Gol i asysta Macieja Rybusa w lidze rosyjskiej (WIDEO)

Marcin Trzyna
Gol i asysta Macieja Rybusa w lidze rosyjskiej
Gol i asysta Macieja Rybusa w lidze rosyjskiej Paweł Relikowski/Polska Press
Bardzo dobre spotkanie w wykonaniu Macieja Rybusa w rosyjskiej ekstraklasie. Rybus zdobył bramkę i zanotował asystę w meczu Ural Jekaterynburg - Terek Grozny. Spotkanie zakończyło się remisem 3:3.

Spotkanie świetnie rozpoczęli gospodarze, którzy po 16 minutach prowadzili już 2:0. W następnych minutach do głosu doszli piłkarze Tereka Grozny, a główną rolę zaczął odgrywać Maciej Rybus. Polak najpierw zdobył kontaktową bramkę w 22. minucie, a po 17 minutach zanotował asystę przy golu Zaura Sadajewa.

W drugiej połowie Terek zdobył gola na 3:2, ale Ural dwie minuty przed końcem wyrównał wynik spotkania i spotkanie zakończyło się remisem 3:3. Dla drużyny z Groznego to szósty remis w 7. kolejce nowego sezonu rosyjskiej ekstraklasy.