Stomil Olsztyn

0

• KONIEC MECZU! OLIMPIA WYGRYWA ZE STOMILEM 2:0!

• Sędzia przedłużył mecz o cztery minuty.

• Wrzutka z lewej strony, Robert Szczot przyjmuje piłę i kieruje ją do siatki ponad bramkarzem Stomilu.

• GOOOL! SZCZOT!!

• Zmiana w Stomilu, Łukasik zastąpi Pawła Głowackiego.

• I znów dośrodkowanie Meskhii bez problemów wyłapał Fabiniak.

• Zmiana w Olimpii, Kurowski wejdzie za Smolińskiego.

• Kartką ukarany także Dawid Szymonowicz.

• Donald Djousse został ukarany żółtą kartką.

• Świetna okazja Stomilu! Lech dobrze odegrał piłkę do wbiegającego w pole karne Meskhii, ale ten w końcowej akcji nie trafił w bramkę.

• Niezbyt udane dośrodkowanie Meskhii, które pewnie przechwytuje Fabiniak.

• Zmiana w Olimpii, Cieśliński wejdzie za Pawelę.

• Piotr Głowacki dośrodkowywał, ale to zagranie zablokował Szczot.

• Kolejna zmiana w Stomilu, Tsubasa Nishi opuści boisko, w jego miejsce pojawi się Irakli Meskhiia.

• Zmiana w Stomilu, Piotr Głowacki zastąpi Karłowicza.

• Groźny strzał Suchockiego w odpowiednim momencie zatrzymał Piter-Bućko.

• Grudziądzanie atakują bramkę Stomilu z coraz większym impetem, ale jak na razie wszystkie akcje przez nich tworzone są nieskuteczne.

• Głowcaki dośrodkował w pole karne, defensorzy Olimpii w porę wybili jednak futbolówkę.

• Zmiana w Olimpii, z boiska schodzi Kazlauskas, zastąpi go Szczot.

• Dośrodkowanie Kaczmarka, do piłki dopada Smoliński, ale oddaje bardzo niecelny strzał.

• Tsubasa Nishi znów niecelnie uderzał na bramkę Olimpii i po jego strzale piłkę pewnie obronił Fabiniak.

• Dośrodkowanie Djousse na pole karne Stomilu, jednak żaden z graczy Olimpii nie dopadł do piłki.

• Suchocki został sfaulowany przed polem karnym Olimpii, ale w tej sytuacji gwizdek sędziego milczał.

• Woźniak nieczysto uderzał w piłkę i źle dośrodkował w pole karne Stomilu.

• Donald Djousse podobnie jak przed przerwą został złapany na spalonym.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Olimpia prowadzi ze Stomilem 1:0.

• Donald Djousse pędził na bramkę Stomilu, ale sędzia odgwizdał spalonego.

• Paweł Głowacki został ukarany żółtą kartką.

• Niebezpieczny strzał Grzegorza Lecha z rzutu rożnego, ale piłka koniec końców nie trafia do bramki.

• Smoliński trafił do siatki rywali, ale sędzia odgwizdał spalonego.

• Mocny strzał Tsubasy Nishieego, piłka powędrowała jednak obok bramki Fabiniaka.

• Ratajczak zbyt mocno dośrodkowywał z rzutu rożnego. Piłkę z pola karnego pewnie wybił Woźniak.

• Dośrodkowanie Karłowicza skutecznie zatrzymał Lewandowski. Stomil będzie miał rzut rożny.

• Marcin Smoliński został ukarany żółtą kartką.

• Kaczmarek dośrodkowywał z rzutu wolnego, piłkę przed siebie sparował Piotr Skiba.

• Szymonowicz uderzał głową, ale piłka powędrowała obok bramki Olimpii.

• Michal Piter-Bućko został ukarany żółtą kartką.

• Bardzo dobra interwencja Pitera-Bućko, który skutecznie odebrał futbolówkę pędzącemu Karłowiczowi.

• Zbyt mocne dośrodkowanie Ratajczaka w pole karne Olimpii. Futbolówka opuściła plac gry.

• Strzełał Głowacki - uderzenie było jednak za lekkie. Fabiniak pewnie łapie piłkę.

• Po raz kolejny dośrodkowywał Nishi - tym razem jednak za mocno. Aut dla rywali.

• Strzelał Bucholc - bardzo niecelnie.

• Korner przyniósł... kontrę gospodarzy, która szybko została jednak zatrzymana.

• Dogrywał Ratajczak, ale obrońcy gospodarzy wybili na rzut rożny.

• Faul na Suchockim. Będzie rzut wolny w pobliżu pola karnego Olimpii.

• Smoliński dośrodkowywał w pole karne rywali, ale jeden z obrońców wybił piłkę.

• Sprzed "szesnastki" strzelał Djousse - po lekkim rykoszecie piłka trafiła w ręce Skiby.

• Znów przy piłce był Nishi - tym razem dośrodkowanie Japończykowi zupełnie nie wyszło.

• Odpowiedzieć próbowali goście. Znowu pokazał się Nishi, którym tym razem zdecydował się na strzał - Fabiniak nie miał jednak problemów z tym uderzeniem

• Zawodnik Olimpii uderzył w lewy róg i pewnie pokonał Piotra Skibę.

• 1:0 DLA OLIMPII! KACZMAREK!

• Donald Djousse wychodził na sytuację "sam na sam" i został sfaulowany przez Czarneckiego.

• "Jedenastka" dla gospodarzy!

• Po dośrodkowaniu Japończyka Tsubasy Nishiego piłkę z własnego pola karnego wybił Tomasz Lewandowski.

• Pierwszy gwizdek sędziego - gramy!

• Rezerwowi Stomilu: Leszczyński, Wełna, Głowacki, Meshiia, Żwir

• Rezerwowi Olimpii: Wróbel, Banasiak, Bielawski, Kurowski, Skórecki, Szczot, Cieśliński.

• Witamy na meczu 3. kolejki 1. ligi pomiędzy Olimpią Grudziądz i Stomilem Olsztyn.

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA OLIMPIA GRUDZIĄDZ - STOMIL OLSZTYN

Olimpia Grudziądz - Stomil Olsztyn

Sobotę na pierwszoligowych boiskach zakończy starcie Olimpii ze Stomilem. Grudziądzanie przed startem ligi byli wymieniani w gronie faworytów, jednak w dwóch minionych kolejkach nie pokazali tego na boisku. Drużyna Tomasza Asensky’ego plasuje się dopiero na przedostatnim miejscu w tabeli, a w dodatku we wtorek została wyeliminowana z Pucharu Polski przez Lecha Poznań.

Stomil, który ma na koncie cztery punkty i zajmuje miejsce w czołówce, także będzie chciał zmazać plamę po pucharowej wpadce. Olsztynianie w środę zostali rozbici przez Śląsk Wrocław 1:5, przez co odpadli z rozgrywek.