Olimpia Grudziądz 4 - 1 Sandecja Nowy Sącz

Olimpia Grudziądz

4

Sandecja Nowy Sącz

1

• Koniec! Wynik nie uległ już zmianie i Olimpia pewnie wygrywa 4:1. Za uwagę dziękuje Mątewski Dawid.

• Dwie minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

• Rzut rożny i ponownie główkuje Bućko, tym razem piłka przeszła tylko obok słupka.

• Zawodnicy Olimpii poczuli się chyba jak piłkarze Barcelony rozgrywając i ze spokojem i "klepiąc" futbolówkę. Gra przyjemna dla oko grudziądzan.

• Sandecja bez wiary zaś Olimpia ze spokojem rozgrywa piłkę w środkowej strefie boiska.

• Kontratak Olimpii po którym z dystansu spróbował uderzyć Szczot. Piłka minęła nieznacznie słupek bramki.

• Faulowany Trzepacz w okolicach czterdziestego metra. Rzut wolny dla Olimpii po którym w polu karnym przewrócił się jeden z piłkarzy gospodarzy lecz sędzia nie użył gwizdka i od bramki Kozioł.

• Suchocki rozpędził się na prawej flance i posłał piłkę w pole karne gdzie znalazł się Oskar Trzepacz który minimalnie minął się z mocno posłaną piłką.

• Szczot dostaje piłkę przed polem karnym i uderza, strzał nie sprawił problemu dobrze ustawionemu Koziołowi i z akcją wychodzi już Sandecja!

• Schodzi z boiska strzelec bramki Aleksander, a za niego młodzieżowiec Oskar Trzepacz.

• Sandecja nieco przybita wynikiem, próbuje atakować aczkolwiek widać w zawodnikach brak wiary w powodzenie jakiejkolwiek akcji.

• Również zmiana w ekipie Olimpii - w miejsce Rogalskiego wejdzie wracający po kontuzji Suchocki.

• Zmiana w drużynie Sandecji. Schodzi Urban, a za niego pojawia się Fałkowski.

• Tym razem lewą stroną ruszył Jaroch lecz został powstrzymany przez jednego z defensorów, a gwizdek arbitra milczy.

• Dobre widowisko w Grudziądzu które bramkami znacznie rozgrzewa atmosferę w ten jakże zimny dzień.

• GOOOOL!!! Rzut rożny dla Olimpii który egzekwował Popović, świetnie wrzucona piłka i znakomicie wykończona akcja przez Pitera Bućko.

• Z boiska również zszedł wspomniany Woźniak, a zastąpił go Adam Banasiak.

• Zmiana w drużynie gości. Schodzi Szczepański, a wchodzi Niane.

• Brutalnie potraktowany Woźniak we własnym polu karnym, kapitan Olimpii musiał opuścić boisko, a z pomocą pojawiła się karetka.

• Sandecja próbuje ataku pozycyjnego, gospodarze trochę cofnięci wyczekują na błąd rywala i ewentualny kontratak.

• Faulowany Kaczmarek przez Frańczaka w środku boiska podczas walki o piłkę.

• Groźnie pod bramką Olimpii, po uderzeniu bodajże Urbana piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką.

• Po wcześniejszym rzucie wolnym nic nie wyniknęło - jedynie kolejny rzut rożny, a później aut.

• GOOOOOOL!!! Denis Popović strzela bramkę na 3:1 dostając prostopadłą piłkę wyszedł na sytuację sam na sam z Koziołem.

• Aleksander świetnie przejął piłkę i znajdując się przed polem karnym został sfaulowany, Rzut wolny!

• Zmiana w drużynie gości. Schodzi Danek, a w jego miejse Gerkenashvili.

• Od środka Olimpia, Aleksander do Popovicia i gramy!

• Marek Opaliński gwiżdże po raz ostatni w pierwszej połowie i piłkarze schodzą z murawy do swoich szatni.

• Warto przypomnieć że Sandecja jest jedną z drużyn która wywalczyła najwięcej rzutów karnych w tym sezonie jak i sprawdza się to w dzisiejszym meczu.

• Olimpia spokojnie rozgrywa piłkę, a w tym czasie GieKSik rozbawia miejscową publiczność.

• Mogło być 3:1! Kaczmarek wdarł się w pole karne i zagrał do Rogalskiego który przed sobą miał tylko bramkarza który świetnie obronił strzał!

• Frańczak strzela bramkę kontaktową z karnego, a kibice Olimpii skandują jego nazwisko. Dla przypomnienia Adrian wcześniej występował w barwach Olimpii.

• Sędzia dyktuje "11" dla gości, faulowany Adrian Danek.

• GOOOOOOOL!!! Bartosz Jaroch podwyższa prowadzenie gospodarzy.

• Ponownie Woźniak zagrywa piłkę górą do Łabędzkiego, a ten do Szczota który gdyby podał do Aleksandra, napastnik znalazłby się oko w oko z bramkarzem. Od bramki zaczyna Kozioł.

• Przypominamy o naszej akcji! Wraz z nową odsłoną Ekstraklasa.net prezentujemy wielki konkurs pod hasłem ‪#‎PiłkaNożnaStylŻycia‬. Zadanie jest bardzo proste, a w puli nagrody o wartości ponad 10 tysięcy złotych! Idź w weekend na mecz, zrób sobie fajne zdjęcie na stadionie i weź udział w naszym plebiscycie: #PiłkaNożnaStylŻycia

• Spokojne rozgrywanie piłki przez Olimpię po którym piłka została przerzucona na prawą stronę do Kaczmarka, a ten wywalczył rzut rożny. Warto zaznaczyć iż świetnym przeglądem pola popisał się aktywny dziś Woźniak.

• Zarysowuje się już przewaga biało-zielonych którzy to częściej atakują bramkę rywali.

• Szczot po rozegranym aucie wrzuca piłkę w pole karne gdzie akcje zamykał Bućko, piłkę minęła tylko słupek.

• Ponownie ofensywnym wejściem popisał się Marcin Woźniak po którym to popularny Alek skorzystał z zamieszania i wpakował piłkę do siatki bezradnego Kozioła.

• GOOOOOOOOL!!! Bramka dla Olimpii, a strzelcem jest Arkadiusz Aleksander!

• Aut dla Olimpii z którego wrzucił piłkę Kaczmarek, a akcję zamykał Szczot silnym strzałem obok słupka!

• Szczepański otrzymuje żółtą kartkę po faulu na Woźniaku.

• Kontratak Olimpii który świetnie zainicjował dzisiejszy kapitan Olimpii - Woźniak który został sfalowany, wolny dla gospodarzy.

• Faul Łabędzkiego w okolicach czterdziestego metra od bramki Sapeli.

• Rogalski z lewej strony zagrywa piłkę w pole karne do której doszedł Kaczmarek! Były gracz Widzewa uderzył zbyt mocno i piłka przeleciała nad poprzeczką.

• Andelković w walce o piłkę fauluje w środku boiska Traore. Rzut wolny dla przyjezdnych.

• Rogalski lewą stroną po czym próbował dograć do Aleksandra, a przeszkodzili mu w tym obrońcy Sandecji.

• Jak na razie wyrównane spotkanie, Sandecja odważnie stawia się faworytowi. Na boisku nie widać różnicy miejsc która jest w ligowej tabeli.

• Rzut rożny dla Olimpii po którym goście próbowali wyprowadzić kontratak lecz na miejscu był Sapela który ze spokojem złapał piłkę.

• Sandecja ponownie rusza lewą stroną aczkolwiek dobra asekuracja w obronie Kaczmarka spowodowała wycofanie piłki, a chwilę później w środku boiska faulowany Popović.

• Kaczmarek dostał piłkę w polu karnym i mając przed sobą tylko bramkarza uderzył lecz na szczęście gości obok słupka!

• Jak na razie widzimy odważnie grającą Sandecje która wychodzi dość wysokim pressingiem do Olimpii. Wszystko zgodnie z przedmeczowymi zapowiedziami.

• Goście ruszyli do przodu, atakiem lewą stroną po którym nastąpiło dośrodkowanie, a zagrożenie oddalił Andelković.

• Gwizdek sędziego i gramy! Od środka Sandecja.

• Zawodnicy Olimpii jak i Sandecji wychodzą już na murawę z trójką arbitrów na czele!

• Dziesięć minut do pierwszego gwizdka i piłkarze udają się w stronę swoich szatni. Niebawem zaczynamy!

• Piłkarze Sandecji pozytywnie nastawieni przed pojedynkiem z Olimpia, jak sami oznajmiali - wierzą w pozytywny wynik i przyjeżdżają do Grudziądza zagrać otwartą piłkę.

• Dziś wyjątkowo zimno, miejmy nadzieję że taka aura jeszcze bardziej pobudzi zawodników do biegania w celu rozgrzania się.

• Na ławce Olimpii znaleźli się: Michał Wróbel, Adam Banasiak, Adrian Bielawski, Bartosz Śmietanko, Łukasz Suchocki, Oskar Trzepacz, Adam Cieśliński.

• Na ławce rezerwowych trener gości posadził: Łukasza Radlińskiego, Chiekha Niane, Fabiana Fałowskiego, Szymona Kuźme, Irakliego Gerkenashviliego oraz Bartosza Kozaka.

• Witamy prosto ze stadionu przy ulicy Piłsudskiego! Już za nie całe trzydzieści minut początek spotkania, a na murawie rozgrzewają się piłkarze obu ekip.