Błękitni Stargard 1 - 0 Chojniczanka Chojnice

Błękitni Stargard

1

Chojniczanka Chojnice

0

• Koniec meczu. 2-ligowi Błękitni eliminują z Pucharu Polski pierwszoligowca z Chojnic.

• Teraz z gry Misztala próbował zaskoczyć Liśkiewicz. Bez powodzenia - golkiper Chojniczanki broni.

• Żółta kartka dla Błażeja Radlera.

• Pietruszka sfaulował Gajdę, ale z 11 metrów Misztala nie zdołał pokonać Flis!

• Nie ma gola!

• Rzut karny dla gospodarzy!

• Piechowiak zmienia Leśniewskiego.

• Fadeckiego zastępuje Zdunek.

• Fantatyczna akcja Błękitnych lewą stroną. Zagranie do środka, do Inczewskiego, a ten mocno uderzył przy słupku.

• Gooooooooooooooooooooool!!!

• Okazja dla Chojniczanki! Dośrodkowanie Marka Gancarczyka, do piłki dochodzi Siemaszka, jednak strzela wysoko nad bramką.

• Żółta kartka dla Siemaszki za faul na Fadeckim.

• A za Kosakiewicza w ekipie Błękitnych - Więcek.

• Zmiana w obu ekipach. W Chojniczance za Rybskiego Marek Gancarczyk.

• Zmiana w Błękitnych. Michał Magnuski schodzi, a w jego miejsce Sebastian Inczewski.

• Okazja Błękitnych! Starta w środku pola Iwanickiego, przejął piłkę Gajda, zagrywa do Koowskiego, ten strzela z ostrego kąta - niecelnie.

• Zmiana w ekipie gości. Za Lisowskiego wchodzi Mikołajczak

• Zaczynamy drugą połowę spotkania I rundy Pucharu Polski.

• Chojniczanka już pojawiła się na boisku. Czekamy na arbitrów i na Błękitnych.

• I koniec pierwszej połowy. Po 45 minutach wynik bezbramkowy.

• Akcja gości. Strzał z dystansu Iwanickiego i broni Ufnal

• Kapitalna okazja Magnuskiego! Strzał na 5. metrze zablokował Lisowski.

• Żółtą kartką ukarany Wojciech Lisowski za faul na MIchale Magnuskim.

• Potężne uderzenie z wolej Patryka Baranowskiego. Z problemami MIsztal.

• Groźny strzał Piotra Wojtasiaka z prawej strony, bramkarz gości odbija piłkę przed siebie, ale nikt nie zdołał dobić futbolówki do siatki.

• Groźna akcja Błękitnych. Z prawej strony przedarł się Kosakiewicz, dograł na 18 metr do Wojtasiaka, a ten minimalnie niecelnie.

• Gra przeniosła się teraz pod bramkę Chojniczanki. Groźnie z rzutu wolnego, z 25 metrów strzelał Michał Magnuski, ale na posterunku Rafał Misztal.

• Chojniczanka lepiej rozpoczęła ten mecz, Błękitni póki co w obronie.

• Pierwszy gwizdek Tomasza Białka - arbitra głównego tego spotkania i zaczynamy mecz I rundy Pucharu Polski!

• Obie ekipy już w tunelu, za chwilkę zawodnicy pojawią się na boisku.

• Ławka rezerwowych Błękitnych: Andrzej Budnik, Paweł Duda, Bartłomiej Zdunek, Oskar Fijałkowski, Sebastian Murawski, Sebastian Inczewski, Maciej Więcek.

Ławka rezerwowych Chojniczanki: Michał Dumieński, Mateusz Piechowiak, Przemysław Czerwiński, Rafał Majtyka, Tomasz Mikołajczak, Przemysław Lakowski, Marek Gancarczyk.

• Dla Błękitnych to drugi mecz w tej edycji Pucharu Polski. Wcześniej stargardzianie wyeliminowali Małapanew Ozimek i Pogoń Siedlce. Chojniczanka rozpoczyna zmagania od I rundy.

• Piłkarze już w rozgrzewce. Za chwilę zaczynamy starcie Błękitnych Stargard z Chojniczanką Chojnice.