2

Siarka Tarnobrzeg

1

• Serdecznie dziękuję za uwagę. Pozdrawiam - Dawid Blanik

• Mecz kończy się zasłużonym zwycięstwem zawodników z Gliwickiej, którzy zdominowali rywala.

• Po wybiciu piłki przez Rybickiego sędzie z Wrocławia kończy mecz!

• Po rzucie rożnym dla Siarki świetną sytuację na kontrę mieli zawodnicy Rybnika ,ale młody Paweł Mandrysz nieumiejętnie próbował posłać do siatki pilkę lobem.

• Po złym zagraniu Persony szansę na kontrę mieli zawodnicy z Rybnika, ale ich akcja spełzła na niczym

• Mamy rzut wolny dla rybniczan w centralnej części boiska.

• Dobra akcja Siarki prawą stroną boiska. Po dośrodkowaniu w panice wybija piłkę Gilewicz

• Tym razem zmiana w drużynie Energetyka. Za Gilewicza na boisku melduje się Michał Płonka. Przed wejściem rybniczanina sfaulowany zostaje Fonfara. Mamy rzut wolny dla Rybniczan

• Na murawie znowu obserwujemy dużo walki w środku pola.

• Zmiana w Siarce. Za Michała Palucha wchodzi Marcin Figiel.

• Po świetnym rajdzie Sobczak oddał piłkę do nabiegającego kolegi ,jednak ten siłą rozpędu nie zdołał kopnąć futbolówki do pustej bramki.

• Tomasz Tułacz poklaskuję motywując swoich zawodników do ostatniego wysiłku.

• Adam Wolniewicz popisał się świetnym uderzeniem, ale jeszcze lepiej zainterweniował Melon.

• Na murawie trup ściele się gęsto - spotkanie zaostrza się. Rzut wolny dla Siarki.

• Na Gliwickiej ponownie obserwujemy dużo chaosu w środku pola.

• Dariusz Frankiewicz ukarany zółtym kartonikiem. Rzut wolny dla zawodników Energetyka.

• Mamy kolejną zmianę. Za Szymona Jarego wejdzie Mateusz Bodzioch.

• Rzut wolny trafia prosto w ręce bramkarza Artura Melona.

• Na murawie Stadionu Miejskiego lezą Szymon Sobczak i Tomasz Persona. Rzut wolny dla rybnickiej drużyny.

• Mamy zmianę. Za Jakuba Więcka wejdzie Mendzelowski.

• Rzut wolny po prawej stronie pola karnego wykonał kapitan Rybniczan. Mało brakowało, a Gilewicz wpisałby się na listę strzelców.

• Fatalny przerzut do Tomasza Persona i Siarka traci piłkę.

• Energetyk ROW Rybnik - Siarka Tarnobrzeg

• Na boisko wchodzi Paweł Mandrysz, a w stronę ławki kieruje się Sebastian Musiolik.

• Kolejna akcja Siarki kończy się odebraniem piłki przez obrońców z Gliwickiej.

• Na Gliwickiej co chwilę słyszymy donośny głos Tomasza Tułacza, który żywo reaguje na poczynania swoich piłkarzy.

• Tym razem Tarnobrzeżanie wyszli z kontrą, ale oddali strzał o którym lepiej nie wspominać ....

• Rybnicka druzyna zdecydowanie przycisnęła Siarkę i raz po raz stwarzają sobie dobre sytuacje bramkowe.

• Cóż za akcja drużyny Energetyka. Piłkarze trenera Marcina Prasoła trzykrotnie próbowali pokonać Melona ,a raz zatrzymał ich słupek! Co za szczęście zawodników Siarki!

• Mamy faul na Marcinie Groliku i mimo głośnych lamentów piłkarza sędzia nie zdecydował się pokazać żółtego kartonika.

• Zawodnicy rozpoczęli druga część spotkania

• Mamy zmianę w drużynie z Tarnobrzegu. Schodzi Stępień, a w jego miejsce na boisku pojawia się Baran.

• Zawodnicy Siarki już wyszli na murawę. Czekamy na zawodników trenera Prasoła.

• Spóźnieni najzagorzalsi fani Energetyka chyba dodali animuszu rybniczanom ,gdyż przed ich zawitaniem na Stadionie przy Gliwickiej miejscowi przegrywali z drużyną z Tarnobrzegu, ale po pierwszej połowie zielono-czarni cieszą się z jednobramkowego prowadzenia.

• Sędzia z Wrocławia nie dolicza ani minuty do podstawowego czasu pierwszej połowy. Piłkarze na 15 minut opuszczają murawę.

• Groźna akcja Szymona Sobczaka, po której arbiter liniowy podnosi chorągiewkę.

• GOOOL - Bramkę strzela Sebastian Musiolik po solowej akcji. Piękny strzał w wykonaniu rybniczanina

• Żółta kartka dla Michała Palucha. Rozpoczną zielono-czarni z Rybnika

• Przez około dwie minuty jesteśmy świadkami prób wywalczenia piłki, jednak obie drużyny grają zbyt chaotycznie.

• Po ładnym rajdzie prawą stroną Tomasz Persona próbował dośrodkować, jednak podanie przechwycił jeden z obrońców rybnickiej drużyny.

• Zawodnicy z Tarnobrzegu niemrawo próbują rozegrać piłkę, ale utrzymują się w jej posiadaniu

• Piłkarze ROWu próbują po raz kolejny skonstruować dobrą akcję w ataku pozycyjnym ,jednak tracą piłkę około 30 metrów od świątyni bramkarza Siarki

• Zapowiadała się kolejna dobra akcja drużyny z Rybnika, ale Sebastian Musiolik nie zdołał dojść do zbyt mocnego podania z głębi pola.

• Po dośrodkowaniu Musiolika Sobczak próbował pokonać bramkarza drużyny przeciwnej. ROW kontynuuje budowanie przewagi nad gośćmi z Tarnobrzegu

• Świetna akcja ROWu po której Gilewicz dwukrotnie próbował pokonać bramkarza Siarki.

• Siarka próbowała wyprowadzić kontrę, ale wszystko spełzło na niczym

• Obie drużyny walczą o dominację w środku pola i próbują zdominować rywala. Mecz jak na razie jest bardzo zacięty.

• Wysoki pressing zawodników Energetyka nie daje szans Siarce na wyjście z akcją spod własnej bramki.

• GOOOL - Szymon Sobczak lobem umieszcza piłkę w siatce Artura Melona

• Groźna sytuacja pod bramką drużyny z Rybnika. Po dośrodkowaniu Jakuba Więcka postraszył bramkarza rywali Daniel Koczon.

• Po rzucie z autu wykonanym przez Stępienia piłkę łapie Oskar Rybicki.

• Po rzucie rożnym wykonywanym przez Persona piłka zostaje wybita ,jednak w posiadaniu piłki w dalszym ciągu zawodnicy z Tarnobrzegu.

• GOOOL Bramkę dla Siarki strzela Michał Paluch po dośrodkowaniu Jakuba Więcka

• Groźna sytuacja po dośrodkowaniu z prawej strony pola karnego Siarki. Akcję próbował wykończyć Marcin Grolik

• Tunkiewicz wykonuje rzut rożny, po którym problemy z wybiciem piłki miał Artur Melon

• Dobra akcja Energetyką ,którą strzałem zakończył Gilewicz.

• Oskar Rybicki łapie piłkę po dobrej akcji Siarki prawą stroną boiska.

• Żółtą kartkę otrzymuje Dawid Gojny. Rozpocznie Artur Melon.

• Spotkanie zaczęło się. Sędzia Paszkiewicz daje znak do rozpoczęcia spotkania. Rozpoczęli zawodnicy Siarki.

• Zawodnicy i sędziowie już na murawie. Za chwilę piłka zostanie ustawiona w centrum boiska i rozpocznie się walka o 1/16 Pucharu Polski.

• Zakończyła się rozgrzewka przedmeczowa. Spiker podał już składy. Na trybunach nie zobaczymy wielu kibiców, gdyż impreza nie ma charakteru masowego. Mimo tego możemy mieć nadzieję na niezłe widowisko.

• Zawodnicy Energetyka i Siarki już na rozgrzewce przedmeczowej. W Rybniku pogoda dopisała i wydaje się być idealna do gry w piłkę. Na stadionie przy ulicy Gliwickiej niewielki wiatr, lekkie zachmurzenie i 20 stopni. Razem z zawodnikami na rozgrzewkę wybiegli także sędziowie z Kornelem Paszkiewiczem na czele.

• Witam serdecznie na relacji LIVE prosto ze Stadionu Miejskiego przy ulicy Gliwickiej i zapraszam na mecz o 1/16 Pucharu Polski pomiędzy Energetykiem ROW Rybnik, a Siarką Tarnobrzeg.