1

GKS Katowice

0

• KONIEC MECZU! Olimpia Grudziądz wygrywa z GKS-em Katowice 1:0!

• Groźny strzał Burkhardta z rzutu wolnego, ale znów świetną interwencją popisał się Fabiniak!

• Sędzia przedłużył mecz o trzy minuty.

• Dośrodkowanie Bębenka wyłapał Fabiniak.

• Piter-Bućko w ostatniej chwili wybił piłkę z własnego pola karnego.

• Bartosz Iwan został ukarany żółtą kartką.

• Ostatnia zmiana w Olimpii, Zigon za Djousse.

• Łabędzki zażegnał zagrożenie pod własną bramkę i skutecznie odebrał piłkę Iwanowi.

• Wymuszona zmiana w Olimpii, za Reimana wejdzie Cieśliński.

• Jakiejś kontuzji doznał Wojciech Reiman, którego zniesiono z boiska na noszach.

• Wojciech Reiman uderzał na bramkę katowiczan, piłka powędrowała minimalnie obok słupka dzięki interwencji Dobrolińskiego.

• Michal Piter-Bućko został ukarany żółtą kartką.

• Strzał Iwana, rykoszet i piłka uderzyła w zewnętrzny słupek bramki Olimpii Grudziądz! Było groźnie!

• Filip Burkhardt zdecydował się na oddanie strzału z dystansu, ale w jego próbie zabrakło odrobinę więcej precyzji.

• Zmiana także w Olimpii, w miejsce Smolińskiego wejdzie Kasperkiewicz.

• Ostatnia zmiana w GKS. Boisko opuści Leimonas, zastąpi go Burkhardt.

• Piłka w polu karnym Olimpii, głową wybija ją Wojciech Reiman.

• Zbyt lekki strzał Bielawskiego na bramkę GieKSy, Dobroliński nie miał żadnych problemów by wyłapać piłkę.

• Bębenek próbował dośrodkowywać, ale nie opanował piłki i ta opuściła plac gry.

• Niedokładne dośrodkowanie Czerwińskiego, Pielorz nie był w stanie opanować piłki.

• Kolejna zmiana w drużynie gości, Bębenek zastąpi Wołkowicza.

• Na boisku powoli zarysowuje się przewaga Olimpii. Katowiczanie popełniają znacznie więcej prostych błędów i jeśli nie zaczną się ich wystrzegać, ciężko będzie zdobyć w rywalizacji z grudziądzką drużyną nawet punkt.

• Bardzo nieodpowiedzialnie zachowują się w defensywie katowiczanie. Przed chwilą Kaczmarek dośrodkowywał z rzutu wolnego, Dobroliński minął się z piłką. Na szczęście dla przyjezdnych żaden z graczy Olimpii nie dopadł do futbolówki.

• Ciechański przyjął piłkę z głębi pola, ale stracił ją chwilę później na rzecz Pitera-Bućko.

• To mogła być bramka dla Olimpii! Fatalny błąd Jurkowskiego, który we własnej jedenastce nie trafił w piłkę, a ta spadła prosto pod nogi Djousse. Napastnik grudziądzan natychmiastowo oddał strzał, ale trafił prosto w Dobrolińskiego.

• Dośrodkowanie na Ciechańskiego, ale czujny na posterunku był Piter-Bućko.

• Bielawski pewnym wślizgiem odebrał futbolówkę Leimonasowi.

• Co za wejście Iwana! Rezerwowy GKS oddał bardzo mocny strzał z dystansu, ale świetną interwencją popisał się Fabiniak!

• W przerwie zmiany dokonał Piotr Piekarczyk, Iwan zmienił Trochima.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Olimpia Grudziądz prowadzi z GKS-em Katowice 1:0!

• Sędzia przedłużył pierwszą połowę o dwie minuty.

• Kaczmarek zablokował piłkę uderzaną przez Leimonasa i ucierpiał w tej sytuacji.

• Djousse sfaulował Kamińskiego, ale sędzia oszczędził go i nie pokazał kartki.

• Kamil Kurowski uderzał piłkę sprzed pola karnego, ta po drodze musnęła jeszcze jednego z zawodników GieKSy i dopiero znalazła się w siatce.

• GOOOL!! KAMIL KUROWSKI!!

• Wojciech Reiman został ukarany żółtą kartką.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego, piłkę przyjmuje Trochim i strzela głową. Kiedy wszystko wskazywało na to, że futbolówka znajdzie się w siatce, Fabiniak popisał się kapitalną interwencją i ręką wybił piłkę z linii bramkowej!

• Povilas Leimonas oddał groźnie wyglądający strzał na bramkę Olimpii, ale w porę zablokowali go defensorzy grudziądzkiej drużyny.

• Łabędzki prezentuje się w dzisiejszym spotkaniu bardzo dobrze. Tym razem piłkarze skutecznie odebrał futbolówkę Ciechańskiemu.

• Ależ groźny strzał Łabędzkiego zza pola karnego! Piłka dobiła się od nogi jednego z piłkarzy katowickiego klubu i dosłownie o milimetry minęła bramkę Dobrolińskiego.

• Reiman do spółki z Kaczmarkiem zatrzymali rozpędzonego w środku pola Trochima.

• Dośrodkowanie Pietrzaka z rzutu wolnego pewnie wyłapał Fabiniak.

• Leimonas w ostatniej chwili zablokował Kurowskiego, który znalazł się w sytuacji sam na sam z Dobrolińskim.

• Djousse przez dłuższą chwilę nie podnosił się z murawy, sztab medyczny Olimpii musiał interweniować. Na szczęście wszystko z nim już dobrze i wrócił do gry.

• Pietrzak prowadził piłkę lewą stronę, ale zatrzymał go Łabędzki.

• Bielawski pędził na bramkę GKS, ale czystym wślizgiem zatrzymał go Pietrzak.

• Centra Kaczmarka na pole karne GieKSy, futbolówkę w porę przechwycił Dobroliński.

• Rzut rożny dla gospodarzy, piłkę dośrodkowywał z narożnika boiska Kaczmarek, ale żaden z graczy Olimpii nie dopadł do niej.

• Fantastyczne dośrodkowanie Pietrzaka, Trochim przyjął piłkę, uderzał "szczupakiem", ale nieznacznie się pomylił i skierował ją daleko od bramki golkipera Olimpii!

• Z ostrego kąta na bramkę Olimpii uderzał Ciechański, ale ten strzał w żaden sposób nie zagroził Bartoszowi Fabiniakowi.

• Kolejny groźny strzał Djousse z dystansu, piłka wędrowała niedaleko lewego słupka.

• Pielorz zbyt mocno spróbował zgrać piłkę w kierunku Czerwińskiego.

• Groźnie pod bramką przyjezdnych! Donald Djousse oddał bardzo mocny strzał sprzed pola karnego, ale piłka o kilka centymetrów szczęśliwie minęła bramkę GKS.

• Marcin Kaczmarek uderzał piłkę z rzutu rożnego, ale czujni defensorzy z Katowic pewnie wybili futbolówkę spod własnej bramki.

• Bardzo złe dośrodkowanie Leimonasa. Błąd piłkarza GieKSy wykorzystał Fabiniak i pewnie przechwycił futbolówkę.

• Pietrzak nieprzepisowo zatrzymywał Kaczmarka w środku pola. Tym razem obyło się bez kartki.

• Woźniak skutecznie ładnym wślizgiem odebrał futbolówkę Czerwińskiemu.

• Wojciech Trochim zbyt łatwo przejął piłkę w środkowej strefie boiska, a jego błąd szybko wykorzystali gospodarze.

• Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu, ukarany Marcin Smoliński za faul na Adrianie Frańczaku.

• Pierwszy gwizdek sędziego i rozpoczynamy mecz!

• GKS Katowice wystąpi dziś w czarnych strojach, z kolei, Olimpia w biało-zielonych trykotach.

• Na stadionie w Grudziądzu trwa właśnie rozgrzewka obu drużyn.

• Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: Olimpia Grudziądz - GKS Katowice LIVE! Pojedynek drużyn rozbitych.

• Rezerwowi GKS-u Katowice: Mateusz Kuchta, Maciej Bębenek, Paweł Szołtys, Sławomir Duda, Olvier Praznovsky, Filip Burkhardt, Bartosz Iwan.

• Rezerwowi Olimpii: Michał Wróbel, Paweł Kowalczyk, Tomasz Lewandowski, Arkadiusz Kasperkiewicz, Patryk Skórecki, Dejan Zigon.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu Olimpia Grudziądz - GKS Katowice!

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA OLIMPIA GRUDZIĄDZ - GKS KATOWICE

GKS Bełchatów - GKS Katowice 1:2

Olimpia to kolejny zespół, który w tym sezonie zawodzi na całej linii. Grudziądzanie mieli walczyć o najwyższe cele, a tymczasem mają na koncie punkt więcej niż ostatni w tabeli Rozwój. Podopieczni Artura Skowronka zagrają dziś z GKS-em Katowice. W drużynie Piotra Piekarczyka również nie panują pozytywne nastroje, gdyż katowiczanie przegrali już w bieżących rozgrywkach pięć meczów i na ten moment okupują 13. pozycję.