminowego czasu gry cztery minuty.

• Szczot dośrodkowywał w pole karne, ale dobrze zachował się Jasiński.

• Banasiak zablokował strzał Klichowicza.

• Ostatnia zmiana w Olimpii, Adrian Bielawski opuszcza plac gry, zastąpi go Oskar Trzepacz.

• Tomasz Laskowski po raz kolejny fantastycznie broni strzał Dejana Żigona!

• Janusz Surdykowski uderzał z okolicy trzeciego metra na pustą bramkę, ale przestrzelił!

• Ostatnia zmiana w Bytovii, za Marka Opałacza wszedł Radosław Jasiński.

• Co za okazja Olimpii! Dejan Żigon znalazł się w sytuacji sam na sam z Tomaszem Laskowskim, ale golkiper Bytovii popisał się kapitalną paradą!

• I jeszcze jedna zmiana w ekipie gości, za Mariusza Kryszaka pojawił się Paweł Lisowski.

• Pierwsza zmiana w Bytovii, Michała Jakóbowskiego zmienił Artur Formela.

• Dejan Żigon uderzał na bramkę Bytovii i niewiele zabrakło, aby ta wpadła do siatki!

• Robert Szczot zaskoczył niespodziewanym strzałem, ale znów świetnie spisał się między słupkami Tomasz Laskowski.

• Janusz Surdykowski szukał miejsca do oddania strzału, ale w porę uprzedził go Michał Łabędzki.

• Kolejna zmiana w Olimpii, Dejan Żigon zastąpi Kamila Kurowskiego.

• Strzał Woźniaka skutecznie zblokował Klichowicz.

• Adam Banasiak uderzał sprzed linii pola karnego na bramkę Bytovii, futbolówka o milimetry minęła bramkę gości!

• Znów Kort zagrywał do Klichowicza i gdyby ten opanował piłkę, ponownie znalazłby się w sytuacji sam na sam z Michałem Wróblem.

• Mateusz Klichowicz po dośrodkowaniu Dawida Korta znalazł się w sytuacji sam na sam z golkiperem Olimpii i pewnym strzałem skierował piłkę do siatki.

• GOOL! MATEUSZ KLICHOWICZ!

• Bielawski zagrał piłkę prosto pod nogi Poczobuta, swoją akcję rozgrywają teraz goście.

• Pierwsza zmiana w Olimpii, za Patryka Skóreckiego pojawił się Marcin Kaczmarek.

• Mateusz Klichowicz oddał bardzo groźny strzał na bramkę Olimpii, ale Michał Wróbel świetnie interweniował.

• Dośrodkowanie Skóreckiego w pole karne Bytovii, ale zabrakło tam kogoś, kto wykończyłby tę akcję.

• Banasiak chciał zagrać piłkę do Skóreckiego, ale uderzał zbyt mocno i opuściła ona plac gry.

• Patryk Skórecki długo zastanawiał się, ale w końcu uderzał na bramkę Bytovii. Futbolówkę pewnie wyłapał Tomasz Laskowski.

• Złe zagranie Woźniaka i piłkę z łatwością przejmują goście.

• Michał Wróbel nie podnosi się z murawy. Sztab medyczny już udziela mu pomocy.

• Jakóbowski dośrodkowywał do Surdykowskiego, ten popędził na bramkę Olimpii, ale w ostatniej chwili świetną interwencją popisał się Michał Wróbel.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy w Grudziądzu bezbramkowy remis.

• Adrian Chomiuk zdecydował się na oddanie strzału z dystansu, było groźnie, ale piłkę nad poprzeczką przeniósł Michał Wróbel!

• Janusz Surdykowski strzałem głową próbował przechytrzyć Michała Wróbla, ale nie udało mu się.

• Kolejny rzut wolny dla Olimpii Grudziądz, piłkę zagrywał Banasiak, ale Surdykowski wybił ją na aut.

• Bielawski przejął piłkę adresowaną do Surdykowskiego.

• Krzysztof Bąk został ukarany żółtą kartką.

• Dośrodkowanie Banasiaka, futbolówkę pewnie wyłapuje Tomasz Laskowski.

• Mariusz Kryszak faulował Kamila Kurowskiego, sędzia nie pokazał mu kartki.

• Janusz Surdykowski przestrzelił! Bardzo źle wykonał karnego piłkarz Bytovii, w efekcie w Grudziądzu wciąż mamy bezbramkowy remis!

• RZUT KARNY DLA BYTOVII!!

• Bielawski zgrał piłkę do Szczota, który z kolei zdecydował się na oddanie strzału. Laskowski znów dobrze interweniował.

• Dobre dośrodkowanie Woźniaka, Michal Piter-Bućko próbował skierować piłkę do siatki, ale pewną interwencją popisał się Tomasz Laskowski.

• Bąk popełni błąd i skierował piłkę prosto pod nogi Skóreckiego.

• Wrzutka Opałacza w pole karne, do piłki najwyżej wyskoczył Piter-Bućko i oddalił zagrożenie spod własnej bramki.

• Sędzia oszczędził gracza Bytovii, który nie został ukarany kartką. Olimpia miała rzut wolny, piłkę zagrywał Banasiak, ale uderzał bardzo niedokładnie.

• Jakóbowski sfaulował Bielawskiego, który nie podnosi się z murawy.

• Adam Cieśliński głową uderzał na bramkę Bytovii, jednak futbolówka o kilka metrów minęła bramkę gości.

• Szczot faulowany przez Opałacza, ale sędzia nie pokazuje kartki graczowi Bytovii.

• Patryk Skórecki został ukarany żółtą kartką.

• Laskowski wybił piłkę z okolic własnej bramki po dośrodkowaniu Smolińskiego.

• Smoliński dośrodkowywał z rzutu wolnego, ale szybko przechwycili ją goście.

• Sędzia spotkania dyktuje rzut wolny dla Olimpii po faulu na Smolińskim.

• Kryszak zbyt mocno zagrywał piłkę w pole karne i ta powędrowała za linię bramkową.

• Surdykowski krótko zagrał do Jakóbowskiego, ale ten został sfaulowany przez Bielawskiego. Znów piłkę z rzutu wolnego będzie zagrywał Kryszak.

• Janusz Surdykowski został złapany na spalonym.

• Dośrodkowanie Kryszaka w pole karne, ale piłka zatrzymała się już na Smolińskim.

• Błąd Smolińskiego, piłkę przejęli goście z Bytowa, ale nie zdołali zagrozić bramce Olimpii.

• Dobry początek meczu w wykonaniu Olimpii, która zamknęła rywali na ich własnej połowie.

• Smoliński był atakowany przez Surdykowskiego i musiał odegrać piłkę do Wróbla.

• Pierwszy gwizdek sędziego i rozpoczynamy mecz!

• Piłkarze obu drużyn pojawili się właśnie na murawie. Za moment zaczynamy.

• Rezerwowi Bytovii: Gerard Bieszczad, Sergejs Kożans, Radosław Jasiński, Bartłomiej Chojnacki, Artur Formela, Paweł Lisowski, Daniel Mąka.

• Rezerwowi Olimpii: Bartosz Fabiniak, Tomasz Lewandowski, Dariusz Kłus, Marcin Kaczmarek, Dejan Żigon, Wojciech Reiman, Oskar Trzepacz.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu Olimpia Grudziądz - Bytovia Bytów!

• Olimpia Grudziądz - Drutex-Bytovia Bytów LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Czy to już rzeczywiście koniec kryzysu grudziądzan?

W ostatnim tegorocznym spotkaniu zespół Olimpii Grudziądz postara się choć odrobinę zrehabilitować w oczach swoich kibiców za całą fatalną rundę i odnieść drugie zwycięstwo z rzędu.

Rozwój Katowice - Olimpia Grudziądz 0:2