Puchar Anglii. Tottenham wygrał z Burnley po pięknej bramce Pedro Porro [WIDEO]

Bartosz Głąb
emisja bez ograniczeń wiekowych
Puchar Anglii. W meczu 1/32 finałów Tottenham Hotspur pokonał na własnym stadionie Burnley 1:0. Jedyna bramka padła po przepięknym uderzeniu z dystansu Pedro Porro. W innych piątkowych spotkaniach Fulham wygrało z Rotherham, a Brendford zremisowało z Wolverhamton.

W najciekawszym piątkowym meczu 1/32 finałów Pucharu Anglii Tottenham zmierzył się na własnym stadionie z Burnley. W pierwszej połowie gospodarze byli zdecydowanie lepsi od przeciwników, ale nie potrafili przekuć przewagi na wynik. Udało się to dopiero w 78. minucie, kiedy Pedro Porro popisał się przepięknym uderzeniem z dystansu. W samej końcówce goście mieli szansę na wyrównanie, ale Zeki Amdouni spudłował w znakomitej sytuacji.

W innym piątkowym meczu tej fazy rozgrywek Fulham FC pokonało na własnym obiekcie drugoligowy Rotherham United 1:0. W tym spotkaniu również padła bardzo ładna bramka, jednak by ją zobaczyć, kibice musieli czekać znacznie krócej. W 24. minucie jedyne trafienie zanotował Bobby De Cordova-Reid.

Puchar Anglii. Brendford zremisowało z Wolverhampton. Będzie powtórka meczu

W jedynym pojedynku, w którym nie poznaliśmy zwycięzcy, Brendford zremisowało u siebie z Wolverhampton. Goście już od 9. minuty grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Joao Gomes. Na niedomiar złego tuż przed przerwą Neal Maupay dał prowadzenie gospodarzom. Jednak "Wilki" zdołały wyrównać w 64. minucie za sprawą Thomasa Doyle. Zatem mecz zostanie powtórzony.

W sobotnim meczu 1/32 finałów Pucharu Anglii Brighton zmierzy się ze Stoke City. Na przedmeczowej konferencji prasowej szkoleniowiec "Mew" powiedział, że od pierwszej minuty wystąpi Jakub Moder.