Błękitni Stargard

2

Zagłębie Lubin

4

• Koniec meczu! Pachniało kolejną niespodzianką w Stargardzie Szczecińskim, ale wejście rezerwowego Krzysztofa Janusa odmieniło losy meczu. Błękitni stracili prowadzenie, którego po raz trzeci nie byli w stanie uzyskać.

• Kartka dla Papadopulosa.

• Ogromny błąd obrony Błękitnych i zawodnik Zagłębia wykorzystał sytuację oko w oko z bramkarzem.

• GOOOOOL!! 4:2 DLA ZAGŁĘBIA! STRZELCEM SOBKÓW!

• Jeszcze niecelna próba Siwka z dystansu.

• Kapitalne uderzenie z dystansu jednego z piłkarzy Błękitnych! Piłka jednak odbija się od spojenia i wychodzi na boisko!

• Mądrze grają piłkarza Zagłębia w końcówce. Długo utrzymują się przy piłce.

• Ostatnie minuty przed nami. Błękitni nie mają już siły, Zagłębie w posiadaniu piłki.

• Świetna interwencja Polacka, który uratował jakimś cudem Zagłębie! Z bliskiej odległości strzelał Bednarski.

• Sebastian Inczewski wchodzi za Flisa. To ostatnia zmiana w meczu.

• 3:2. Znowu Janus po błędzie Ufnala.

• Jakby na zaprzeczenie tych słów celny strzał w wykonaniu Fadeckiego.

• Coraz lepiej grają lubinianie. Podopieczni Kapuścińskiego jakby nieco opadli z sił.

• Ostatni kwadrans przed nami. Jeśli nie padnie decydująca bramka, czeka nas dogrywka.

• Michał Magnuski zastępuje strzelca dwóch goli, Wiśniewskiego.

• Klasyczny "Przyroś" w wykonaniu Ufnala. Bramkarz Błękitnych nawet nie drgnął.

• 2:2 piękny strzał z dystansu Janusa.

• Sędzia zarządził przerwę na uzupełnienie płynów.

• Ogromne zamieszanie w polu karnym Błękitnych po błędzie Liśkiewicz, ale miejscowi wychodzą cało z opresji.

• Vlasko schodzi z boiska. W jego miejsce rosły środkowy napastnik - Michal Papadopulos.

• Kolejna dobra, składna akcja gospodarzy. W ostatniej jej fazie futbolówka trafiła pod nogi Wiśniewskiego, który oddał celny strzał. Zbyt lekki jednak, by mógł się cieszyć z hat-tricka.

• strzał z rzutu wolnego Fadeckiego, ale broni Polacek.

• Żółta kartka dla Tosika za faul na Flisie.

• Zmiana w Błękitnych. Za napastnika Gajdę, wchodzi pomocnik Bednarski. Trener Kapuściński będzie bronił wyniku.

• Wydawało się, że jeden z graczy Błękitnych zagrał ręką we własnym polu karnym. Sędzia nie użył gwizdka. Gramy dalej.

• Zagłębie ma ochotę na drugą bramkę. Zagranie w pole karne do Sobkówa, ale wyprzedził go Ufnal.

• Mogło być 3:1! Fadecki bliski szczęścia bezpośrednio z rzutu wolnego, ale Miedziowych uratował obrońca.

• Najlepsza z możliwych odpowiedź Błękitnych. Czy Zagłębie będzie w stanie raz jeszcze się podnieść?

• GOOOOOOOOL!!! PIĘKNYM UDERZENIEM POPISAŁ SIĘ WIŚNIEWSKI I BŁĘKITNI ZNOWU NA PROWADZENIU!

• Młody zawodnik wyprzedził obrońcę i wykorzystał idealne dogranie od Woźniaka. Mamy remis w Stargardzie.

• GOOOOOL!!! DO WYRÓWNANIA DOPROWADZIŁ SOBKÓW!!

• Dobra akcja Zbozienia, który znalazł się w polu karnym, lecz strzelił prosto w Ufnala.

• Zbyt mocne dośrodkowanie Gajdy i nic już z tej akcji nie wyszło.

• Zaczynamy drugą połowę!

• A za Błąda Janus.

• Dwie zmiany w Zagłebiu. Za Boneckiego Kubicki.

• Obie ekipy już na boisku, za chwilę zaczynamy.

• Koniec pierwszej połowy. Jak na razie Błękitni prowadzą 1:0 z ekstraklasowym Zagłębiem Lubin. Pachnie niespodzianką.

• W odpowiedzi bardzo nieprecyzyjny strzał Wawszczyka z rzutu wolnego.

• Niebezpiecznie Zagłębie! Woźniak przedarł się w pole karne po indywidualnej akcje, ale jego strzał obronił Ufnal.

• Minuta doliczona.

• Trzeba przyznać, że Błękitni zrobili w pierwszej połowie swoje. Są na prowadzeniu i spokojnie się bronią.

• Eryk Sobków bliski przejęcia piłki po wrzutce Błąda, ale tym razem znowu nic z tego nie wyszło.

• Arkadiusz Woźniak ogląda żółty kartonik.

• Sporo niedokładności z obu stron w tym fragmencie gry. Piłkarze Zagłębia nie mają większego pomysłu jak zaskoczyć defensywę Błękitnych.

• Teraz dośrodkowanie w pole karne Błękitnych, walczy Sobków, ale łapie piłkę Ufnal. Jeszcze faulowany bramkarz gospodarzy.

• Nieudane dośrodkowanie Błąda.

• Rzut wolny kilkadziesiąt metrów od bramki Ufnala. Będzie okazja dla gości.

• Teraz przewracany w polu karnym Gajda, kibice domagają się karnego, ale gwizdek arbitra milczy.

• Bartosz Flis w ostatniej chwili interweniował i powstrzymał jednego z graczy Zagłębia. Gdyby nie to zagranie, mogło być groźnie.

• Mamy przerwę na uzupełnienie płynów.

• Napastnik gospodarzy z bliskiej odległości wykorzystał mocne zagranie od Wojciecha Fadeckiego.

• GOOOOL!! 1:0 DLA BŁĘKITNYCH! RADOSŁAW WIŚNIEWSKI!

• Sam na sam wychodzi Woźniak, ale pomagał sobie ręką. Rzut wolny dla Błękitnych.

• NIedokładne wybicie Liśkiewicza i z dystansu strzela Tosik. Wysoko nad bramką.

• Ambitnie grający Błękitni raz po raz próbują zaskoczyć defensywę Zagłębia. Ta jednak, jak na razie bezbłędna.

• Goście z Lubina starają się atakować skrzydłami, ale cały czas czujność zachowuje Ufnal, którego łupem padają dośrodkowania.

• Damian Zbozień ukarany przez arbitra żółtym kartonikiem.

• Na razie bardzo szarpana gra. Dużo strat z jednej i drugiej strony.

• Pierwszy strzał na bramkę Marka Ufnala. DOśrodkowanie w pole karnego z rzutu rożnego, głową strzelał Zbozień, ale pewnie łapie piłkę bramkarz gospodarzy.

• Już pierwsza akcja Błękitnych, lewą strona Gutowski, jednak niedokładnie i wybijają obrońcy.

• Zaczynamy!

• Piłkarze zeszli już do szatni. Za chwilę zaczynamy zawody!

• Obie ekipy przystępują do tego spotkania po ligowych porażkach. Zagłębie w starciu beniaminków uległo Termalice 0:1, a Błękitni przegrali w Brzesku z Okocimskim 1:2.

• - Zagłębie to zdecydowanie lepszy rywal od Termaliki - mówił przed tym spotkaniem trener Błękitnych, Krzysztof Kapuściński. Trudno się z tym nie zgodzić. Lubinianie zagrają dzisiaj w bardzo silnym zestawieniu, co świadczy o tym, że trener Stokowiec nie ma zamiaru odpuszczać Pucharu Polski.

• Rezerwowi Zagłębie: Konrad Forenc, Jarosław Kubicki, Maciej Kowalski-Haberek, Filip Jagiełło, Karol Żmijewski, Krzysztof Janus, Michal Papadopulos.

• Rezerwowi Błękitni: Jakub Kosiorek, Patryk Bednarski, Bartłomiej Zdunek, Filip Łaźniowski, Maciej Więcek, Michał Magnuski, Sebastian Inczewski.

• Zespół Błękitnych dobitnie potwierdza tezę, że rozgrywki pucharowe rządzą się swoimi prawami. Takie zespoły mobilizują się wówczas maksymalnie na dane spotkanie i często jesteśmy świadkami niespodzianek. W obecnej edycji Pucharu Polski Błękitni pokonali już Gwardię Koszalin oraz Termalicę Bruk-Bet Nieciecza.

• Witamy! Już dzisiaj w ramach 1/16 Pucharu Polski Błękitni Stargard Szczeciński zmierzą się z Zagłębiem Lubin. Faworytem tego spotkania, przynajmniej na papierze będą "Miedziowi", ale patrząc na wyniki gospodarzy z poprzedniej edycji Pucharu Polski to możemy spodziewać się niespodzianki. Zapraszamy na relację na żywo!

• Błękitni Stargard Szczeciński - Zagłębie Lubin LIVE!

ZAPOWIEDŹ: 2-ligowiec znów postraszy w Pucharze Polski?

Już dzisiaj w ramach 1/16 Pucharu Polski Błękitni Stargard Szczeciński zmierzą się z Zagłębiem Lubin. Faworytem tego spotkania, przynajmniej na papierze będą "Miedziowi" ale patrząc na wyniki gospodarzy z poprzedniej edycji Pucharu Polski to możemy spodziewać się każdego rezultatu.

Błękitni Stargard Szczeciński - Lech Poznań 3:1