Polonia Warszawa

2

Śląsk Wrocław

2

• Koniec spotkania. Śląsk - Polonia 2-2, a więc żadna z drużyn nie powiększyła swojego dorobku o 3 oczka.. do zobaczenia.

• opuszcza plac gry. Przybecki. W jego miejsce Wełna.

• 3 minuty dolicza sędzia spotkania.

• Dwie próby gospodarzy, jednak obrońcy wrocławian bezbłędnie.

• trochę niedokładności. Ostrożnie obie jedenastki.

• Mila niecelnie. chociaż to był bardzo trudny strzał. Kąt do bramki czarnych koszul był zbyt duży.

• Brutalnie Tosik potraktował Gabończyka ze Śląska.

• Cetnarski płasko po ziemi. Świetny strzał, jednak Przyrowski nie dał się zaskoczyć.

• opuszcza boisko strzelec dwóch goli. Jacek Kiełb. Zastąpił go Michalski.

• Gikiewicz nie trafia w dogodnej sytuacji. Zabrakło bardzo mało. Chyba więcej zimnej krwi.

• I on właśnie opuszcza boisko. Ćwielonga zmienia Mouloungui.

• Kartka dla Ćwielonga.

• Cetnarski przed pierwszą szansą.

• Akcja Śląska. Sobota rozegrał piłkę na prawo do Ostrowskiego, który przy próbie dośrodkowania został zablokowany i rzut rożny dla gości.

• Cetnarski za Elsnera, a więc ofensywna zmiana. W ostatnich meczach funkcjonowało to dobrze.

• Dobra piłka na Ćwielonga, lecz temu nie udało się skleić jej z klatką piersiową i futbolówka trafiła w Przyrowskiego.

• Włączył się na skrzydle. Przybecki, ale fatalnie dośrodkowuje.

• Elsner, ale bardzo nieudana próba z 25. metrów.

• Gikiewicz po podaniu Soboty prawie pokonał Przyrowskiego. Zabrakło niewiele.

• zamieszania i mało brakowało, aby piłka wpadła za kołnierz bramkarza Polonii. Od rzutu rożnego Mila.

• Leży na boisku Todorovski i trzyma się za stopę. Nie jest to jednak poważna kontuzja. Zaraz wróci do gry.

• Sobota centruje prosto w dłonie Przyrowskiego.

• Kaźmierczak niecelnie z dystansu. On potrafi strzelać. Zapewne pamiętacie bramkę z Ruchem.

• Goooooooool. 2-2. Ależ otwarcie gospodarzy. Jacek Kiełb uderza głową piłkę w poprzeczkę, a ta odbija się od Kelemana i wpada do bramki. Gol samobójczy bramkarza Śląska!

• W przerwie mamy zmianę. Gołębiewski za Wrzesińskiego.

• Zaczynamy drugą połowę.

• zawodnicy wracają na płytę boiska.

• Koniec pierwszej połowy. Polonia - Śląsk 1-2

• Sędzia dolicza do regulaminowego czasu minutę.

• Role się odmieniły. To WKS teraz atakuje i stwarza zagrożenie.

• Dwójkowa akcja Soboty z Gikiewiczem. Ponownie niewiele zabrakło. WKS chyba przypomniał sobie pierwszą połowę z meczu półfinałowego z Wisłą.

• Goooooooool. Mamy 1-2. Sebastian Mila. Piękne uderzenie. !!!!

• Goooooool !!!. Adam Kokoszka trafia po zamieszaniu. Ładnie przywitał kolegów były polonista.

• Polonia Warszawa - Śląsk Wrocław

• ależ szybki jest Przybecki. Pawelec ma z nim spory kłopot.

• Ćwielong i pierwsza groźna sytuacja, w której zatrudniony został golkiper Polonii, Sebastian Przyrowski.

• Śląsk ma problemy z atakiem. Ale pamiętamy, że lubią gonić. Także warto poczekać do końca spotkania.

• Mamy pierwszą żółtą kartkę. Martin Baran "skosił" Ćwielonga, przy środkowej linii.

• tak wyglądały oba zespoły podczas prezentacji. wks

• Korner dla WKS-u. Z woleja próbuje Ćwielong, ale nieudanie.

• Przyrowski wybija na Przybeckiego, jednak za mocno i piłka przekroczyła linię końcową.

• Kolejna szarża czarnych koszul. Nieudana, lecz groźna.

• Centruje Mila, a Rok Elsner ponad bramką Przyrowskiego.

• Przewraca się Gikiewicz i jest faul.

• Zdobycie bramki piłkarze Polonii uczcili "cieszynką": Polonia Warszawa - Śląsk Wrocław

• Gooooooool. Świetna akcja Miłosza Przybeckiego. Wbiegł w pole karne, a tam do piłki dopadł Kiełb i mamy 1-0 dla gospodarzy.

• Wszołek szaleje na skrzydłach. Ostrowski ma z nim problemy.

• Kokoszka. na rzut rożny.

• Wszołeeeeek. Zabrakło bardzo niewiele.

• Wszołek centruje z wolnego, natomiast Piątek głową bardzo niecelnie. To nie mogło zaskoczyć Kelemena.

• Kokoszka z woleja z 30. metrów ale niecelnie.

• Niedokładnie dwukrotnie Mila, jednak było groźnie.

• na 40. metrze faulowany Elsner, a przy piłce Mila.

• I właśnie Miłosz Przybecki do Wszołka, lecz piłka wzdłuż minęła pole karne Mariana Kelemena.

• Odważniej zaczął atakować Śląsk, Chyba będziemy mieli do czynienia z pressingiem z obu stron. To może zwiastować dobrym widowiskiem .

• Faulowany Piotr Ćwielong.

• Rozpoczęli gospodarze.

• Śląsk zagra na biało, a Poloniści standardowo na czarno.

• Obie ekipy już na murawie stadionu przy ulicy Konwiktorskiej w Warszawie.

• Minuty pozostały do rozpoczęcia spotkania. Zawodnicy obu jedenastek jeszcze w szatniach.