Puchar Anglii. Łukasz Fabiański stracił kuriozalną bramkę na początku meczu. West Ham United przegrał z Bristol City [WIDEO]

Bartosz Głąb
emisja bez ograniczeń wiekowych
Puchar Anglii. Łukasz Fabiański już w 3 minucie meczu przeciwko Bristol City w 1/32 finałów stracił kuriozalną bramkę. Konstantinos Mavropanos zbyt krótko zagrał do polskiego bramkarza, tego uprzedził rywal i wpakował piłkę do pustej bramki. West Ham przegrał z drugoligowcem 0:1 i odpadł z rozgrywek.

Puchar Anglii. Łukasz Fabiański stracił kuriozalną bramkę już w 3. minucie

We wtorkowy wieczór West Ham United zmierzył się na wyjeździe z drugoligowym Bristol City w 1/32 finałów Pucharu Anglii. To już drugi mecz między tymi zespołami, gdyż 7 stycznia padł remis 1:1 w pierwszej rywalizacji. Wtedy "Młoty" szybko objęły prowadzenie, ale po przerwie zespół z Championship zdołał wyrównać.

Tym razem mecz dla West Hamu rozpoczął się fatalnie. Już w 3. minucie Konstantinos Mavropanos zbyt krótko zagrał do Łukasza Fabiańskiego, tego uprzedził Tommy Conway i z łatwością wpakował piłkę do bramki. "Młoty" próbowały wyrównać, ale tego dnia świetnie była dysponowana defensywa przeciwników.

Puchar Anglii. West Ham United przegrał z drugoligowcem

Dodatkowo ich sytuacja skomplikowała się w 51. minucie, kiedy Said Benrahma został ukarany czerwoną kartką za kopnięcie przeciwnika bez piłki. Mecz zakończył się niespodziewanym zwycięstwem Bristol City, które awansowało do 1/16 finałów.

Łukasz Fabiański zagrał w tym sezonie 11 meczów w barwach West Hamu. Latem stracił miejsce w pierwszym składzie i występuje jedynie w rozgrywkach pucharowych. Pod koniec zeszłego roku Alphonse Areola doznał kontuzji i Polak wskoczył do bramki także w Premier League, ale zagrał tylko 3 razy. Z pewnością odpadnięcie "Młotów" z Pucharu Anglii nieco ograniczy polskiemu bramkarzowi wiosenne występy.