Manchester City

0

Newcastle United

2

• Sensacja na Etihad Stadium! Broniący tytuły sprzed roku Manchester City przegrał z będącym w kryzysie w tym sezonie Newcastle 0:2 i odpadł z Pucharu Ligi! Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje serdecznie Damian Wiśniewski.

• Koniec! Newcastle ogrywa mistrza Anglii!

• Długa piłka w kierunku Aguero, niedokładna. Tu już wynik się nie zmieni!

• Rzut rożny dla gości, jako ostatni piłki dotknął Fernandinho

• Żółtą kartkę po faulu na Fernandinho dostał Sammy Ameobi

• Kolejna okazja zmarnowana przez Joveticia! Tym razem nie trafił głową po kapitalnym dośrodkowaniu Kolarova!

• Riviere był teraz faulowany przez Fernandinho na połowie City

• To powinien być gol! Jesus Vavas zagrał doskonałą piłkę w pole karne, a Jovetić nie potrafił wykorzystać idealnej okazji!

• Rzut rożny dla City, piłkę jako ostatni zagrał Taylor

• Milner fauluje Colbacka na jego połowie i dostaje żółtą kartkę

• Ręką w środkowej strefie zagrał Ameobi

• Ogromna nerwowość wdarła się w poczynania gospodarzy. Czy będą oni w stanie odpowiedzieć choćby jedną bramką?

• Niesamowite! Po podaniu Sammy'ego Ameobiego Sissoko znalazł się oko w oko z bramkarzem i wykorzystał tę okazję! Akcja rezerwowych i goście prowadzą już dwiema bramkami!

• GOOOOOOOOOOOOL!! Moussa Sissoko , 2:0 dla Newcastle!!

• Żółta kartka dla Aguero

• A teraz to Colback był faulowany na połowie przeciwnika, przez Fernandinho

• I Aguero już został faulowany na połowie rywala, przez Jacka Colbacka

• I ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy. Sergio Aguero wchodzi za Samira Nasriego, który w pierwszej połowie pojawił się na boisku w miejsce kontuzjowanego Davida Silvy

• I zaczynamy drugą połowę gry

• Do przerwy mamy niemałą sensację, słabo spisujący się w tym sezonie Newcastle prowadzi 1:0 z mistrzem Anglii. Czy będzie w stanie dowieźć ten rezultat do końca? Spotkamy się za około kwadrans, żeby się przekonać.

• Jakiejś kontuzji doznał chyba Yaya Toure, który znajduje się teraz za linią boczną

• Powinno być 2:0 dla Srok! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przek kapitalną okazją stanął Dummet, którego strzał obronił jednak Caballero!

• Aarons spokojnym strzałem ładnie wykończył świetną akcję gości! Podawał Jack Coleback

• GOOOOOOOOL!! Rolando Aarons, 1:0 dla gości!!

• Piłkarze obu drużyn są już na boisku, za chwilkę zaczniemy to spotkanie

• James Milner, który znalazł się w wyjściowym składzie gospodarzy, asystował przy golach koegów pięciokrotnie w ostatnich pięciu meczach Pucharu Ligi.

• Co ciekawe, Newcastle w ćwierćfinale tych rozgrywek grał ostatni raz aż osiem lat temu. Odpadł wtedy w rywalizacji z Chelsea.

• Faworytem dzisiejszego pojedynku są oczywiście gospodarze. W ostatnich pięciu meczach przeciwko Srokom nie stracili oni ani jednego gola.

• Jedni i drudzy spotkali się na tym etapie rozgrywek również w ubiegłym sezonie. Wtedy na St. James Park Obywatele wygrali 2:0.

• Witamy! Już za kilka minut rozpocznie się mecz 1/8 finału Pucharu Lihi Angielskiej, w którym zmierzą się Manchester City i Newcastle United. Zapraszamy na relację live z tego wydarzenia!