Olimpia Grudziądz 1 - 1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza

1

• Po stojącym na przeciętnym poziomie spotkaniu Olimpia podzieliła się punktami z Termaliką.

• Koniec meczu.

• Trzy minuty doliczone, ale nie zanosi się na emocje.

• Ostatnie minuty spotkania spokojne. Oba zespoły jakby opadły z sił. Coraz bardziej zanosi się na remis.

• Zmiana także w Termalice. Metz za Trafarskiego.

• Zmiana w Olimpii. Copik za Białka.

• Akcja Termaliki środkiem, piłka trafiła do Trafarskiego, a ten uderzył nad bramką.

• Rzut rożny dla Olimpii po kontrze, jednak niewiele z tego wynikło. Zanosi się chyba jednak na remis.

• Szczoczarz zmienił bezproduktywnego Drozdowicza.

• Tumicz za Dziedzica. Ten ostatnio pożegnany porcją gwizdów, mimo że zdobył bramkę. Były jednak także oklaski.

• Słupek po uderzeniu Dziedzica! Kolejna zmarnowana okazja. To się może zemścić.

• Zmiana była także w Niecieczy. Kowalski za Skołorzyńskiego.

• Pierwsza zmiana w Olimpii. Cieciura za Grischoka.

• Ładnie zakręcił teraz obrońcami Grischok, ale nie ma bramki po jego strzale z ostrego kąta. Olimpia atakuje coraz groźniej.

• Olimpia uzyskuje optyczną przewagę, ale nie przekłada się to na razie na bramkę.

• Bruk-Bet pyta: "pokaże pan może jakieś zdjęcie z tego meczu ? takie jak np zawisza z wisłą ??" - Niestety, nie mam jak wykonać zdjęć, po meczu postaramy się wrzucić kilka fotek.

• Dziedzic próbował się zrehabilitować za zmarnowaną okazję, ale jego uderzenie z linii pola karnego minęło minimalnie bramkę.

• Dziedzic dobijał piłkę z 3 metrów i uderzył ponad bramką! Jak można było to zmarnować! Kibice od razu zaczęli gwizdać.

• Wróbel po raz kolejny zmuszony do interwencji! Coraz poważniej atakują goście.

• Wróbla próbował zaskoczyć Biskup, ale bramkarz Olimpii dobrze interweniuje.

• My tu gadu gadu, a Rybski był bardzo blisko pokonania Wróbla! Piłka wybita z linii bramkowej w ostatniej chwili!

• kibic pyta: "panie redaktorze ile kibiców z Niecieczy jest ??" - W sektorze gości nie ma kibiców, i nie zapowiada się, żeby mieli być.

• Na stadionie trwa żywiołowy doping grupy około 200 najzagorzalszych fanów Olimpii, domagających się bramki.

• Termalika wykonywała rzut wolny sprzed pola karnego, ale piłka odbiła się od obrońcy.

• Od początku drugiej połowy próbuje przycisnąć Olimpia. Czy będą z tego bramki?

• Początek drugiej połowy.

• Koniec pierwszej połowy.

• Minuta doliczona do pierwszej połowy.

• Olimpia nieco zwolniła grę, rozgrywa piłkę na swojej połowie, tak jakby czekała już na przerwę.

• Ponownie próbował Dziedzic, ale jego strzał zablokował obrońca Termaliki.

• Kryszak uderzył sprzed pola karnego dwa metry nad bramką!

• Ależ okazję zmarnował Dziedzic! Szkoda słów, mając kilka metrów do pustej bramki wybił piłkę niczym obrońca.

• Rzut wolny z dogodnej pozycji, ale piłka odbiła się od muru i wyszła na róg. Wrzutka i faul na Wróblu.

• Żółta kartka dla Frańczaka za faul.

• Rzut wolny dla Olimpii z 20 metrów. Do piłki podszedł Ruszkul i strzelił w sam środek bramki!

• Asystował jednak Grischok, który zasłużył na gratulację za tę akcję.

• Dośrodkowanie z lewego narożnika Ratajczaka na gola zamienił Dziedzic.

• Kolejny atak Termaliki, która teraz przeważa. Strzał na bramkę broni jednak Wróbel.

• Olimpia próbowała odpowiedzieć, ale Dziedzic zakiwał się w polu karnym.

• Gol dla Termaliki! Strzał z lewej strony bramki prosto pod poprzeczkę. Wróbel był bez szans!

• Ponownie próbowała Termalika, tym razem jednak po strzale z dystansu minęła bramkę Wróbla.

• Dobrze zapowiadająca się akcja Olimpii przerwana złym podaniem do Dziedzica.

• Uderzenie Kubowicza z dystansu minęło bramkę.

• Pierwszy strzał w spotkaniu. Wróbel broni jednak uderzenie Trafarskiego.

• Termalika próbowała rozgrywać piłkę, jednak szybko przejęła ją Olimpia. Na razie tak właśnie wygląda gra. Dużo strat, a nie było jeszcze strzałów na bramkę.

• Akcja Olimpii lewą stroną, jednak Janusz Dziedzic, krytykowany za grę w ostatnich meczach, nie sięgnął do piłki.

• Na razie spotkanie dosyć wyrównane, gra toczy się głównie w środku pola.

• Rzut wolny dla Termaliki z połowy boiska po faulu. Po wykonaniu goście stracili piłkę, jednak Olimpia nie skorzystała z okazji do kontry.

• Olimpia po rozpoczęciu rozgrywa piłkę na własnej połowie, na razie defensywna postawa gospodarzy.

• Początek spotkania.

• Dzisiaj na stadionie tylko około 2000 kibiców, mniej niż ostatnio. Pogoda natomiast sprzyja grze, jest słonecznie i ciepło.

• Znamy już składy obu zespołów. Na rezerwie Olimpii: Osiecki, Gajda, Domżalski, Copik, Ptaszyński, Cieciura i Tumicz. W zespole gości: Budka, Martuś, Metz, Szałęga, Kowalski, Szczoczarz i Ceglarz.

• Witamy w relacji ze spotkania w Grudziądzu, gdzie miejscowa Olimpia podejmie Termalikę Bruk-Bet Nieciecza. Oba zespoły podchodzą do meczu w zupełnie odmiennych nastrojach. Gospodarze przegrali ostatnio z innym zespołem z Małopolski, Sandecją Nowy Sącz, natomiast Termalika wygrała z inną Olimpią, tą z Elbląga 3:0.