DR Konga

4

• Koniec, DR Konga oficjalnie w półfinale Pucharu Narodów Afryki! Co za mecz!

• Jeszcze Kongo! Gandze trafia w słupek!

• Kapitalny kontratak gości, Mbokani wyprzedził obrońcę i na raty pokonał bramkarza! DR Konga w półfinale!

• MBOKANI! 4:2!

• Munganga zmienia Makiadiego.

• Goście wyszli ze świetną kontrą, ale jeden z zawodników DR Konga zagrał zbyt egoistycznie i nie odegrał do kolegów w efekcie czego Mafoubi mógł popisać się skuteczną interwencją.

• Gandze zastąpił Litsingiego.

• Kartka dla Ndingi.

• Świetne dośrodkowanie w pole karne od Kebano, a piłkę do bramki skierował inny rezerwowy - Joel Kimwaki!

• KIMWAKI!!! GOL!!!

• Rzut wolny dla DR Konga z około 40 metrów do bramki, będzie groźna szansa do dośrodkowania.

• Bardzo niecelne uderzenie Litsingi.

• Potrzebna będzie pomoc dla Mbouki-Moutou, którzy leży na boisku po ostrym wejściu rywala.

• Malonga zmienia Dore.

• Zamieszanie pod bramką Konga, pierwszy strzał został zablokowany ale dobitka Bokili nie dała szans bramkarzowi!

• BOKILA! REMIS!

• Opatrywany na boisku jest Dore. Przerwa w grze.

• Świetne podanie do Bolasie, ten odgrywa do w pole karne, ale jego kolega z zespołu fatalnie uderza piłkę głową.

• Zrobił nam się mecz, cytując klasyk.

• Kebano w miejsce Mabwatiego.

• Jeszcze jedna odpowiedź Konga, ale mija się z piłką Litsingi.

• Ależ było teraz blisko! Goście marnują stuprocentową okazję, piłka mija obrońców i trafia do niepilnowanego zawodnika, który uderza minimalnie niecelnie!

• Świetny powrót gości, dogranie piłki w pole karne do niekrytego Mbokaniego, który nie myli się z bliskiej odległości!

• MBOKANI!!! DR KONGA WRACA DO GRY!

• Trudna sytuacja DR Konga. Goście nie wykorzystali swoich okazji w pierwszej połowie, a teraz przegrywają już dwiema bramkami.

• Kasusula popełnił fatalny błąd, piłkę przejmuje napastnik z Konga, który wychodzi na czystą pozycję, ale dopiero po dobrej interwencji Kidiaby piłka trafiła do Bifoumy, który z zimną krwią wykańcza akcję!

• GOOOOOOOOOOOOOL!!! BIFOUMA!

• Rzut rożny dla gości.

• Ależ pech DR Konga! Świetny strzał Makiadiego z rzutu wolnego, piłkę na poprzeczkę sparował Mafoubi!

• Kongo szybko wróciło do gry i odzyskało kontrolę nad przebiegiem spotkania, teraz to oni są w komfortowej sytuacji ale idą za ciosem.

• Świetne dośrodkowanie z rzutu wolnego, Dore urwał się obrońcy i wyprzedził go po czym skierował piłkę do siatki z bliskiej odległości!

• GOOOOOOOOOOOOOOOL!!! DORE!

• Poprzeczka! Bokila dostał piłkę od Mbokaniego, huknął na bramkę ale trafił jedynie w poprzeczkę!

• Kimwaki zmienia Zakuaniego.

• Nie możemy na dłużej wznowić gry, kolejna kontuzja. Tym razem Makiadi.

• Położył się na murawie Zakuani, potrzebna pomoc medyczna. Piłkarz DR Konga zniesiony z boiska na noszach.

• Agresywnie od pierwszych minut drugiej połowy atakują goście, ale póki co skutecznie bronią się gospodarze.

• Faulowany jeden z zawodników DR Konga, ale sędzia nie dopatrzył się przewinienia.

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• Wracamy na stadion w Bacie, za chwilę rozpocznie się druga połowa spotkania.

• Koniec pierwszej połowy, niewiele działo się na Bata Stadium.

• Tylko minuta doliczona przez arbitra, a na środku boiska lekarze opatrują Zakuaniego.

• Jeszcze strzał gospodarzy, celny, ale znów nieskuteczny.

• Spokojna końcówka spotkania, przeważają w niej gospodarze, którzy odrodzili się po słabszym okresie gry.

• Potężnie huknął reprezentant Konga, ale minimalnie niecelnie!

• Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu dla Makiadiego, który kilka metrów przed polem karnym powalił rywala.

• Rzut wolny dla DR Konga, ale z około 25 metrów od bramki zbyt mocno uderza Kasusula, nie ma bramki.

• Świetne wyjście gości z kontratakiem, ale w decydującej chwili skuteczny wślizg Bissiki zatrzymuje akcję.

• Dobra akcja piłkarzy w białych strojach zakończona celnym strzałem, ale zbyt słabym by zaskoczyć bramkarza.

• Faul Makiadiego przerywa akcję rywala, rzut wolny dla DR Konga.

• Wciąż niewiele dzieje się na boisku, grę dalekim wykopem wznawia Mafoubi

• Nie było zagrożenia, już odpowiedź szykują goście.

• Rzut rożny dla Konga po akcji Mbouka-Moutou.

• Dobrze wychodzą z własnej połowy gospodarze, ale Zakuani świetnie zgarnia futbolówkę zagrywaną w kierunku napastnika.

• Spokojnie rozgrywają piłkę gospodarze.

• Kongo odzyskuje powoli kontrolę na boisku, spotkanie robi się nieco bardziej wyrównane ale wciąż brakuje bramek...

• Zatrzymany tym razem kontratak DR Konga, wciąż jednak przewagę mają goście.

• Kolejny raz z autu pod bramką rywala zaczynają grę gospodarze, całą akcję kończy uderzenie Mbouki-Moutou, ale ofiarnie blokuje je Zakuani. Tylko korner.

• Kolejny nieudany atak gospodarzy, piłkę stracił Dore.

• Nieudana próba kontrataku Kongijczyków.

• Coraz większa przewaga piłkarzy w białych strojach, ale skutecznie radzą sobie w defensywie reprezentanci Konga.

• Wrzut z autu w okolicy pola karnego DR Konga, to może być zagrożenie.

• Długim wykopem grę rozpoczyna Mafoubi.

• Bokila! Dostał świetną piłkę od kolegi z zespołu i natychmiast oddał strzał w kierunku krótszego słupka, ale skutecznie interweniował Mafoubi!

• Dobre dośrodkowanie, ale w powietrzu lepsi piłkarze z Konga. Poprawiona centra zakończyła się natomiast niecelnym uderzeniem głową.

• Goście wywalczyli rzut rożny, może być niebezpiecznie.

• DR Konga rozgrywa piłkę na własnej połowie konstruując atak pozycyjny.

• Odpowiadają grający w czerwonych kompletach strojów gospodarze, ale piłkę daleko od własnej bramki wybija Kidiaba.

• Mbokani faulowany na połowie rywala w walce o górną piłkę, rzut wolny w odległości około 40 metrów od bramki mógł przynieść bramkę, ale Bolasie uderzył minimalnie niecelnie!

• Mbokani pokazuje się na skrzydle, ale niewiele tam wskórał. Lekka przewaga gości.

• Nieskuteczna próba ataku DR Konga, które dziś gra w jednolitych białych strojach.

• Niezbyt ciekawy początek spotkania, niewiele dzieje się na Bata Stadium.

• Już odpowiedź DR Konga, Mbokani uderza na bramkę - niecelnie.

• Mbouka-Moutou oddaje pierwszy strzał na bramkę w dzisiejszym spotkaniu, ale wynik pozostaje niezmienny dzięki pewnej interwencji Kidiaby.

• Walka na połowie Demokratycznej Republiki Konga, z której zwycięsko wychodzą broniący się.

• Już pierwszy atak Konga, ale powstrzymany na skrzydle przez obrońców.

• Rozpoczynamy pierwszy ćwierćfinał PNA 2015!

• Wysłuchujemy właśnie hymnów obydwu zespołów.

• Witamy i zapraszamy na relację LIVE ze spotkania ćwierćfinałowego Pucharu Narodów Afryki. Dziś będziemy świadkami dość niecodziennego starcia, bowiem naprzeciw siebie stanie Kongo i... Demokratyczna Republika Konga. Kto z nich okaże się lepszy?