Pogoń Siedlce

0

Garbarnia Kraków

1

• KONIEC W drugiej połowie lepsze wrażenie zostawili po sobie piłkarze Pogoni. To, co oglądaliśmy w końcówce nie przypominało meczu piłki nożnej, Uwakwe potrafił kilka minut zwijać się z bólu, a po chwili wracał na boisko sprintem. Mimo wszystko gospodarze nie wspięli się na wyżyny swoich możliwości i ich porażkę można uznać za względnie zasłużoną. To wszystko ze stadionu przy ul. Jana Pawła II, dziękuję i zapraszam na kolejne relacje meczów Pogoni.

• Piłkarze drużyny przyjezdnych ciągle pokładają się na boisku, w tym meczu już chyba nic się nie wydarzy.

• Sędzia dolicza 4 minuty.

• Piłka ciągle pozostaje w obrębie pola karnego Garbarni, jednak nie przekłada się to na liczbę sytuacji podbramkowych.

• Augustyniak dostał żółtą kartkę za dyskusje z arbitrem.

• Centra Jędrzejczyka przysporzyła Widawskiemu sporo problemów, rzut rożny dla Pogoni

• Ależ pudło! Augustyniak podaje piłkę do Nwachukwu, ten jest sam na sam z bramkarzem, ale strzela w okolice linii bocznej..

• Garbarnia rzadko wybiera się pod pole karne przeciwnika, ale kiedy już to robi, zawsze jest niebezpiecznie, rzut rożny dla gości.

• Ostatnia zmiana w Garbarni, Stokłosa zmienia Leszczaka

• Pogoń wciąż próbuje, po akcji Jędrzejczyka będziemy mieli rzut rożny dla gospodarzy.

• Trener Pogoni bardzo ryzykuje. Dołubizna zmienia Wasikowskiego, gospodarze będa grac teraz w systemie 3-5-2

• Trzecia zmiana w zespole trenera Motyki, Wajda za Zelka

• Piłkarze gości coraz częściej kładą się na murawę. Można wysnuć wniosek, że są usatysfakcjonowani obecnym wynikiem.

• Składna kombinacja Pogoni, piłkę dostał Czerkas, ale otoczony obrońcami Garbarni nie był w stanie nic zrobić.

• Strzał Kosmalskiego z rzutu wolnego trafił wprost w ręce bramkarza

• Jędrzejczyk postanowił spróbować po raz kolejny. Piłka minęła poprzeczkę o jakieś 30 metrów.

• Jędrzejczyk próbował strzału zza pola karnego. Nie powinien.

• To musi być gol! Leszczak dostał piłkę ok. 15 metrów od bramki, miał przed sobą tylko Kozaczyńskiego, ale fatalnie spudłował..

• Druga zmiana w zespole gości, Pluta zmienia Kozieła

• Augustyniak zdecydował się na strzał z około 40 metrów, piłka minęła o metr poprzeczkę bramki bronionej przez Widawskiego

• Sporo się dzieje na siedleckim stadionie. Faulowany Czerkas rzucił się z pretensjami do rywala i trącił go głową. Chwilę później doszło do przepychanki, a Czerkas za swoje zachowanie został ukarany żółtą kartką.

• Efektowny rajd Leszczaka zakończony strzałem w obrońcę Pogoni

• I już na samym początku mamy upomnienie. Nwachukwu upadł po starciu z rywalem, ale sędzia nie odgwizdał faulu. Po dłuższych pertraktacjach postanowił jednak ukarać piłkarza Garbrani za dyskusje.

• Zaczynamy!

• Widać, że trener stawia wszystko na jedną kartę.

• Dwie zmiany w drużynie Piotra Szczechowicza, Jędrzejczyk zmienia Kosieca, Kosmalski wchodzi w miejsce Dziubińskiego

• KONIEC I POŁOWY Do przerwy zasłużone prowadzenie gości, którzy po strzeleniu bramki grali uważnie w obronie i wyprowadzali groźne kontry, Zapraszam na relację z drugiej części spotkania już za kilkanaście minut.

• W zamieszaniu w szesnastce gospodarzy piłka odbiła się od ręki Kosieca. Sędzia nie zakwalifikował tego jako podstawę do podyktowania jedenastki, ale wydaje się, że powinien być karny!

• Po strzale Stecia piłkę pewnie łapie Widawski.

• Ładna dwójkowa akcja Wójcika i Stecia spaliła na panewce po złym przyjęciu piłki.

• Fedoruk jest dzisiaj zdecydowanie najaktywniejszym graczem na placu gry, teraz ucierpiał w starciu z obrońcą i jest opatrywany poza linią końcową.

• Pogoń atakuje, Pogoń się stara, Pogoń bije głową w mur. Garbarnia mądrze się broni i potrafi groźnie odpowiedzieć.

• To powinno być 0:2! Aktywny dzisiaj Fedoruk popędził lewym skrzydłem, miał dwóch partnerów w polu karnym, ale zdecydował się dobiec do linii końcowej, skąd nie zdołał już dobrze dograć piłki.

• Fedoruk wyprowadzał szybką kontrę i został nieprzepisowo zatrzymany przez Kosieca. Żółta kartka za faul taktyczny dla pomocnika Pogoni.

• Techniczny strzał zza pola karnego Rodaka sparowany na aut bramkowy.

• Dobra akcja Garbarni, z lewej strony dośrodkowywał Fedoruk, lecz żaden z napastników nie zdołał dojść do piłki

• Zmiana zawodnika. Nwachukwu za kontuzjowanego Brozia.

• Broź mocno ucierpiał w starciu z Kosiecem, jest mu udzielana pomoc medyczna

• Gospodarze w pierwszych fragmentach meczu dłużej utrzymywali się przy piłce, jednak nie mieli pomysłu na sforsowanie defensywy przeciwnika, w wyniku czego stracili bramkę.

• GOOOOOOLLLLLLL!! Broź! Kontratak Garbarni, piłka zagrana na skrzydło do Brozia, który miał dużo czasu, wpadł w pole karne i płaskim strzałem w krótki róg nie dał szans Kozaczyńskiemu. 0:1!

• Pierwsza dobra okazja Pogoni. Dziubiński zagrywa płaską piłkę w pole karne, Czerkas uderzał, ale trafił wprost w bramkarza,.

• Czerkas na spalonym.

• Gramy!

• Ławka rezerwowych Pogoni:Olszewski, Rogoziński, Rytel, Dołubizna, Jędrzejczyk, Ekwueme, Kosmalski

• Ławka rezerwowych Garbarni: Szwiec, Pluta, Inwachukwu, Chodźko, Kalicki, Wajda, Stokłosa

• Witam i zapraszam na relację z meczu 15. kolejki II ligi wschodniej, na stadionie przy ul. Jana Pawła II Siedlecka Pogoń zmierzy się z Garbarnią Kraków.