Olimpia Grudziądz

3

Olimpia Elbląg

0

• Po porażce w Niecieczy z Termaliką w poprzedniej kolejce, drużyna Marcina Kaczmarka tym razem pewnie wygrała z outsiderem 1 ligi. Wynik spotkania grudziądzanie ustalili już w pierwszej połowie, strzelając gościom trzy bramki. W sobotę Olimpię Grudziądz czeka niezwykle ważne spotkanie z drużyną z Polkowic, która walczy jeszcze o utrzymanie. Dziękujemy za śledzenie relacji na żywo.

• Koniec meczu. Gospodarze wygrali 3:0 z drużyna z Elbląga.

• Banasiak żółta kartka.

• Na spalonym znalazł się Sulej, elblążanie wznowią grę ze stałego fragmentu gry.

• Arbiter dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

• Dośrodkowanie Suleja. Piłka spadła pod nogi Domżalskiego, jego uderzenie mija bramkę. Od autu bramkowego goście

• Bartosiak w polu karnym zamiast w piłkę uderzył głową w słupek. Zawodnik gości leży na murawie, potrzebna będzie interwencja medyczna. Piłka opuściła natomiast boisko.

• Lewym skrzydłem przedzierał się Abramowicz, który po minięciu obrońcy gości uderza obok słupka.

• Czoska zbyt mocno do Koladki, który co prawda jest szybkim piłkarzem, ale do tego podania nie mógł zdążyć.

• Teraz z dobrej strony pokazał się Dziedzic, który minął dwóch zawodników ale stracił piłkę na rzecz Borsukowa.

• Za Tomasza Chałasa wchodzi Koladko.

• Za Grischoka Domżalski.

• Uderzenie Jarosława Białka z 35 metrów pewnie broni Budakovic.

• W odpowiedzi akcja gości. Ciekawe zgranie Kołosowa i Chałas wyprzedzony przez bramkarza. Chwilę później Lubomir Lubenow ograł trzech rywali, ale ostatecznie nie dośrodkował, chociaż był już w polu karnym.

• Ponownie gospodarze. Podanie Jarosława Białka do będącego od niedawna na placu gry Suleja. Zawodnik z Grudziądza niecelnie przerzuca piłkę na drugą stronę.

• Dośrodkowanie jednego z zawodników gości z rzutu rożnego. Z piłką minął się Michał Wróbel, jednak bez konsekwencji. Czy gości stac choćby na honorowe trafienie?

• Ostre wejście Abramowicza. Zółta kartka dla obrońcy grudziądzan za faul na Banasiaku.

• Za Ruszkula na boisku pojawia się Sulej.

• Tym razem akcja gości. Nieudana próba prostopadłego zagrania przez Chalasa.

• Żółta kartka Borsukowa.

• Kolejna akcja biało-zielonych. Jakub Cieciura ograł Borsukowa, ten ratował się faulem i zobaczył żółtą kartkę.

• Po prawej stronie boiska faulowany był Jakub Cieciura. Rzut wolny dla gospodarzy.

• Spotkanie rozgrywane jest w jednostajnym tempie. Grudziądzanie kontroluje przebieg gry na boisku. Mogą dopisać sobie już 3 punkty do pierwszoligowej tabeli.

• W środku pola Mariusz Kryszak faulowany przez Lubenowa. Od rzutu wolnego gospodarze.

• Zmiana w drużynie gospodarzy. Za Adama Cieślińskiego wchodzi Jakub Cieciura.

• Olbrzymie zamieszanie w polu karnym grudziądzan, ale ostatecznie obrońcy wyjaśniają sytuacje wybiciem piłki poza szesnatkę.

• Tomasz Czoska uderzał z dystansu. Piłkę poszybowała wysoko nad poprzeczką bramki gospodarzy.

• Stuprocentowa akcja dla drużyny gości, której nie wykorzystał Tomasz Chałas. W polu karnym strzelał wysoko nad poprzeczką.

• W odpowiedzi akcja gości. Tomasz Czoska szarżował przed szesnastką. Stracił jednak piłkę przed polem karnym i kontra biało-zielonych. Czoska mógł w tej sytuacji uderzać na bramkę.

• Kołosow za Matwijowa.

• Z ponad 20 metrów strzelał Chałas. Uderzenie obronione przez Michała Wróbla.

• Olimpia Grudziądz ma rzut z autu. Z prawej strony boiska na wysokości pola karnego.

• Teraz dobra sytuacji dla biało-zielonych. Maciej Dąbrowski próba prostopadłego podania do Dziedzica, ale szybszy był stoper elblążan.

• Faulowany w środku boiska był Oleg Ichim. Od rzutu wolnego Olimpia Elbląg.

• W odpowiedzi akcja gości. Paweł Czoska zagrywa górną piłkę do Chałasa, ten do niej nie dochodzi. Od bramki gospodarze.

• Aktywny dzisiaj Piotr Ruszkul podaje do Cieślińskiego. Napastnik biało-zielonych na pozycji spalonej.

• Zaczynamy drugą połowę w Grudziądzu.

• Koniec I połowy. Pewne prowadzenie gospodarzy 3:0.

• Arbiter dolicza jedną minutę do I połowy.

• Łatwa strata elblążan a konkretnie Matwijowa i kontrę próbowali wyprowadzić gracze z Grudziądza Akcja jednak w porę przerwana.

• Tomasz Chałas uderzał z 20 metrów. Piłkę wybił przed siebie Wróbel, ale obyło się bez konsekwencji.

• Lubenow faulował w walce o piłkę w środku pola. Od rzutu wolnego gospodarze, którzy nie spieszą się z wykonanie rzutu wolnego.

• Na murawie leży Staniek, który po interwencji w defensywie potrzebuje pomocy opieki medycznej.

• Za bramkarza gości Talika Budakovic.

• W odpowiedzi akcja gości, jednak grę przerywa gwizdek arbitra. Na spalonym jeden z gospodarzy.

• Będzie zmiana w bramce Olimpii Elbląg, do gry szykuje się Budaković, który zastapi Talika.

• GOOOOLL! 3:0. Dośrodkowanie Białka na długi słupek. Świetnie akcję zamykał Piotr Ruszkul, który po raz trzeci pokonuje Talika.

• Kolejny raz na bramkę Talika uderzał Grischok z około 20 metrów, ale po rykoszecie piłka opuszcza linię końcową.

• Teraz goście z Elbląga próbuja akcji ofensywnych, ale ich poczynania kończą się przed polem karnym.

• Tym razem goście. Dobra indywidualna akcja Bartosiaka, zakończona dośrodkowaniem. Matwijów nie miał jednak za dużo do powiedzenia w pojedynku z rosłymi defensorami grudziądzan.

• Znakomita obrona Wróbla, który rzucił się do piłki i uprzedził wchodzącego w pole karne gospodarzy Tomasza Chałasa.

• Faul Abramowicza, ale daleko od pola karnego gospodarzy. Goście próbuja skonstruować akcję ofensywna, ale jak narazie obrońcy wymieniają piłkę między sobą.

• Olimpia Grudziądz może teraz spokojnie kontrolować grę prowadzi dwoma bramkami i nic nie wskazuje na to by goście z Elbląga odrobili straty.

• Wiele niedokładności w grze elblążan, seria niedokładnych podań. Matwijów fauluje i od wolnego gospodarze.

• Dośrodkowanie Grischoka przeszło w polu karnym. Gdyby któryś z graczy z Grudziądza przeciął podanie mogło być bardzo groźnie.

• GOOOOLL!!! 2:0! Z rzutu wolnnego uderza Kryszak. Piłkę próbuje wybić jeden z obrońców Elbląga, piłka trafia do Grischoka, który z 16 metrów z lewej nogi strzela nie do obrony. Talik znów pokonany.

• Rzut rożny dla Olimpii Elbląg. W polu karnym piłkę głową wybija Jarosław Białek i ponownie przy piłce gospodarze, kttórzy jak narazie są stona przeważającą w dzisiejszym meczu.

• Bartłomiej Kowalski przejął piłkę na swojej połowie, popędził z nią 30 metrów, ale na koniec niecelnie zagrywał do Cieślińskiego.

• Bartosiak nie przyjął dobrze piłki w polu karnym, a mogła być bardzo groźna sytuacja dla gości. Dalej 1:0 prowadza gospodarze.

• Teraz brzydko faulowany był Grischok około 30 metrów od bramki Olimpii Elbląg. Z rzutu wolnego uderzał Kryszak, ale jego strzał wyłapał Jarosław Talik.

• Olimpia Elbląg mogła wyrównać. Dwukrotnie strzelał w polu karnym Scherfchen, rzut rożny dla elblążan.

• Świetna okazja dla grudziądzan. W pole karne wbiegał Ruszkul uruchomiony przez Abramowicza, ale skrzydłowy Olimpii trafia w słupek z ostrego kąta!

• Mecz jest narazie bardzo dynamiczny jak na rozgrywki I ligi. Oba zespoły stwarzają zagrożenie pod bramką rywala.

• Próba kontry elblążan, jednak Tomasz Chałas zagrywał niedokładnie.

• Kolejna akcja gospodarzy. Tym razem długie podanie Abramowicza do Cieślińskiego, jednak zbyt mocne i napastnik biało-zielonych nie doszedł do piłki. Od bramki golkiper drużyny z Elbląga.

• Akcja grudziądzan, Piotr Ruszkul szarżował na prawym skrzydle, ale jego akcja została zastopowana.

• Ciekawa akcja Olimpii Elbląg zatrzymana przez Macieja Dąbrowskiego, który wyprowadza akcję grudziądzan.

• W odpowiedzi akcja gości. Tomasz Chałas źle przyjmuje piłkę w polu karnym wyprzedza go obrońca biało-zielonych Abramowicz.

• Piękny strzał z 20 metrów Janusz Dziedzica ucieszył kibiców biało-zielonych. 1:0 dla gospodarzy.

• GOOOOLL!!! Dziedzic uderzył bardzo precyzyjnie z dystansu, Talik nie miał szans w tej sytuacji, Grudziądz bardzo szybko obejmuje prowadzenie.

• Kontratak w wykonaniu Olimpii Elbląg, ale Chałas za mocno zagrywał do Ichima i przy piłce biało-zieloni.

• Piłkarze z Grudziądza przeprowadzili pierwszą akcję, dośrodkowanie na szesnastkę wybite przez defensora z Elbląga.

• Piłkarze z Elbląga rozpoczeli spotkanie!

• Piłkarze obu zespołów wyszli już na plac gry.

• Dzisiaj w Grudziądzu panują bardzo dobre warunki do gry,. Jest ciepło i słonecznie, zatem liczymy na to, że zobaczymy ciekawe piłkarskie widowisko.

• Podopieczni Michała Kaczmarka liczą na trzy punkty w dzisiejszym spotkaniu. Biało-zieloni zajmują aktualnie 15 miejsce w tabeli i zwycięstwo nad imienniczką z Elblaga byłoby bardzo istotne w kontekście utrzymania się na zapleczu ekstraklasy.

• Olimpia Elbląg: Milos Budakovic, Mateusz Górka, Michaił Koladka, Anton Kolosos, Rafał Lisiecki, Mateusz Lisiecki, Aleksandr Tiszkiewicz

• Olimpia Grudziądz: Daniel Osiecki, Jarosław Ratajczak, Hubert Kościukiewicz, Jakub Cieciura, Grzegorz Domżalski, Michał Stachurski, Przemysław Sulej

• Prezentujemy ławki rezerwowych obu zespołów.

• Zapraszamy na relację na żywo ze spotkania 30 kolejki 1 ligi pomiędzy Olimpią Grudziądz i Olimpią Elbląg.