1

Chrobry Głogów

0

• Koniec zawodów! Pogoń wygrywa z Chrobrym 1:0! Dziękujemy za uwagę!

• Piotr Krawczyk otrzymał centrę od Paczkowskiego. Napastnik Pogoni przełożył rywala, ale strzelił nad bramką!

• Arbiter doliczył trzy minuty!

• Rodak zmienia Dudę.

• Drewniak kapita;nie zakręcił z rzutu wolnego, ale Misztal fenomenalnie broni ten strzał!

• Zembrowski przerwał akcję przyjezdnych tuż przed polem karnym.

• Dwie kontry gospodarzy, ale w ostatniej fazie akcji siedlczanie się gubią.

• Wojciechowski zmienia Sędziaka.

• Duda ukarany za dyskusje kartonikiem.

• Kapitalna bramka Rybickiego, który z 20. metra huknął pod poprzeczkę!

• GOOOOOL !!!! RYBICKI!!!!

• Samiec ukarany kartonikiem za kopnięcie rywala w głowę.

• Celny, mocny, soczysty strzał Wrzesińskiego, ale pewnie w bramce Szymański.

• Przyjezdni ładnie wymienili kilka szybkich podań, Chrobry zacznie ponownie z narożnika.

• Sędziak zdecydował się na uderzenie z 17. metra, będzie korner.

• W drugiej odsłonie byliśmy świadkami tylko jednego strzału celnego...

• Kościelniak wchodzi na boisku, a opuszcza murawę Hodowany.

• Pogoń wyszła 3 na 3, ale Rybicki postanowił sam akończyć akcję, ale jego uderzenie broni Szymański!

• Ziemniak zmienia Bogusławskiego.

• Dobra kontra przyjezdnych, ale ostatecznie z piątki zacznie Misztal.

• Dzięgielewski melduje się na murawie w miejsce Ceglarza.

• Przez chwilę zakotłowało się pod bramką Misztala, ale siedlczanie szybko opanowali sytuację.

• Duda złapany na pozycji spalonej.

• Górski fauluje, jak opętany. Tym razem starcie z Zembrowskim.

• Zimno, zimno w Pruszkowie, a piłkarze nas nie rozgrzewają.

• Czekamy na strzały w drugiej odsłonie.

• Sędziak staranował Chyłę i zarobił żółtą kartkę.

• Obie ekipy przystąpiły do drugiej odsłony bez zmian.

• Spokojne tempo pierwszych minut.

• Rybicki otrzymał prostopadłą piłkę, a w asyście dwóch defensorów Chrobrego uderzył niecelnie.

• Dwa rzuty rożne dla przyjezdnych, było dosyć groźnie.

• Kontra gości, a w polu karnym Górskiego zatrzymał Wrzesiński.

• Rybicki zablokowany i będzie korner.

• Początek drugiej odsłony, gramy!

• Koniec pierwszej części, do przerwy bez bramek w Pruszkowie!

• Górski popisał się atomowym uderzeniem z 20. metra, ale trafił w słupek!

• Rybicki huknął z 17. metra, a piłka minimalnie przeleciała obok bramki!

• Zagranie ręką w polu karnym gości, ale gwizdek arbitra milczy.

• Od kilku minut to siedlczanie posiadają inicjatywę.

• Śnieg rozpadał się w Pruszkowie.

• Drewniak centrował w pole karne, a tam w dogodnej sytuacji w bramkę nie trafia Iłków-Gołąb!

• Na murawie widzimy sporo walki.

• "Ryba" źle zagrał w pole karne, a po chwili piłka ląduje na aucie.

• Rybicki wywalczył pierwszy korner w spotkaniu.

• Drewniak strzelał, ale wysoko nad bramką. A na trybunach kibice Pogoni krzyczą: "Ale drewno"

• Wrzesiński ściął do środka i uderzył lewa nogą, ale na posterunku Szymański.

• Drewniak tym razem uderzył z 20. metra, ale ponownie obok bramki siedlczan.

• Ciekawa piłka na Górskiego, ale napastnika gości ubiegł Misztal.

• Drewniak zakończył dobrą akcję Chrobrego. Były zawodnik Lecha Poznań strzelił dwa metry obok bramki.

• Zagranie w pole karne przyjezdnych, a tam Dybiec piętką myli się z kilkunastu metrów.

• Centra w pole karne. Górski z rywalem na plecach obrócił się w stronę bramki, ale fenomenalnie broni Misztal!

• Chyła zagrywa w pole karne, ale piłka ląduje u Szymańskiego.

• Siedlczanie graja w niebieskich kompletach, a przyjezdni na pomarańczowo-czarno.

• Duda wystawił na 16. metr piłkę Zembrowskiemu, a ten uderzył w środek bramki. Szymański bez problemu broni strzał.

• Szczepaniak stracił piłkę w polu karnym gospodarzy, nadal bez strzału na bramkę Pogoni.

• Klepka ze strony Dudy i Krawczyka, ale siedlczanie tracą piłkę.

• Prostopadłe próby z obu stron. Nadal czekamy na sytuacje bramkowe.

• Iłków-Gołąb zagrywał w szesnastkę, ale futbolówkę łapie Misztal.

• Misztal bezrobotny. Chrobry ma problem z opuszczeniem własnej połowy.

• Wrzutka w pole karne i pierwsza interwencja Szymańskiego.

• Dosyć spokojne tempo zawodów. czekamy na sytuacje bramkowe.

• Górski ostro potraktował rywala, to mogło skończyć się kartką.

• Prawą stroną szarżował Wrzesiński, a po chwili zablokowany został Rybicki.

• Goście wymieniali piłkę od tyłu, ale futbolówka opuściła boisko.

• Początek zawodów, gramy!

• Jacek Małyszek wyprowadza obie jedenastki, za kilka minut zaczynamy!

• Frekwencja jak w B klasie, około 50 osób.

• Bardzo zimno na pruszkowskim rewirze, oby piłkarze nas rozgrzali, brr.

• ławka rezerwowych Chrobrego: Rzepecki, Machaj, Malinowski, Ziemniak, Niewieścieruk, Wojciechowski.

• ławka rezerwowych Pogoni: Frąckowiak, Dmowski, K. Wójcik, Ł. Wójcik, Ciulak, Rodak, Dzięgielewski

• Oba zespoły rozgrzewają się, a my za chwilkę przedstawimy ławki rezerwowych.

• 120 km przejechane, jesteśmy na obiekcie w Pruszkowie. Bardzo zimno, grząska murawa, dosyć nierówno. Ciężkie zawody zapowiadają się.

• Na miejscu okaże się, czy mecz dojdzie do skutku. Murawa w Pruszkowie już wczoraj była w złym stanie, a w nocy jeszcze padał deszcz.

• Zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią pojedynku.

Pogoń – Chrobry LIVE! Ostatni akt 1. ligi w Pruszkowie

• Witamy serdecznie! Na godz. 15 zaplanowany jest początek zawodów Pogoń Siedlce - Chrobry głogów, które odbędą się w Pruszkowie!