Piłkarze Pogoni po porażce w Gliwicach: Nasza gra nie przekładała się na sytuacje bramkowe

Damian Orł‚owicz, T-Mobile Ekstraklasa/X-news
Podopieczni Jana Kociana w ostatnim spotkaniu T-Mobile Ekstraklasy w 2014 roku przegrali w Gliwicach 0:1. Zimę spędzą więc w pierwszej ósemce, ale mają tyle samo punktów co dziewiąty GKS Bełchatów.

Hubert Matynia: Zdarzają się takie mecze, które powinniśmy wygrać, a przegrywamy. Pozostaje tylko smutek. Mieliśmy swoje sytuacje, ale ich nie wykorzystaliśmy.

Sebastian Rudol: Staraliśmy się zdominować Piasta Gliwice i myślę, że tak to wyglądało. Nie przekładało się to na sytuacje. W pierwszej połowie było kilka okazji, a po przerwie brakowało dokładności pod bramką przeciwnika. Czasami tak bywa, że drużyna która prowadzi grę, przegrywa spotkanie.