Pogoń Szczecin 0 - 2 Bruk-Bet Termalica Nieciecza

0

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

2

• Radość niecieczan na murawie stadionu w Szczecinie. Kibice Pogoni zniesmaczeni opuszczają stadion. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji na żywo i zapraszamy na kolejne emocje w pierwszej lidze już jutro.

• Jeszcze Termalika pod polem karnym Pogoni i sędzia nie ma wyboru i kończy spotkanie. Mimo przygniatającej przewagi w końcówce, Pogoń nie zdołała zdobyć nawet bramki. Termalika zostaje wiceliderem i do Portowców traci już tylko punkt!

• Jeszcze Edi wrzucał z rzutu wolnego, ale za mocno. A tymczasem upłynęły 4 minuty doliczone.

• Ostatnia zmiana w meczu. Drozdowicz prosił o zmianę i teraz schodzi z boiska. Za niego Łukasz Szczoczarz.

• Jeszcze żółta kartka dla Trafarskiego, ale cenne minuty płyną.

• Piłkarze Termaliki zamknięci we własnym polu karnym. Kapitalną obroną popisuje się znowu Nowak!

• Kolejna wyborna szansa, jednak Frączczak na prawej stronie wywalczył tylko rzut rożny.

• Cztery minuty doliczone do czasu gry.

• Mateusz Kowalski wchodzi na boisko za Szałęgę.

• Kolejna okazja Pogoni, która teraz nie opuszcza połowy Termaliki. Tym razem szczęścia zabrakło Kolędowiczowi. A Pogoni zabraknie chyba czasu by odwrócić losy meczu!

• Edi uderzył ładnie nad murem i poprzeczka! Ależ pecha ma dziś Pogoń!

• Okazja dla Pogoni z rzutu wolnego po faulu przed polem karnym. Edi przy piłce.

• Budka ładnie wrzucił w pole karne, tam piłkę przyjął Akahoshi, ale nie zdołał oddać strzału.

• Pogoń jeszcze próbuje. Po zagraniu Djousse i próbie dośrodkowania Budki sprawę wyjaśniają jednak defensorzy gości.

• Termalica przeprowadza pierwszą zmianę. Za Barana wchodzi Trafarski.

• Dobra okazja dla Pogoni. Rzut wolny na wysokości pola karnego. Piłkę pewnie wypiąstkował Nowak.

• Golla za bezproduktywnego dziś Szałka. Jest to debiut tego zawodnika w barwach Pogoni

• Termalica znalazła prostą receptę na Portowców. Wysoki agresywny pressing wystarczy by zdezorganizować grę gospodarzy.

• Kontrowersyjna sytuacja. Strzał Ediego odbił się od poprzeczki i spadł w okolicy linii bramkowej. Piłkę wybili goście i sędzia przyznał rzut rożny Portowcom.

• Djousse za zmęczonego Sotirovica

• W polu karnym faulowany Jakub Czerwiński.

• Pietruszka dośrodkował z końcowej linii na głowę Frączczaka, lecz strzał tego ostatniego wysoko ponad bramką.

• Uderzenie Pietruszki z trzydziestego metra prosto w Sebastiana Nowaka

• Kibice w Szczecinie zaczynają się niecierpliwić. Z taką grą będzie Portowców czeka walka o awans do ostatniej kolejki.

• Po dośrodkowaniu Ediego w polu karnym upadł Frączczak, lecz sędzia słusznie nie zareagował.

• Frączczak za Rogalskiego. Ofensywna zmiana trenera Sasala, który nie ma już nic do stracenia.

• Edi świetnie dośrodkował w pole karne z prawego skrzydła, a w polu karnym Hernaniemu zabrakło dosłowanie centymetrów, aby zmienić lot piłki i zaskoczyć Nowaka.

• Pogoń rusza do ataków. Arkadiusz Baran nieprzepisowo powstrzymuje akcję Portowców i jest żółta kartka.

• Niesamowity błąd Emila Nolla, który nie trafił w piłkę, która długa wisiała w powietrzu. Wykorzystał to Drozdowicz, który zagarnął piłkę, wyszedł sam na sam i huknął w krótki róg nie do obrony. Piękna bramka napastnika z Niecieczy.

• Emil Drozdowicz i gol! 2:0 dla Termalici!

• Termalica dłużej utrzymała się przy piłce na połowie rywali, piłkę w końcu dostał Krzysztof Lipecki i z 18 metrów strzelił niecelnie.

• Murawa odśnieżona, na boisku pomarańczowa piłka i zaczynamy drugą połowę!

• Słabe spotkanie w Szczecinie. Nieporadna i niedokładna Pogoń kontra Termalika, która po strzeleniu bramki cofnęła się na własną połowę wyczekując na kontrę. Miejmy nadzieję, że po przerwie obejrzymy ciekawsze spotkanie.

• Dla Ediego taka pozycja to prawie jak rzut karny. Idealny strzał pod poprzeczkę z trudem obroniony przez Nowaka.

• Rzut wolny dla Pogoni siedemnaście metrów od bramki Nowaka

• 2 minuty doliczył sędzia do pierwszej połowy

• Nad Szczecinem śnieżyca.

• W końcówce ubudziła się Pogoń. Z linii bramkowej piłkę wybił Nowak po strzale Ediego. Dobitka Akahoshiego obok bramki.

• Dwie bardzo groźne sytuacja dla Pogoni. Po dośrodkowaniu Kolendowicza spojenie trafił Budka. Chwilę później z najbliższej odległości nie trafił Sotirovic.

• Groźny strzał Pawlusińskiego z problemami wybity przez Janukiewicza na rzut rożny

• Głupie straty Portowców przed własnym polem karnym. Rogalski ukarany za próbę naprawienia swojego błędu. Wślizgiem próbował odebrać piłkę rywalowi lecz trafił w jego nogi.

• Groźne dośrodkowanie gości wybite przez Emila Nolla

• Rzut wolny dla gości na wysokości pola bramkowego Portowców

• Teatralny upadek Drozdowicza. Sędzia nie dał się jednak na to nabrać

• Sotirovic z piłką w polu karnym gości momentalnie obskoczony przez trzech piłkarzy Termaliki

• Termalika cofnęła się na własną połowę nieco zachowawczo gdyż piłkarze Pogoni nie spieszą się do ataków. Ciągłe straty w środku pola ulatwiają grę gościom

• Rzut rożny dla Portowców. Termalika ustawiła jednak w bramce autobus ściągając wszystkich piłkarzy do własnego pola karego.

• Dobry strzał Sotirovica z szesnastego metra minimalnie minął lewy słupek bramki gości.

• Nieudane dośrodkowanie Ediego po rzucie wolnym padło łupem Sebastiana Nowaka

• Portowcy próbują dłużej utrzymać się przy piłce. Wysoki agresywny pressing gości skutecznie im to uniemożliwia.

• Kolejne długie podanie do Kolendowicza. Zbyt długie by nawet tak szybki zawodnik dobiegł do tej piłki.

• Widać brak koncepcji w grze portowców. Bo nie można nazwać długich piłek byle do przodu koncepcją.

• Drozdowicz z łatwością ograł Nolla, lecz jego strzał nieudany. Bez szans by zaskoczyć Janukiewicza

• Na boisku leży Maksymilian Rogalski. Portowcy wyraźnie zagubieni po stracie bramki

• Bramka dla gości! Pawlusiński idealnie odnalazł się w zamieszaniu w polu karnym portowców!

• Rzut rożny dla Pogoni. Dośrodkowanie Ediego wybite przez obrońców gości. Termalika podjęła nieudaną próbę wyjścia z kontrą.

• Dobra okazja dla gości. Po raz kolejny Szałęga dostał dobrą piłkę na jedenastym metrze. Jego strzał instynktownie wybronił Janukiewicz.

• Kolendowicz efektownie ograł na lewym skrzydle obrońcę gości. Po raz kolejny jego dośrodkowanie nie dotarło do kolegów z drużyny.

• Nie zaskakuje brak jakichkolwiek kibiców z Niecieczy. Nie pojawili się też żadni przedstawiciele prasy gości

• Kombinacyjne rozegranie rzutu rożnego przez Portowców zakończone zablokowanym strzałem Akahoshiego.

• Doskonała okazja Termaliki. Zupelnie nie pilnowany w polu karnym dostał idealne dośrodkowanie z prawej strony. Jego strzał z woleja minimalnie minął bramę Janukiewicza

• Odpowiedź portowców. Akcja Kolendowicza lewą stroną skończona łatwym do wychwycenia dośrodkowaniem

• Pierwsza akcja Termaliki prawą stroną kończy się stratą

• Rozpoczęli piłkarze Pogoni

• Piłkarze obu zespołów wychodzą na boisko przy akompaniamencie hymnu dumy pomorza.

• Równolegle rozgrywane jest spotkanie w Bydgoszczy. Zawisza prowadzi z Flotą 2:0. Wynik ten nie pozostawia wyboru portowcom, którzy muszą wygrać te spotkanie by utrzymać przewagę nad grupą pościgową.

• W ataku zamiast będącego w słabej formie Djousse zobaczymy Vuka Sotirovica. Natomiast przyjezdni na pewno odczują brak Jakuba Biskupa, który pechowo złamał rękę.

• W ataku zamiast będącego w słabej formie Djousse zobaczymy Vuka Sotirovica.

• W skłądzie Portowców brakuje jedynie pauzującego za kartki Petera Hricko. Trener Marcin Sasal przygotował nam kilka niespodzianek w składzie. Na boisku nie zobaczymy między innymi kapitana Portowców Bartosza Ławy oraz podstawowego do tej pory stopera Błażeja Radlera.

• Witamy Państwa ze Szczecina gdzie przy niesprzyjającej aurze rozegrane zostanie spotkanie na szczycie. Pogoń podejmie Termalikę, która nie będzie łatwym przeciwnikiem dla lidera pierwszej ligi.

• Ławka rezerwowych Termaliki Maciej Budka, Mateusz Kowalski, Tomasz Metz, Piotr Ceglarz, Łukasz Szczoczarz, Piotr Trafarski, Damian Skołorzyński

• Ławka rezerwowych Pogoni: Błażej Radler, Wojciech Golla, Bartosz Ława, Sergei Mosnikov, Adam Frączczak, Donald Djousse