2

Chrobry Głogów

1

• Koniec meczu! Olimpia pokonuje Chrobrego Głogów 2:1!

• Szymon Drewniak uderzał zza linii pola karnego, trafił jednak prosto w ręce Bartosza Fabiniaka.

• Maciej Górski został sfaulowany w środku pola, sędzia nie odgwizdał jednak przewinienia.

• Sędzia przedłużył mecz o cztery minuty.

• Ostatnia zmiana w Chrobrym, Pisarczuk opuścił plac gry, zastąpił go Wojciechowski.

• Ciechanowski dośrodkował na pole karne z narożnika boiska, do futbolówki doszedł Marcin Kaczmarek, który pewnym strzałem pokonał Karola Szymańskiego.

• Gool! Marcin Kaczmarek!

• Ostatnie zmiana w Olimpii, za Bartlewskiego wszedł Trzepacz.

• Marcin Smoliński uderzał na bramkę Chrobrego, piłka powędrowała wysoko nad bramką gości.

• Kaczmarek dośrodkowywał z rzutu wolnego, piłkę pewnie wyłapał jednak Szymański.

• Ależ okazja gospodarzy! Bartlewski odegrał piłkę do Nildo, który znalazł się w sytuacji sam na sam z Karolem Szymańskim i trafił prosto w niego!

• I znów zmiana w Chrobrym. Malinowski zastąpił Gąsiora.

• Zmiana również w ekipie Chrobrego, Kościelniak wszedł w miejsce Bartosza Machaja.

• Kolejna zmiana w Olimpii, za Banasiaka wszedł Skórecki.

• Groźny strzał Marcina Smolińskiego, ale piłkę o centymetry minęła słupek bramki Chrobrego.

• Marcin Kaczmarek pewnym strzałem pokonał golkipera Chrobrego!

• Łukasz Szczepaniak za faul w polu karnym został ukarany żółtą kartką.

• RZUT KARNY DLA OLIMPII!

• Pierwsza zmiana w Olimpii, boisko opuszcza Szarpak, zastąpi go Smoliński.

• Adam Banasiak zdecydował się na oddanie strzału na bramkę Chrobrego, ale trafił w Karola Szymańskiego.

• Brazylijczyk Nildo został złapany na spalonym.

• Rzut rożny dla Chrobrego, ale bez zagrożenia pod bramką Olimpii.

• Piłka po rzucie rożnym trafiła do Ciechanowskiego. Gracz Olimpii sprawnie minął kilku rywali, odegrał futbolówkę w kierunku Kaczmarka, którego uderzenie zostało zablokowane.

• Ciechanowski dośrodkowywał do Bartlewskiego, ten jednak nieco pogubił się w swych zamiarach i koniec końców futbolówka opuściła plac gry.

• Górski przyjął piłkę po dośrodkowaniu Drewniaka, znalazł się w sytuacji sam na sam z Fabiniakiem, ale nie trafił w bramkę!

• Bardzo złe dośrodkowanie Darmochwała, po którym piłka nie dotarła do żadnego z graczy Olimpii.

• Niecelne dośrodkowanie Kaczmarka do Nildo.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Olimpia przegrywa z Chrobrym Głogów 0:1.

• Adam Samiec dośrodkowywał z rzutu wolnego, ale koniec końców piłka opuściła plac gry.

• Piłka po dośrodkowaniu Darmochwała trafiła wprost na głowę Nildo, który uderzał jednak zbyt lekko i w żaden sposób nie zagroził bramce Chrobrego.

• Górski wpadł w pole karne Olimpii, odegrał futbolówkę do Szczepaniaka, który nie miał problemów i z łatwością ograł Bartosza Fabiniaka.

• Goool! Łukasz Szczepaniak!

• Rzut rożny Olimpii, piłkę uderzał Kaczmarek, trafił do Malca, ale ten nieczysto uderzał w piłkę i ta powędrowała wysoko nad bramką.

• Góski wpadł w pole karne Olimpii, odegrał piłkę do Szymona Drewniaka, który z kolei zdecydował się na oddanie strzału, ale trafił wprost w Bartosza Fabiniaka.

• Piotr Darmochwał nie zdołał dojść do piłki, ponieważ uprzedził go Gracjan Horoszkiewicz.

• Pisarczuk wypatrzył Szczepaniaka i zagrał w jego kierunku, ale bardzo niedokładnie.

• Rzut wolny dla Olimpii, piłkę ze stałego fragmentu gry uderzał Kaczmarek, przyjął ją Kłus i głową oddał strzał. Został on jednak zablokowany przez jednego z graczy Chrobrego.

• Robert Pisarczuk został ukarany żółtą kartką.

• Bardzo niedokładnie dośrodkowanie Szymona Drewniaka.

• Jakub Szarpak dobrze wypatrzył Adama Banasiaka, ale niedokładnie zagrał w jego stronę.

• Piłkę posłaną w kierunku Kaczmarka w porę przechwycił Pisarczuk.

• Marcin Kaczmarek został ukarany żółtą kartką.

• Solowa akcja Łukasza Szczepaniaka, gracz Chrobrego próbował przedostać się w pole karne gospodarzy, jednak został zatrzymywany przez Szarpaka.

• Wrzutka Bartosza Machaja na pole karne Olimpii, ale żaden z graczy Chrobrego nie zdołał do niej dopaść.

• Mateusz Długołęcki próbował wyprowadzić kontrę, ale w ostatniej chwili zatrzymał go Nildo.

• Kaczmarek uderzał z narożnika boiska, do futbolówki najwyżej wyskoczył Nildo, ale nie zdołał oddać strzału na bramkę Wigier.

• Niedokładnie dośrodkowanie Ciechanowskiego zablokował jeden z graczy Chrobrego. Gospodarze będą mieli rzut rożny.

• Dośrodkowanie na pole karne Chrobrego, do piłki nie zdołał dopaść Marcin Kaczmarek i stracił ja na rzecz rywali.

• Wrzutka Bartosza Machaja w kierunku nadbiegającego Macieja Górskiego. Akcję graczy Chrobrego przerwał jednak Bartosz Fabiniak.

• Jak na razie nie oglądamy na boisku zbyt wielu groźnych sytuacji. Przy piłce dłużej utrzymują się jednak gospodarze spotkania.

• Pierwsza akcja gospodarzy, dośrodkowanie Adama Banasiaka, jednak futbolówkę z łatwością przechwycili defensorzy Chrobrego.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

• Rezerwowi Wigier: Sławomir Janicki, Michał Bednarski, Karol Hodowany, Wiktor Kobiela, Dominik Kościelniak, Patryk Malinowski, Paweł Wojciechowski.

• Rezerwowi Olimpii: Patryk Królczyk, Adrian Bielawski, Michał Piter-Bućko, Marcin Smoliński, Patryk Skórecki, Rafał Babul, Oskar Trzepacz.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu Olimpia Grudziądz - Chrobry Głogów!