1

Stal Stalowa Wola

0

• KONIEC!! Po emocjonującym widowisku Pogoń notuje cenne trzy oczka po starciu ze Stalą. Za uwagę dziękuje Państwu Maciej Frelek.

• Kwiatkowski przedwcześnie kończy udział w dzisiejszym meczu. Został ukarany za faul w środku pola i musi opuścić plac gry.

• Fatalne zachowanie Rodaka, który podał piłkę wprost pod nogi przeciwnika. Chwilę później Agu również trafił w piłkarza gości, ale w obu przypadkach obyło się bez większych konsekwencji.

• Ostatnia roszada w ekipie z Siedlec, Augustyniak zmienia Dziubińskiego.

• Łanucha również ukarany za przewinienie taktyczne.

• Kwiatkowski ukarany za faul taktyczny.

• Ekwueme ambitnie powalczył o piłkę, ale tuż po przechwycie wyekspediował ją daleko poza linię boczną.

• Arbiter dzisiejszego spotkania zadecydował, że piłkarze pograją jeszcze co najmniej cztery minuty.

• Zmiana także w obozie gości, Kachniarz wchodzi na boisko w miejsce Bogacza.

• Starek wchodzi na boisko w miejsce Marcina Stromeckiego.

• Uderzenie Dzienisa zza pola karnego ląduje za bramką. W międzyczasie piłka leciała jeszcze wysokim łukiem i w żadnym momencie nie wyglądało na to aby miała zmierzać do siatki.

• Dzienis odważnie wpadł w szesnastkę gości, ale w pewnym momencie zgubił piłkę. Wciąż jednak to siedlczanie są bliżej zdobycia bramki na 2:0. aniżeli goście na trafienie wyrównujące.

• Dziubiński pada w polu karnym Stali po kontrataku, jednak arbiter nakazuje mu wracać do gry. Wydaje się, że ta sytuacja zdecydowanie bardziej uprawniała sędziego do wskazania na wapno niż ta z 36. minuty.

• Jacek Kozaczyński zalicza ostatnio najwięcej kontaktów z piłką w drużynie Pogoni. Nie świadczy to najlepiej o zawodnikach środka pola.

• Strzelec jedynej dotychczas bramki kończy swój występ w dzisiejszym spotkaniu. W miejsce Krystiana Wójcika na placu gry pojawia się Paschal Ekwueme.

• Widz! Kolejna dobra okazja dla Stali, jednak wynik wciąż nie ulega zmianie.

• Widz! Piłkarz Stali przejął wybitą na dwudziesty metr piłkę i bez zastanowienia huknął na bramkę Kozaczyńskiego. Golkiper gospodarzy efektowną interwencją wyekspediował futbolówkę na aut bramkowy.

• Druga zmiana w ekipie gości, Łanucha za Horajeckiego.

• Lach wszedł na boisko nieco przemotywowany, za ostry atak na przeciwnika został ukarany żółtą kartką już po kilkunastu sekundach gry.

• Wiktor Lach pojawia się na placu gry. Zmienia żegnanego gromkimi brawami Adama Czerkasa.

• "Zawiesinka" w pole karne Pogoni została zlekceważona przez gospodarzy. Do piłki doszedł Fabianowski, ale uderzył ponad bramką.

• Pierwsza roszada w dzisiejszym meczu, Mikołajczak zmienia Judę.

• Świetna próba zagrania do Czerkasa powstrzymana przez dobrze czytającego grę Czarnego.

• Dzienis zaatakował Getingera ostrym wślizgiem od tyłu. Arbiter gwiżdże faul, ale nie decyduje się na pokazanie żółtej kartki zawodnikowi Pogoni. Getinger nie był z tego powodu specjalnie zadowolony.

• Dopiero trójka zawodników Pogoni wymusiła stratę na Widzu. Bierna postawa "biało-niebieskich" w defensywie.

• Urbański! Po wrzutce Wójcika były piłkarz Cracovii został niepokryty w polu karnym i uderzył minimalnie niecelenie!

• Stały fragment gry dla gości nie przyniósł żadnego zagrożenia, a za chwilę spod chorągiewki centrować będzie Wójcik.

• Bogacz walczył z Rodakiem przy linii końcowej - będziemy mieli rzut rożny dla gości z Podkarpacia.

• Czerkas faulowany przez Bogacza. Arbiter odgwizduje dzisiaj przewinienia głównie po akcjach napastnika Pogoni - po jednej z takich sytuacji podyktował nawet kontrowersyjny rzut karny.

• Wójcik!! Akcja wykraczająca poza standardy drugiej ligi. Najpierw Czerkas zagrał piętką do Wójcika, który potem uruchomił go podaniem z pierwszej piłki. Chwilę później futbolówka znów trafiła do filigranowego pomocnika "biało-niebieskich", który uderzył minimalnie ponad poprzeczką.

• Z rzutu rożnego centrował Wójcik, sytuację wyjaśniają defensorzy Stali.

• Kolejna futbolówka poza stadionem. Chłopcy do podawania piłek mają dziś pełne ręce roboty..

• Chwilowa przerwa w grze, piłkarzom skończyły się piłki.

• Okres przewagi gospodarzy, Stal od kilku minut nie jest w stanie wyjść z własnej połowy.

• Czerkas dość lekko wstrzelił piłkę w szesnastkę, ale niepewnemu dzisiaj Dydzie i ta interwencja sprawiła problemy. Ostatecznie sytuację wyjaśnili obrońcy Stalówki.

• Agu blokował piłkę przed obrońcą i czekał na wyjście Kozaczyńskiego z bramki. Sekundy mijały, Agu czekał.. i wybił piłkę w trybuny.

• Świetna akcja Stali. Kantor kapitalnie zabrał się z piłką na lewej flance, popędził pod linię końcową i wstrzelił futbolówkę w pole karnie. Ponownie górą defensorzy Pogoni.

• Uderzenie Judy zza szesnastki ląduje na głowie Urbańskiego. Chwilę później próbował jeszcze Getinger, zbyt jednak lekko aby zaskoczyć Kozaczyńskiego.

• Fatalne zagranie Kwiatkowskiego. Piłka trafiła do przeciwnika, jednak tym razem obyło się bez większych konsekwencji.

• Gwizdek sędziego i rozpoczynamy drugą odsłonę! Czy gościom uda się odwrócić losy spotkania?

• Koniec I połowy. Spokojna sobota w Siedlcach. Widzowie zgromadzeni na trybunach oglądają wyrównane widowisko, jednak jak dotychczas prowadzą gospodarzę. Zapraszamy po przerwie.

• Czerkas ma dziś wielką ochotę do gry. Pomimo gry na szpicy napastnik Pogoni raz po raz niepokoi defensorów gości.

• Arbiter doliczył dwie minuty do regulaminowego czasu gry.

• Dzienis powrócił do gry, przy piłce utrzymują się gospodarze.

• Mateusz Dzienis zwija się z bólu przy linii bocznej. Arbiter główny przywołuje sztab medyczny.

• Marcin Stromecki także wpisuje się w statystki dzisiejszego spotkania - żółta kartka za faul dla zawodnika Pogoni.

• A chwilę później na kartonik zasłużył także Michał Czarny.

• ...za dyskusje ukarany został Reiman.

• Podczas zamieszania przy rzucie karnym kilku zawodników Stali otrzymało napomnienia. I tak, za faul na żółtą kartkę zapracował Bogacz..

• GOOOOOLLLL!!! Wójcik! Pomocnik "biało-niebieskich" pewnie egzekwuje jedenastkę i wyprowadza Pogoń na prowadzenie!

• Rzut karny dla Pogoni! Czerkas wpadł przed przeciwnika i padł na murawę, jednak wydaje się, że nabrał sędziego.

• Krystian Wójcik zdecydował się na strzał z odległości, z której niegdyś cudownego gola zdobył Roberto Carlos. Dał nam tym samym odpowiedź dlaczego nie znajduje się w obrębie zainteresowań Jose Mourihno.

• Od kilku minut na stadionie przy ul. Jana Pawła nie dzieje się nic ciekawego. Gra toczy się głównie w środku pola, żadna z drużyn nie jest w stanie przejąć kontroli nad wydarzeniami na boisku.

• ...i Bartkiewiczowi.

• Czerkas ładnie zastawił piłkę przed rywalem, przez co poczuł nagły przypływ energii - drugiego przeciwnika potraktował już zbyt ostro. Chwilę później doszło jeszcze do lekkiej przepychanki, po której arbiter pokazał po żółtej kartce Czerkasowi..

• Faul na Bartkiewiczu przy linii bocznej. Ze stojącej piłki uderzał Getinger - futbolówka w rękawicach Kozaczyńskiego.

• W poczynaniach obu zespołów zdecydowanie brakuje kombinacyjnej gry i dokładnych podań. Największe dotychczas zagrożenia podbramkowe było efektem górnych piłek.

• Od strony technicznej uderzenie Dzienisa było bez zarzutu - piłka trafiona z powietrza, odpowiednia siła i kierunek. Przy odległości ponad trzydziestu metrów ciężko byłoby jednak podejrzewać golkipera gości o błąd w tej sytuacji.

• Adam Czerkas przewraca się na skraju pola karnego i energicznie macha rękami w stronę sędziego. Arbiter równie energicznie pokazuje mu aby wstał z boiska.

• To mogło być 1:0! Po niewinnie wyglądającej wrzutce w pole karne gości Dydo popełnił ogromny błąd i przepuścił futbolówkę między rękawicami. Gdyby nie dobre ustawienie defensywy Stali, siedlczanie prowadziliby już 1:0.

• Czerkas spróbował efektownego prostopadłego zagrania piętką. Dziubiński błędnie odczytał zamysł kolegi i nie zdążył do piłki.

• Jeden z zawodników drużyny przyjezdnych leży na murawie. Udzielana jest mu pomoc medyczna.

• Getinger! Aktywny od początku piłkarz Stali biegł z piłką wzdłuż szesnastki, lecz zagrał niecelnie do partnera z zespołu. Gdyby podanie doszło do adresata prawdopodobnie mielibyśmy 0:1.

• Dobry przechwyt Bogacza na połowie przeciwnika. Po chwili pomocnik Stali zagrał jednak niedokładnie, czym zaprzepaścił szansę na groźny atak.

• Widz miał okazję na wyprowadzenie kontrataku, jednak po ofiarnej interwencji Kosieca goście mają tylko wyrzut z autu.

• Czerkas uderzał zza pola karnego - wprost w bandy reklamowe.

• Wójcik ponownie wrzucał piłkę w pole karne spod chorągiewki, tym razem sytuację wyjaśniają obrońcy Stali

• Dośrodkowanie Getingera pewnie wyłapane przez Kozaczyńskiego.

• Kozaczyński! Nieporozumienie w szeregach obronnych gospodarzy, po którym Bogacz wyszedł na pozycję sam na sam. Golkiper Pogoni odważnie wyszedł z bramki i zażegnał niebezpieczeństwo.

• Po dośrodkowaniu Wójcika na bramkę uderzał strzelec bramki w starciu z Motorem, Mateusz Urbański - piłka poleciała wysoko ponad poprzeczką.

• Gramy! Od środka rozpoczęli gospodarze.

• Zawodnicy rezerwowi Stali: Wołoszyn, Kachniarz, Łanucha, Mistrzyk, Majowicz, Popielarz, Mikołajczak.

• Zawodnicy rezerwowi Pogoni: Olszewski, Augustyniak, Starek, Lach, Guzek, Ekwueme.

• Na sektorze gości zasiądzie ponad stuosobowa grupa sympatyków drużyny z Podkarpacia.

• Już za kilka minut pierwszy gwizdek na stadionie przy ul. Jana Pawła II. W środku tygodnia zarówno Pogoń jak i Stal schodziły z placu gry pokonani. Kto się dzisiaj zrehabilituje? Odpowiedź poznamy za niespełna dwie godziny.