Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 2 Legia Warszawa

2

Legia Warszawa

2

• To tyle z Bielska, za uwagę dziękuje Państwu Piotr Bernaciak, kłaniam się!

• Mecz długo toczył się pod dyktando Legii, jednak zawodnicy Podbeskidzia mimo gry w dziesiątkę zdołali zatrzymać warszawian. Remis 2:2 jest jak najbardziej zasłużony.

• I koniec meczu!

• CO TU SIĘ DZIEJE! STOJAN VRANJES WYRÓWNUJE STAN MECZU!

• Zmiana w zespole gospodarzy. Kowalskiego zmienia Dariusz Kołodziej.

• Legia kompletnie zaskoczona, zerwali się piłkarze z Warszawy do ataku, jednak wciąż bezskutecznie!

• GOOOL!!! ADAM MÓJTA POKONUJE MALARZA! WIELKA NIESPODZIANKA W BIELSKU!

• Moim zdaniem jest to samobój Igora Lewczuka, ale bramka zdaje się przyznana obrońcy Podbeskidzia.

• Do dośrodkowania Brzyskiego nie zdążył Stojan Vranjes. Mało czasu zostało Legii do zdobycia gola, gospodarze dzielnie się bronią.

• Zmiana w Legii, Broź zmieniony przez Michała Żyro.

• Możdżeń uderza... prosto w mur. Po chwili na spalonym Szczepaniak.

• Ryzykownie fauluje Duda, rzut wolny niemal z linii pola karnego.

• Bliźniacza sytuacja, tym razem Możdżeń uderzał z woleja. Podobny skutek tego strzału.

• Bardzo słaby strzał po ziemi oddaje Mateusz Możdżeń. Rozpoczyna Malarz.

• Dorzuca w pole karne Trickovski, jednak w walce o piłkę faulował Nikolić, rozpocznie zespół Podbeskidzia.

• Żółtą kartkę otrzymuje Tomasz Jodłowiec.

• Jeszcze przed golem mieliśmy zmianę w Podbeskidziu - Demjana zmienił młody Kamil Jonkisz.

• MAMY WYRÓWNANIE! Arkadiusz Piech asystuje Nikolicowi, którzy przyjął piłkę na klatkę piersiową i pokonał Zubasa! 1:1!

• Kolejna zmiana w Legii. Guilherme zmieniony przez Trickovskiego...

• Arkadiusz Piech! Stuprocentowa szansa dla Legii! Świetne podanie od Guilherme i napastnik Legii strzela tuż obok słupka!

• Nemanja Nikolic decyduje się na uderzenie z dwudziestu metrów - ze skuteczną interwencją nie ma problemów Zubas!

• Po rzucie rożnym bardzo blisko zdobycia gola był Arkadiusz Piech! Piłka leci tuż obok słupka!

• Igor Lewczuk fauluje w środku boiska zawodnika Podbeskidzia i zostaje ukarany żółtą kartką.

• Ciekawa zmiana w zespole Legii. Arkadiusz Piech zmienia Aleksandara Prijovicia.

• Wreszcie jakaś składna akcja Legii! Duda w polu karnym odgrywa do Brozia, a jego mocne uderzenie po krótkim słupku nie bez problemów broni Zubas!

• Niezbyt efektowne dośrodkowanie w wykonaniu Kucharczyka... bez problemów piłkę złapał Emilijus Zubas.

• Igor Lewczuk dobrze wybił piłkę spod nóg Demjana w okolicach szesnastu metrów od linii końcowej, ważna interwencja kapitana Legii.

• Tym razem rożnego wykonywać będzie Legia po zablokowanym podaniu Ondreja Dudy.

• Rzut rożny dla Podbeskidzia po indywidualnej akcji Adama Pazio.

• Zaczynamy, przy piłce Legia!

• Za chwilę rozpoczynamy drugą część gry.

• Świetnie swoje szanse wykorzystują gospodarze, ale całą drugą część meczu będą musieli sobie radzić w dziesiątkę. Jak to się skończy? Czekamy na drugą połowę!

• Koniec pierwszej części gry!

• Tomasz Brzyski z bardzo ostrego kąta uderza w słupek!

• Kolejne przewinienie gospodarzy, Mójta fauluje Brozia, rzut wolny dla Legii.

• Wielkie zamieszanie na murawie! Kristian Kolcak schodzi z boiska po faulu na Guilherme! Był to niezwykle brutalny faul, gospodarze grają w dziesiątkę!

• Stojan Vranjes... ciężko powiedzieć, czy chciał strzelać, czy dośrodkowywać. W każdym razie piłka w posiadaniu Podbeskidzia.

• Piłka kolejny raz w rękawicach Zubasa, tym razem po strzale Łukasza Brozia sprzed pola karnego.

• Emilijus Zubas łapie dośrodkowanie Michała Kucharczyka.

• Ależ bawi się Robert Demjan! Przyjął długie podanie z linii obrony, oszukał obrońców Legii lekkim cofnięciem się z piłką, ale oddał zbyt mocny strzał!

• Niefrasobliwe zagranie Vranjesa, które z dziecinną łatwością przejął Kowalski. Na szczęście dla Legii Lewczuk zdołał odebrać mu piłkę.

• Mocny, zaskakujący strzał oddaje Guilherme. Radzi sobie Emilijus Zubas.

• Kucharczyk miał mnóstwo miejsca w środkowej strefie boiska, jednak wybrał podanie do Tomasza Brzyskiego. Obrońca nie dobiegł do jego podania.

• Guilherme był faulowany, ale odegrał do Nikolicia, który podaniem przez całe pole karne odnalazł Prijovicia. Ten nie trafił nawet w bramkę.

• Duda mocno zagrywa do Nikolicia, Węgier starał się jeszcze wycofać piłkę, ale wywalczył jedynie rzut rożny, który został wypiąstkowany przez bramkarza.

• Z boiska przynajmniej na chwilę zejdzie Adam Deja po starciu z jednym z legionistów.

• Znowu straszy Robert Demjan! Słowacki napastnik mija obrońców Legii niczym tyczki, zatrzymuje go dopiero interwencja doświadczonego bramkarza!

• Ondrej Duda powstrzymuje kontrę Podbeskidzia, faulując Jakuba Kowalskiego. Indywidualna kara dla Słowaka.

• Groźnie pod bramką Legii po akcji Kohei Kato! Świetnie interweniował Arkadiusz Malarz!

• Wydawało się, że Nikolić był faulowany w okolicy lewej strony pola karnego, gwizdek sędziego milczy. Od bramki Zubas.

• Świetne przejęcie Prijovicia, jednak strzał napastnika Legii po raz kolejny zablokowany przez obrońcę.

• Na spalonym złapany Nikolić! Napastnik Legii był bliski dobicia piłki do siatki po strzale Guilherme.

• Źle wykonał stały fragment gry Ondrej Duda. Piłka cały czas w posiadaniu Legii.

• Faulowany Michał Kucharczyk na lewym skrzydle, będzie dośrodkowanie w pole karne gospodarzy.

• Odpowiedź Legii! W ostatniej chwili w polu karnym zablokowany Ondrej Duda!

• GOOOOL!!! Robert Demjan wykańcza kontrę Podbeskidzia po dobrym dograniu Szczepaniaka! 1:0 prowadzi Podbeskidzie, sensacja!

• Guilherme przepycha się na dwudziestym metrze od bramki strzeżonej przez Zubasa, obrońcy Podbeskidzia skutecznie odbierają mu futbolówkę.

• Rzut rożny dla Legii, przy piłce Tomasz Brzyski. Piłka jednak wraca do środkowej strefy boiska.

• Nieudane podanie w stronę Guilherme - Brazylijczyk nie dobiegł do mocnego podania i od bramki rozpocznie golkiper gospodarzy.

• Gramy!

• Mecz zaczną piłkarze gospodarzy.

• Piłkarze wychodzą na murawę w akompaniamencie ekipy sędziowskiej pod przewodnictwem pana Bartosza Frankowskiego.

• Mecz już za 10 minut!

• Przypomnijmy wynik ostatniego spotkania między Legią a Podbeskidziem w drugiej kolejce tego sezonu Ekstraklasy. Warszawianie pokonali Podbeskidzie aż 5:0.

• Rezerwowi Podbeskidzia Bielsko-Biała: Kaczmarek, Adu, Horoszkiewicz, Kołodziej, Hiszpański, Felsch, Jonkisz.

• Rezerwowi Legii Warszawa: Kuciak, Piech, Trickovski, Żyro, Saganowski, Kopczyński, Bereszyński.

• Mamy już składy, za chwilę ławki rezerwowych.

• Witamy w relacji na żywo! Już za nieco ponad godzinę Podbeskidzie Bielsko-Biała podejmie na własnym boisku Legię Warszawa!