Podoliński: Spróbujemy się odkuć w meczu z Legią

Przemysław Drewniak
Robert Podoliński
Robert Podoliński Wojciech Matusik/Gazeta Krakowska
- Trochę za wcześnie zaczęliśmy przerwę i trochę za późno wyszyliśmy z szatni - w zasadzie tak można skomentować ten mecz. Momentami graliśmy naprawdę niezłe spotkanie, ale zbyt łatwo oddaliśmy przewagę jednej bramki - mówił po porażce z Zagłębiem Lubin (1:2) trener Podbeskidzia Bielsko-Biała, Robert Podoliński.

Robert Podoliński: Trochę za wcześnie zaczęliśmy przerwę i trochę za późno wyszyliśmy z szatni - w zasadzie tak można skomentować ten mecz. Momentami graliśmy naprawdę niezłe spotkanie, ale zbyt łatwo oddaliśmy przewagę jednej bramki. Jestem przekonany, że gdybyśmy utrzymali prowadzenie do przerwy, to przy naszej niezłej dyspozycji bylibyśmy w stanie to dowieźć do końca. Szkoda, że mimo fajnego dopingu naszych kibiców znów nie udało się wygrać u siebie. Powtarzałem, że musimy jeszcze się sporo nauczyć, że przyjdą trudniejsze momenty. Bardzo chcieliśmy wygrać, ale teraz spróbujemy zrehabilitować się w spotkaniu z Legią.