Pogoń Siedlce

3

Widzew Łódź

1

• Widzew po raz kolejny przegrał mecz, z taką grą łodzianie mogą nie zdobyć zbyt wielu punktów w 1 lidze. Gospodarze mają co świętować, jest to pierwsze zwycięstwo na własnym obiekcie od 2 sierpnia!!! Za wspólnie spędzony czas dziękuje Sebastian Chmielak, Miłego Popołudnia!

• Koniec meczu, pogoń zasłużenie pokonuje 3:1 łódzki Widzew!!!

• Tataj próbował uruchomić podaniem Kaszubowskiego, szybszy defensor gości.

• Duda mocne uderzenie, widzewiaka, będzie korner, dobra interwencja Kozaczyńskiego.

• Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

• Zmiana w ekipie gospodarzy: Draźba za Krawczyka.

• Widzew gra tragicznie przy stałych fragmentach gry.

• Rodak z kilku metrów nad bramką, powinna być bramka dla gospodarzy.

• Ratajczak lewym skrzydłem, kolejny korner dla gospodarzy.

• Dybiec z kilku metrów przenosi piłkę nad bramką.

• Kaszubowski!!!! Młody pomocnik po wrzutce Ratajczaka mógł pokonać bramkarza gości, Hamzić kapitalnie broni, będzie korner.

• Kontra gospodarzy, Kaszubowski popędził prawą stroną boiska, jednak dośrodkowanie w pole karne ląduje w rękawicach bramkarza gości.

• Z lewej strony Janiec wywalczył rzut rożny.

• Guzek przekombinował i w głupi sposób stracił piłkę, Widzew nie potrafił wyjść z piłką.

• Stały fragment gry dla pogoni, do piłki podszedł Ratajczak. Zagrał w pole karne, ale gwizdek arbitra przerwał grę, zdaniem sędziego Tataj faulował.

• Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy Bartek Kaszubowski zastąpi Djalo.

• Adam Duda uderzył piłkę głową obok bramki Kozaczyńskiego.

• Kolejny korner dla gości.

• Batrović próbował zaskoczyć Kozaczyńskiego, bramkarz gospodarzy odbił piłkę na rzut rożny.

• Dziubiński fauluje piłkarza Widzewa, będzie szansa na dobrą wrzutkę.

• Słaby strzał Rybickiego....

• Rybicki za długo zwlekał, wywalczył jedynie rzut rożny, ale pomocnik Widzewa powinien strzelać.

• Zanosi się na piątą porażkę z rzędu podopiecznych Pawlaka.

• D końca kilkanaście minut, czy Widzew stać na odrobienie strat?

• 3:1, Maciej Tataj wykorzystuje dośrodkowanie z rzutu rożnego!!!!

• Nowak opatrywany poza boiskiem.

• Korner dla gospodarzy.

• Strzał Djalo zablokowany przy piłce dalej pogoniści.

• Dziubiński uderzył nad bramką gości.

• Faulowany Rodak, kolejna okazja an dobre dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry.

• Pawlak wprowadza Adama Dudę, za Kapsrzaka.

• Kaby do Tataja, na spalonym zawodnik gospodarzy.

• Wybijają obrońcy.

• Widzew wychodził 3 na 3,, kończy się na rzucie rożnym.

• Rodak strzelał głową, ale za lekko, aby sprawić problemy bramkarzowi gości.

• Guzek faulowany, będzie okazja an dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego.

• Przerwana kontra gospodarzy, zrobił nam się mecz!!

• Rzut rożny dla Widzewa, czy goście odpowiedzą

• Zmiana w Pogoni, żegnamy brawami Tarachulski, a za niego wejdzie Maciej Tataj.

• Poprzeczka ratuje teraz Widzew!!!!

• Djalo kapitalny strzał pomocnika broni Hamzić, będzie rzut rożny.

• Odpowiedź Widzewa, strzał Rybickiego przeszedł obok bramki.

• Ależ akcja, powinno być 3:1!!! Prostopadła piłka do Ratajczaka na lewe skrzydło. Lewy obrońca zagrał wzdłuż bramki, ale piłki nie potrafił skierować do bramki Dziubiński.

• Janiec przedzierał się w polu karnym gospodarzy, ale otoczony przez trzech defensorów stracił piłkę.

• Widzew teraz dłużej utrzymuje się przy piłce.

• Lewym skrzydłem przedzierał się Bartović. Widzew zacznie od autu.

• Kozaczyński łapie futbolówkę.

• Uderzenie Rybickiego, będzie korner dla gości.

• Strata Kasprzaka, piłkę przejął Krawczyk zagrał prostopadle Tarachulskiemu, ale strzelec pierwszej bramki dla Pogoni fatalnie przestrzelił.

• Sporo walki w środku boiska i trochę niedokładności.

• Batrović zagrał prostopadle do wrzesińskiego w ostatniej chwili wyszedł Kozaczyński.

• Fatalne rozegranie Widzewa, piłka ląduje daleko poza linią boczną.

• Wrzutka w pole karne, kolejne uderzenie głową piłkarza Pogoni mija bramkę gości.

• Faulowany Djalo.

• Widzew rozgrywa piłkę na własnej połowie, pierwszy atak pozycyjny gości w drugiej połówce.

• Widzew gra odważniej, piłkarze Rafała Pawlaka grają pressingiem.

• Ale błąd Grudniewskiego, który minął się z piłką, Kozłowski nie przejął piłki, a byłby sam na sam z bramkarzem gospodarzy.

• Djalo fauluje jednego z Widzewiaków. Zaczną goście w okolicy środka boiska.

• Tarachulski znowu strzelał, będzie korner dla gospodarzy. Dobra wrzutka Ratajczaka, ale od bramki zacznie bramkarz gości.

• Zaczynamy drugą połówkę!!!

• Zmiana w zepsole gości, za Injaca pojawi się Veljko Batrović.

• Dziś w Siedlcach oglądamy dobre spotkanie, drużyny graja w piłkę, ni ma jakiejś kopaniny, czy walki wręcz. Do przerwy widzieliśmy trzy bramki miejmy nadzieję, ze w drugiej części padną kolejne bramki.

• Koniec pierwszej połowy spotkania, Pogoń Siedlce prowadzi 2:1 z Widzewem Łódź.

• Sędzia lizak doliczył 1 minutę.

• Tarachulski przedzierał się w polu karnym gości, ale stracił piłkę.

• Gospodarze nie grają jakiegoś wielkiego spotkania, ale jak na razie to wystarczy na prowadzenie w dzisiejszym spotkaniu.

• Rybicki traci piłkę, Widzew gra dosyć ociężale, goście za głęboko się cofają.

• Grudniewski fauluje zawodnika Widzewa, stały fragment gry dla gości.

• Pogoń po raz kolejny długo rozgrywa piłkę na własnej połowie.

• Czy Widzew zareaguje an dwie bramki gospodarzy?

• Lewandowski głową z rzutu rożnego!!!!

• Będzie rzut rożny dla Pogoni, chyba pierwszy korner dla gospodarzy.

• Długa piłka ze stałego fragmentu gry na Lewandowskiego, ale piłkarz Pogoni nie potrafił skierować piłki do bramki.

• Rybicki fauluje Guzka, pomocnik Widzewa ukarany żółtą kartką.

• Ależ z dystansu huknął Rodak, piłkę złapał znowu z problemami bramkarz gości.

• Kaby nie trafił w piłkę, którą dobrze zagrywał w pole karne Ratajczak.

• Znowu przy piłce dłużej utrzymują się gospodarze, Widzew całym zespołem broni na własnej połowie.

• Ratajczak stracił piłkę, prawym skrzydłem popędził jedne z widzewiaków zagrał na środek do Jańca, ale zawodnik gości strzelił wysoko and bramką.

• Kolejny korner dla gości, już czwarty.

• Piłkę zagrywaną ze stałego fragmentu gry wybili defensorzy na rzut rożny.

• Janiec przedzierał się prawym skrzydłem, Guzek faulował pomocnika Widzewa.

• Ależ akcja drugiego trenera Pogoni, Tarchulski przepchnął dwóch defensorów i pokonał bramkarza gości.

• Tarachulski 1:1!!!!!!

• Pogoń cały czas atakuje, ale bez skutecznie.

• Tarachulski dostał piłkę przed polem karnym, obrócił się i uderzył na bramkę gości, Hamzić złapał bez problemów futbolówkę.

• Janiec zastopowany przez Dziubińskiego, goście rozpoczną z narożnika.

• Żółta kartką ukarany Dybiec za przewinienie w polu karnym.

• Krystian Nowak pewnie wykonuje jedenastkę...

• Rzut karny, ręką piłkę zagrywa Dybiec.

• Guzek dośrodkował z lewej strony boiska po ziemi, bez problemu piłkę złapał bramkarz gości.

• Teraz dłużej przy piłce utrzymywali się goście, ale stracili piłkę pd polem karnym Pogoni.

• Długa piłka do napastnika Widzewa, ale piłkę na końcu pola karnego złapał Kozaczyński.

• Kolejne dobre dośrodkowanie w pole karne Widzewa, tym razem łapie piłkę bramkarz gości.

• Kolejna wrzutka w pole karne Hamzicia, znowu bramkarz gości wypluwa przed siebie piłkę, zdaniem Lizaka bramkarz był faulowany.

• Dimitrije Injac ukarany żółtym kartonikiem, trochę się zagotowało a murawie, sporo walki.

• Faulowany Ratajczak przez Rozwandowicza

• Aliu Djalo z dystansu uderzył na bramkę Widzewa. Piłka przeleciała obok bramki. Widzew strasznie głęboko się cofają.

• Lewą stroną przedzierał się Rybicki, zawodnik gości stracił futbolówkę.

• Atak pozycyjny podopiecznych Purzyckiego, Widzew nastawia się ewidentnie na kontry.

• Piłkę zagrywana z narożnika łapie bramkarz gospodarzy.

• Rafał Janiec z rzutu wolnego z około 40 . metra huknął, dobra interwencja Kozaczyńskiego, który odbił piłkę na rzut rożny.

• Przemysław Rodak fauluje jednego z widzewiaków, przerwana dobra akcja gości.

• Djalo do Bartosza Tarachulskiego, ale piłkarza Pogoni przyblokował umiejętnie Cristian del Toro

• Rafał Augustyniak wrzucał piłkę z autu z prawej strony boiska pod polem karnym gości, piłka trafiła przed pole karne do Inajca. były zawodnik Lecha bardzo niecelnie uderzył.

• Ratajczak dośrodkował piłkę w pole karne, do piłki wyszedł Dino Hamzić, który wypuścił piłkę dopadł do niej AlIu Djalo, ale strzał pomocnika pogoni obronił Hamzić.

• Pierwsza akcja Pogoni, gospodarze długo wymieniają piłkę w linii defenstywnej.

• Szymon lizak gwiżdże po raz pierwszy!!! Od środka zaczynają gospodarze.

• Przywitanie kapitanów: Rodaka (Pogoń) z Augustyniakiem (Widzew)

• Arbiter dzisiejszego spotkania wyprowadza obie jedenastki na boisko!

• Obie ekipy udają się do tunelu za kilka minut Szymon Lizak rozpocznie spotkanie!

• Jedenastka gospodarzy trochę przemeblowana, na lewym skrzydle zobaczymy nominalnego lewego obrońcę- Jarosława Ratajczaka, a na szpicy zobaczymy doświadczonego Tarachulskiego.

• Pierwszy gwizdek Szymona Lizaka z Poznania już za kilkanaście minut obydwa zespoły intensywnie rozgrzewają się na płycie siedleckiego stadionu.

7. Olimpia Grudziądz 4-1 Sandecja Nowy Sącz
  • Co ciekawe obydwa zespoły spotkały się w przedsezonowym sparingu. W Łodzi wygrali 1:0 siedlczanie po bramce Tomasza Lewandowskiego.

• Mecz o przysłowiowe "sześć punktów" cieszy się dużym zainteresowaniem, możemy spodziewać się rekordu frekwencji na siedleckim obiekcie.

• ławka rezerwowych gości: Veljko Batrović, Jakub Czapliński, Mateusz Wlazłowski, Boris Dosljak, Volodymyr Pydvirnyi, Adam Duda, Arkadiusz Kasperkiewicz..

• Trener Pawlak ma dziś do dyspozycji wszystkich piłkarzy oprócz odsuniętych od pierwszej drużyny Michała Sołtysika, Damiana Ceglarza, Davida Kwieka, Michała Przybyła i Mateusza Ławniczaka.

• ławka rezerwowych gospodarzy: Mateusz Tobjasz, Dawid Dzięgielewski, Bartosz Kaszubowski, Maciej Tataj, Hubert Tomalski, Wojciech Wocial, Paweł Draźba.

• Gospodarze wystąpią bez Cezarego Demianiuka, który odniósł uraz podczas meczu z Arką Gdynia i będzie musiał pauzować kilka tygodni.

• Łodzianie ostatnie cztery spotkania przegrali: w Chojnicach 0:2, w Suwałkach 1:2, jeśli chodzi o mecze domowe to w Łodzi przegrali 0:1 z Wisłą Płock oraz w takim samym stosunku bramkowym Bytovii Bytów. Podopieczni Rafała Pawlaka na 13 meczów wygrali to tylko raz - na wyjeździe pokonali 2:1 Arkę Gdynia. Pozostałe spotkania rozgrywane na obcych boiskach kończyły się porażkami, a było ich pięć.

• Pogoń w ostatnich tygodniach grała nieźle. Podopieczni Daniela Purzyckiego w trzech ostatnich meczach zdobyli cztery punkty. Biało-niebiescy najpierw wygrali 1:0 w Nowym Sączu z Sandecją po bramce Cezarego Demianiuka, potem zremisowali 1:1 na własnym obiekcie z GKS Tychy dzięki trafieniu Dawida Dzięgielewskiego, a w ostatnim meczu ulegli 0:1 Arce Gdynia.

• Za ponad 60 minut obydwie ekipy rozpoczną zmagania kończące 14. kolejkę I ligi.

• Witamy serdecznie na relacji z meczu I ligi pomiędzy Pogonią Siedlce, a Widzewem Łódź. Jest to starcie dwóch najsłabszych ekip obecnego sezonu.