2

CSKA Moskwa

1

• Koniec spotkania! PSV gra dalej!!!

• No to PSV jest już chyba pewne awansu do kolejnej fazy! Świetny strzał Proppera daje prowadzenie! MU przegrywa z Wolfsburgiem 2:3!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! 2:1 dla PSV!!!!

• Bergwijn za Pereirę.

• Kartka dla Brumy.

• de Jong świetnie wyczuł linię spalonego, wyszedł do podania i potem z bliska wpakował piłkę do bramki! PSV wraca do gry!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! WYRÓWNANIE!

• Cauna dostał żółtą kartkę.

• Pewne uderzenie w lewy róg bramki! CSKA na prowadzeniu!

• GOOOOOOOOOOOOOOL! Ignashevich

• De Jong za dyskusję również obejrzał kartonik.

• Karny dla CSKA! Guardado ukarany żółtą kartką.

• Piłka w siatce CSKA, lecz na spalonym zostało złapanych aż dwóch zawodników.

• Strasznie mało dzieje się w tym spotkaniu. Zachowawczość PSV po prostu irytuje.

• Pereira ukarany żółtą kartką.

• MUSA! Metr obok prawego słupka! Bardzo groźny strzał.

• Boumaaaa! I tylko jęk zawodu. Piłka po jego uderzeniu poleciała w trybuny.

• Nababkin dostał żółtą kartkę. Będzie okazja dla PSV z wolnego.

• de Jong chciał wymusić karnego. Gwizdek sędziego milczy.

• Dość spokojny początek drugich 45 minut.

• Zaczynamy drugą połowę spotkania.

• Koniec pierwszej połowy. Na razie bramek i bez większych emocji. Wracamy za kwadrans.

• Udane piąstkowanie Zoeta po dośrodkowaniu Dzagoeva z rzutu rożnego.

• W nieprawdopodobny sposób obie drużyny marnują swoje szanse... Nie chodzi o strzały, chodzi o rozegranie dobrze zapowiadających się akcji.

• Wernbloom obejrzał żóltą kartkę.

• Tosić bezpośrednio z wolnego! Było blisko! Bardzo dobra interwencja Zoeta.

• Ranga tego meczu chyba przerasta nieco PSV.

• Wolfsburg już prowadzi z United 2:1!

• Nadzwyczaj niedokładny przerzut. W roli głównej (niechlubnej) Locadia.

• de Jong! Główka w sam środek bramki po wrzutce Moreno! Broni Akinfeev.

• Ignashevich z Tosiciem beznadziejnie rozegrali rzut wolny. Do tego stopnia, że PSV wyprowadziło bardzo szybką kontrę, która mogła skończyć się golem.

• Musa wpadł z piłką w pole karne, ale jego podanie nie doszło do Doumbii.

• Tosić chciał wymusić faul na 20 metrze. Sędzia nie zareagował na to.

• CSKA wyraźnie nastawione na grę z kontrataku. Tylko Doumbia i Musa stale są na połowie rywala. Reszta czeka na swojej.

• Locadia po raz drugi w meczu złapany na spalonym. Coś nie umie wyczuć linii...

• Posiadanie piłki na razie wyrównane. Po 50 procent dla obu zespołów.

• Od początku aktywny Locadia. Kiwa, podaje, strzela. Aż dziwne, że jeszcze bez pożądanego skutku.

• W Wolfsburgu Manchester United prowadzi 1:0.

• Wreszcie jakaś akcja gości. Musa kopnął w boczną siatkę.

• Ważne piąstkowanie Akinfeeva! W powietrzu było już dwóch zawodników PSV chętnych do oddania strzału.

• Locadia świetnie uciekł z piłką w pole karne. Dośrodkował natomiast źle.

• Bardzo słaby strzał Pereiry. PSV przeważa, ale nie umie trafić w bramkę.

• Znowu de Jong w roli głównej. Tym razem jednak był na ofsajdzie.

• de Jong próbował uderzyć głową, lecz został zablokowany.

• Locadia złapany na spalonym.

• Od środka rozpoczęli gospodarze. W sumie trochę później niż pozostałe drużyny walczące dziś w LM.

• PSV wcale nie musi oglądać się na wynik rywalizacji VfL Wolfsburg - Manchester United. Jeżeli chce wyjść, to po prostu musi pokonać CSKA.

• Na trybunach powiewa kilkadziesiąt tysięcy flag.

• Rozpoczęcie meczu za niecały kwadrans. Po lewej stronie prezentujemy wyjściowe jedenastki.

• PSV Eindhoven - CSKA Moskwa LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Holendrzy walczą o 1/8 LM, Rosjanie o 1/16 LE

Holandia na swojego przedstawiciela w fazie pucharowej Champions League czeka od sezonu 2006/2007. Ostatnim klubem z tego kraju na tym etapie rozgrywek było PSV Eindhoven. Dziś wieczorem piłkarze ze stadionu Philipsa w meczu z CSKA Moskwa mogą przerwać tę niechlubną serię holenderskiego futbolu. Relacja tekstowa z tego spotkania w Ekstraklasa.net. Pierwszy gwizdek o godzinie 20:45.