Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 1 Polonia Warszawa

Polonia Warszawa

1

• Podbeskidzie remisuje na koniec sezonu z Polonią 1:1

• Patejuk i w Bielsku Białej mamy remis 1:1!

• Faul Jodłowca w polu karnym i mamy jedenastkę! Dodatkowo obrońca Polonii ogląda swoją drugą żółtą kartkę w tym meczu.

• Żółta kartka dla Tomasza Jodłowca

• W miejsce Teodorczyka na boisko wchodzi Daniel Ciach

• Podbeskidzie cały czas bije głową w mur. Wszystko co dobre kończy się daleko przed polem karnym Gliwy

• Małe zamieszanie pod bramką gospodarzy, ostatecznie bliski dojścia do piłki był Teodorczyk

• Kwadrans gry pozostaje do końca spotkania

• Teodorczyk bardzo ładnie złożył się do strzału, jednak nic z tego nie wynikło

• Kibice Podbeskidzia zapraszają prezesa klubu do siebie ;)

• Faul w środku pola i rzut wolny dla Podbeskidzia

• Ciemne chmury zbierają się nad górami i za chwile dotrą nad stadion czyżby kolejna ulewa i mecz na wodzie w Bielsku Białej?

• Podbeskidzie bije głową w mur, akcję Górali wyglądają całkiem całkiem ale tylko 30 może nawet 40 metrów przed bramką Polonii

• Gdzie są sponsorzy i sponsorska kasa pytają fani z Bielska

• Ciekawie na trybunach, nudno na murawie. Tak można podsumować ostatnie minuty

• Klub zastałeś murowany a zostawiłeś roz.....ny- dobiega z trybun stadionu

• Słaby strzał Patejuka bez żadnych problemów broni Michał Gliwa

• Kibice w dalszym ciągu atakują słownie władze klubów, reszta stadionu po kolejnych przyśpiewkach klaszcze im coraz mocniej. Jak widać nie najlepiej jest w relacjach zarząd-kibice

• Patejuk w trudnej sytuacji oddał bardzo niecelny strzał na bramkę Gliwy

• A tak apropos Kuby Rzeźniczaka ja jakoś nie czuje kiełbasek ;)

• Kibice z Bielska Białej nareszcie zaczęli dopingować swój zespół ;)

• Spotkanie od środka boiska rozpoczną piłkarze z Bielska Białej

• Temat muzyczny z filmu "Janosik" rozbrzmiewa teraz nad obiektem w Bielsku Białej. A piłkarze obu ekip wychodzą na murawę prowadzeni przez trójkę sędziowską z Tomaszem Grabowskim na czele

• Ławka rezerwowych Polonii: Adrian Lis, Adam Pazio, Daniel Sikorski, Michał Grunt, Łukasz Piątek, Aleksandar Todorowski, Daniel Ciach

• Ławka rezerwowych Podbeskidzia: Matuesz Bąk, Liad Elmalich, Damian Nowak, Mariusz Mikoda, Tomasz Górkiewicz, Piotr Malinowski, Sebastian Ziajka.

• Kibice Podbeskidzia zastępują nagłośnienie i poprzez telefon oraz megafon puszczają piosenki ;). Teraz serwują Golców ;)

• Korzystając z okazji chciałbym zachęcić do oddawania na moją osobę sms-ów w konkursie na dziennikarza obywatelskiego roku w kategorii sport. Wystarczy wysłać sms-a bądź kilka pod nr 7155 o tresci: doroku.277. Koszt 1 sms-a to 1,23 z vat. Z góry serdecznie dziękuje

• Musimy sobie szczerze powiedzieć, że przyjeżdżając na taki stadion, gdzie pachnie kiełbaskami, gdzie mamy bloki dookoła, ciężko o piękną grę. Nie czuje się atmosfery meczu i to na pewno nie pomaga- tak powiedział po meczu Podbeskidzie-Legia Jakub Rzeźniczak. Czy podobne zdanie będą dzisiaj mieli piłkarze Polonii?

• Obu ekipom nie grozi już ani gra o puchary ani o spadek. Teoretycznie będzie to mecz o pietruszkę, zobaczymy jednak jak podejdą do tego starcia podopieczni Roberta Kasperczyka oraz Czesława Michniewicza