1

• Koniec! Portugalia ogrywa Serbie i obejmuje pozycję lidera w swojej grupie!

• Jeszcze żółtą kartkę otrzymał Jao Moutinho

• Cztery minuty doliczył sędzia do drugiej połowy

• Było blisko gola. Nani wrzucił piłkę z prawej strony boiska, a to po rykoszecie niemal zaskoczyła bramkarza.

• Djuričić wchodzi na boisko za Lazara Markovicia

• Jao Moutinho świetnie dośrodkował z prawej strony między obrońców, a bramkarz, a tam czekał na piłkę Coentrao. Zawodnik gospodarzy wpakował ją do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! To się nazywa riposta, Coentrao!

• Fantastyczny gol zawodnika Chelsea! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i przebitce w polu karnym, pokonał on bramkarza przewrotką!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Nemanja Matić, remis!

• Ronaldo zaatakował teraz indywidualnie, ale kiedy próbował dośrodkować, to został zablokowany przez obrońców

• Ronaldo! Kapitalny strzał z dystansu, Stojković z trudem odbija piłkę!

• Dusan Tadić oddał strzał sprzed pola karnego, a bramkarz sparował piłkę na rzut rożny

• Nieporozumienie Basty z bramkarzem spowodowało rzut rożny dla gospodarzy. Ten został rozegrany krótko, Coentrao dośrodkował z prawej strony, a doświadczony obrońca trafił do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Ricardo Carvalho, 1:0 dla gospodarzy!