Pogoń Siedlce

0

Sandecja Nowy Sącz

0

• Koniec meczu. Pogoń Siedlce bezbramkowo remisuje z Sandecją Nowy Sącz po dość przeciętnym widowisku.

• Sędzia nie zamierza kończyć drugiej połowy. Po rzucie wolnym dla gospodarzy wykonywanym z własnej połowy Marek Kozioł łapie piłkę.

• Daniel Chyła p[opędził lewą stroną i huknął z lewego narożnika. Brakowało dwóch metrów i zdecydowania Piotra Krawczyka, by ten ruszył do centrostrzału.

• To mogła być piłka meczowa! Piotr Krawczyk będą w polu karnym chciał zagrać przed bramkę do Piotra Ceglarza, ale został uprzedzony przez interweniującego Grzegorza Barana. Kibice Pogoni domagali się "jedenastki". Bezskutecznie.

• Krystian Wójcik strzela nad murem i bramką Marka Kozła.

• Rafał Misztal pewnie chwyta piłkę po strzale z rzutu wolnego. Odpowiedź Pogoni i po zagraniu ręką Witalija Bierezowskija gospodarze mają rzut wolny z ok. 20 metrów

• Piotr Krawczyk wchodzi na ostatnie minuty. Miejsca ustępuje mu Adam Duda.

• Maciej Małkowski strzela z woleja obok lewego słupka bramki Pogoni.

• Przerzut w stronę Konrada Wrzesińskiego przechwycił Kamil Słaby, ale wracający obrońca Pogoni przerwał kontrę rywala wybiciem na aut.

• Robert Kasperczyk wyczerpuje limit zmian. Wprowadza Łukasza Nowaka. Z boiska schodzi Sebastian Szczepański.

• Adrian Danek wchodzi za Filipa Piszczka.

• Daniel Dybiec upomniany przez sędziego żółtą kartką.

• Dwójkowa akcja Macieja Małkowskiego z Arkadiuszem Aleksandrem na lewej stronie. Ten pierwszy nie zdołał opanować piłki na murawie.

• I zmiana w Sandecji. Przemysław Szarek za Mateusza Bartkowa.

• Piotr Ceglarz zastępuje Dawida Dzięgielewskiego.

• Maciej Małkowski przeprowadził indywidualną akcję środkiem pola i strzelił zza pola karnego obok bramki. Rafał Misztal wznawia grę z "piątki".

• Witalij Bierezowskij skosił Adama Dudę w środku pola. Sędzia od razu upomniał gracza gości żółtą kartką.

• Daniel Chyła udanie zablokował dośrodkowanie z prawej strony. Goście będą mieli aut na wysokości pola karnego Pogoni.

• Bartosz Sobotka niech wejdzie PANIE TRENERZE!! Nie wiem czy p. Robert Kasperczyk ma taką podzielność uwagi by czytać naszą relację. Może jednak dostanie "cynk" z życzeniem ;)

• Rafał Zembrowski zagarnął piłkę i ruszył z kontrą! Prostopadłym podaniem chciał uruchomić Mariusza Rybickiego, ale zagrał bardzo anemicznie.

• Akcja Bartłomieja Kasprzaka przynosi rzut rożny dla Sandecji.

• Marcin Sasal jako pierwszy decyduje się na zmianę. Krystian Wójcik wchodzi za Krzysztofa Bodzionego.

• Przerwa w grze. Na murawie leży jeden z zawodników Pogoni.

• Indywidualna akcja Mariusza Rybickiego przeciwko dwóm rywalom była z góry skazana na porażkę. Mateusz Bartków skutecznie powstrzymał skrzydłowego Pogoni przed polem karnym.

• Rafał Misztal z najwyższym trudem paruje strzał Macieja Małkowskiego! Dobitka Arkadiusza Aleksandra zablokowana!

• Strzał jednego z zawodników Pogoni był bardzo daleki od ideału. Piłka zamiast polecieć po cięciwie poleciała po łuku i po strzale z ok 20 metrów przeszła tuż przy lewej chorągiewce.

• Sebastian Szczepański uderzył z ok. prawego narożnika pola karnego w stronę dalszego słupka! Rafał Misztal końcówkami rękawic musnął tak piłkę, że wyszła na rzut rożny tuż obok słupka!

• Bartłomiej Kasprzak podał po linii do Arkadiusza Aleksandra, ale nie zauważył, że piłka była poza linią boczną. Aut dla Pogoni na wysokości własnego pola karnego.

• My chcemy gola, hej Pogoń, my chcemy gola

domagają się kibice gospodarzy. Szkoda, że nie przyjechali fani z Nowego Sącza.

• Sebastian Szczepański ciągnął Kamila Dmowskiego kilka... metrów. Sędzia nie zdecydował się sięgnąć do kieszonki.

• Niepotrzebnie zaostrza nam się mecz. Matej Nather podciął Mariusza Rybickiego, który jeszcze przekoziołkował kilka razy. Żółta kartka dla pomocnika Sandecji.

• Daniel Dybiec uderzył z ponad 30 metrów obok bramki Marka Kozła.

• Grzegorz Baran ucierpiał po nakładce zawodnika Pogoni. Było więcej "ała" niż faktycznego bólu. Chociaż chłód też doskwiera.

• Dawid Dzięgielewski padł w polu karnym po wślizgu obrońcy Sandecji! Sędzia nie wskazał na "jedenastkę", a skrzydłowy Pogoni potrzebuje pomocy medycznej. Dyskusyjna sytuacja!

• Zdaniem sędziego Konrad Wrzesiński nie opanował piłki na boisku. Nie spodobało się to kibicom.

• Ostre wejście Filipa Piszczka w rywala. Sędzia nie wahał się ani chwili - żółta kartka.

• Adam Duda dostał dobre podanie na prawą stronę i chciał zagrać przed bramkę do Krzysztofa Bodzionego, ale za bardzo dodał siły w podanie. Akcja spaliła na panewce.

• Wracamy na drugą odsłonę. Sandecja wznowiła grę ze środka. Obie strony przystępują do niej bez zmian

• Koniec pierwszej połowy. Po dość wyrównanym pojedynku Pogoń Siedlce remisuje bezbramkowo z Sandecją Nowy Sącz.

• Słupek ratuje Rafała Misztala po strzale Sebastiana Szczepańskiego z dystansu!

• Od kilku minut Pogoń gra trójką w obronę. Między Rafała Zembrowskiego a Mateusza Żytkę "wszedł" Daniel Dybiec.

• W odpowiedzi Daniel Chyła zapędził się w pole karne Sandecji i uderzył z ok. lewego narożnika "szesnastki" w stronę dalszego słupka. Marek Kozioł broni.

• Faul Krzysztofa Bodzionego ok. 30 metrów od własnej bramki. Sebastian Szczepański uderzył na wiwat kilka metrów nad bramki.

• Mariusz Rybicki zapoczątkował groźnie zapowiadają się kontrę, ale na tym się skoczyło. Fatalnie przerzucił piłkę na drugą stronę. Dawid Dzięgielewski nie miał szans by opanować piłkę.

• Maciej Małkowski ładnie uderzył nad murem, ale zbyt lekko i zbyt blisko środka bramki by zaskoczyć Rafała Misztala. Bramkarz Pogoni pewnie chwyta piłkę

• Sebastian Szczepański chciał efektownie zagrać do Arkadiusza Aleksandra w pole karne, ale ręka zagrał Kamil Dmowski. Rzut wolny z ok. 18 metrów.

• Po chwili boczny obrońca Pogoni potrzebował pomocy medycznej po ostrym wejściu Mateusza Bartkowa.

• Daniel Chyła wygarnął piłkę Mateuszowi Bartkowowi spod nóg przy linii końcowej i zdecydował się na dośrodkowanie w pole karne. Adam Duda już szykował się do strzału głową, ale uprzedził go Grzegorz Baran.

• Pół godziny za nami. Spotkanie jest dość wyrównane, ale ciut więcej okazji - także pod względem zagrożenia - mają siedlczanie. Sandecja próbuje grać z kontry prostopadłym podaniami adresowanym do Arkadiusza Aleksandra. Ten jest skutecznie odcinany od podań.

• Rafał Misztal został staranowany przez Filipa Piszczka. Krótka przerwa w grze. Bramkarz Pogoni może grać dalej.

• Aut dla gospodarzy na wysokości pola karnego Sandecji. Bez zagrożenia. Ciężar gry przeniósł się na drugą stronę boiska. Pogoń jednak wyszła z opresji - przeprowadziła kontrę prawa stronę, którą fatalnym dośrodkowaniem zmarnował Dawid Dzięgielewski.

• Daniel Chyła skoszony przez Bartłomieja Kasprzaka na lewej stronie. Obrońca Pogoni nie podnosił się z murawy, ale sugestie kibiców w stronę sędziego by pokazać (czerwoną) kartkę pozostały bez odpowiedzi.

• Adam Duda wygrał walkę o pozycję z Witalijem Berezowskyjem, ale nie zdołał wykorzystać dośrodkowania Mariusza Rybickiego.

• Sędzia przerywa akcję Pogoni - dopatrzył się spalonego.

• Rafał Misztal spokojnie łapie piłkę po dośrodkowaniu z lewej strony.

• Rzut wolny Sandecji nie przyniósł zagrożenia. Tak samo w drugim polu karnym.

• Spóźniony wślizg Kamila Dmowskiego skutkuje upomnieniem żółtą kartką.

• Nazwisko zobowiązuje. Filip Piszczek zagrał kąśliwie w pole karne do Arkadiusza Aleksandra. Na drodze podanie stanął Rafał Zembrowski, który wślizgiem uprzedził rywala.

• Świetne dośrodkowanie Macieja Małkowskiego z lewej strony i niewiele brakowało by Arkadiusz Aleksander wpisał się na listę strzelców. Uderzył jednak głową w sam środek bramki czym ułatwił interwencję Rafałowi Misztalowi!

• Rozochocił się Kamil Dmowski - próbował szczęścia z dystansu, ale uderzył nad poprzeczką.

• Sandecja próbuje opanować sytuacje w środku pola. Niewiele brakowało by przegrywała.

• Jak tego nie wykorzystał Kamil Dmowski! Kapitalnie zgasił piłkę i z kilkunastu metrów huknął nad poprzeczką!

• Mariusz Rybicki dostał piłkę w polu karnym i strzelił minimalnie obok lewego spojenia!

• Konrad Wrzesiński pognał prawą stroną i dośrodkował w stylu Łukasza Piszczka do Krzysztofa Bodzionego. Podanie przeciął Witalij Berezowskyj.

• Maciej Małkowski anemicznie uderzył głową w stronę bramki gospodarzy.

]Mamy bramkarza, hej Pogoń, mamy bramkarza[/i]

skandują siedleccy kibice.

• Mateusz Żytko wybił piłkę poza linię głową poza pole karne. Pogoń ruszyła z kontrą, ale została przerwana tuż za linią środkową.

• Pierwsza akcja gości. Po rzucie wolnym jeden z obrońców Pogoni wybił piłkę poza linię końcową. Rzut rożny.

• Gwizdek sędziego i ze środka zaczynają Adam Duda i Krzysztof Bodziony.

• Obie drużyny na murawie. Przy arbitrze głównym są kapitanowie Rafał Zembrowski oraz Matej Nather.

• Rezerwowi Sandecji Nowy Sącz: Łukasz Radliński, Adrian Danek, Łukasz Nowak, Bartosz Sobotka, Przemysław Szarek, Michał Szeliga, Kamil Hempel.

• Rezerwowi Pogoni Siedlce: Przemysław Frąckowiak, Łukasz Wójcik, Sebastian Krawczyk, Marcin Paczkowski, Krystian Wójcik, Piotr Ceglarz, Piotr Krawczyk.

• Tomasz Górski, kłaniam się nisko i zapraszam na relację NA ŻYWO.

• Każde "szanujące się" danie główne potrzebuje przystawki. Tak jest też dzisiaj - w rocznicę historycznego zwycięstwa z Niemcami na Stadionie Narodowym Biało-czerwoni zagrają z Irlandią w meczu o awans na EURO 2016. Wcześniej czeka nas starcie w Pruszkowie, gdzie Pogoń Siedlce zmierzy się z Sandecją Nowy Sącz.