Flota Świnoujście

2

Wigry Suwałki

0

• Koniec spotkania! Flota po dwóch golach Daniela Bruda pokonała Wigry i awansowała do 1/16 finału Pucharu Polski.

• Zółty kartonik obejrzał też Kamil Lauryn z Wigier.

• Żółta kartka dla Kamila Zielińskiego.

• Darko Brljak bez problemów złapał przeciągnięte dośrodkowanie piłkarza Wigier.

• Arbiter Marek Opaliński postanowił, że ten mecz potrwa jeszcze trzy minuty.

• Mateusz Marynowski wchodzi na boisko w miejsce Sebastiana Olszara.

• Piłkarze Floty mogli pogrążyć gości, ale Sebastian Olszar jeszcze raz przegrał sytuację sam na sam z bramkarzem Wigier Hieronimem Zochem.

• Piłkarze Wigier Suwałki w ataku pozycyjnym, akcję gości wyjaśnił Sebastian Kamiński, który wyekspediował piłkę daleko poza karne.

• Karol Drągowski schodzi z boiska, w jego miejsce na placu gry pojawił się Bartosz Widejko.

• Pozostał kwadrans gry w Świnoujściu. Nic nie wskazuje na to, żeby Wigry mogły w dzisiejszym spotkaniu zagrozić Flocie.

• Druga zmiana w szeregach gospodarzy. Kamil Zieliński pojawił się na murawie za Dawida Korta.

• Sławomir Cienciała spóźnił się z kryciem Bartosza Biela, Zawodnik Wigier mocno wrzucił piłkę w szesnastkę. ale nikt nie wykończył akcji gości.

• Sławomir Cienciała zastąpił Łukasza Sołowieja, który był zagrożony czerwoną kartką.

• Faul Łukasza Sołowieja, sędzia jeszcze oszczędził zawodnika Floty, który ma już na swoim koncie żółty kartonik.

• Piotr Karłowicz zmienił Mateusza Żebrowskiego.

• Kamil Lauryn pojawił się na placu gry za Daniela Michałowskiego.

• Strzałem z dystansu rozwiązał akcję Bartosz Bujalski. Uderzenie pozostawiało sporo do życzenia. Od bramki rozpocznie Brljak.

• Flota Świnoujście spokojnie kontroluje wydarzenia na boisku. Wigry nie mają pomysłu, aby poważniej zagrozić bramce Darko Brljaka.

• Strzał Bartosza Biela zza pola karnego, broni Darko Brjak.

• Sebastian Olszar bardzo dobrze podał futbolówkę do Dawida Korta. Piłkarz Floty stanął oko w oko z Hieronimem Zochem, ale strzelił prosto w golkipera Wigier Suwałki.

• W ataku Flota. Podanie do Nenada Ericia, który jednak niedokładnie odegrał futbolówkę w pole karne. Przy piłce już gracze Wigier Suwałki.

• Dawid Kort zdecydował się na strzał z dystansu, ale uderzenie młodego piłkarza Floty było bardzo niecelne.

• Rozpoczęła się druga połowa meczu w Świnoujściu.

• Koniec pierwszej połowy. Flota pewnie prowadzi 2:0.

• Arbiter doliczył jedną minutę do regulaminowego czasu gry.

• Łukasz Sołowiej ukarany żółtą kartką.

• Długie zagranie w kierunku Dawida Korta. Zawodnik Floty znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem Zochem. Golkiper Wigier okazał się lepszy od piłkarza Wyspiarzy.

• GOOOOOL!!! Flota prowadzi 2:0. Po raz drugi na listę strzelców wpisał się Daniel Brud. Sebastian Olszar wbiegł z piłką w szesnastkę bramkarz Wigier rzucił się pod nogi zawodnika Floty, futbolówką trafiła do Bruda, który z kilkunastu metrów pewnie strzelił do opuszczonej przez golkipera bramki.

• Uderzenie Marka Niewiady zza pola karnego poszybowało wysoko nad poprzeczką.

• Piłkarze Floty Świnoujście wywalczyli rzut rożny. Wykonanie stałego fragmentu gry było fatalne.

• Niewiele ciekawego dzieje się na stadionie miejskim w Świnoujściu. Wigry próbują przejąć inicjatywę, jednak zawodnicy Zbigniewa Kaczmarka jak na razie nie są w stanie stworzyć zagrożenia pod bramką Brljaka.

• Nieporadnie w defensywie zachował się Marek Niewiada, który fatalnie skiksował. Błąd zawodnika Floty nie miał jednak żadnych konsekwencji.

• Karol Drągowski zdecydował się na strzał z około 25 metrów. Uderzenie zawodnika Wigier poszybowała kilka dobrych metrów ponad poprzeczką.

• Tym razem w starciu z jednym piłkarzem Floty ucierpiał Mateusz Żebrowski.

• Flota, która nie najlepiej weszła w spotkanie, teraz wydaje się kontrolować przebieg meczu.

• Darko Brljak niezbyt pewnie interweniował po dośrodkowaniu. Golkiper Floty nie zdołał utrzymać piłki w rękach, ale dobrze zaasekurował go Marek Niewiada.

• Długa piłka rzucona za linię obrony w kierunku Sebastiana Olszara, ale zawodnik Floty był na pozycji spalonej.

• GOOOOOL! Daniel Brud pewnym egzektorem rzutu karnego.

• Rzut karny dla gospodarzy.Sędzia odgwizdał jedenastkę po faulu na Sebastianie Olszarze.

• W jednym ze starć na boisku ucierpiał Marek Opałacz.

• W pierwszych minutach spotkania nieco lepsze wrażenie sprawiają zawodnicy Wigier. Tym razem na bramkę Darko Brljak uderzał Karol Drągowski, ale jego strzał był bardzo lekki i golkiper Floty nie miał problemów z ze złapaniem tego zagrania.

• Zawodnicy Wigier Suwałki sygnalizowali arbitrowi, że powinien podyktować rzut karny za dotknięcie piłki ręką przez jednego z piłkarzy Floty. Sędzia pokazał, że nic w tej sytuacji nie było.

• W pierwszych minutach obserwujemy sporo niedokładnych zagrań z obu stron.

• Pierwsi groźniejszą akcję skonstruowali piłkarze Wigier Karol Drągowski dogrywał piłkę w kierunku Sebastiana Radzia, ale ten nie zdołał oddać celnego strzału.

• Sędzia Marek Opaliński rozpoczął mecz w Świnoujściu.

• Już w czwartek losowanie drabinki Pucharu Polski od 1/16 finału. Za niespełna godzinę przekonamy się, która drużyna będzie emocjonować się zbliżającym się losowaniem.

• Ławka rezerwowych Wigier: Salik, Lauryn, Wichtowski, Widejko, Karłowicz, Wasilewski.

• Ławka rezerwowych Floty: Skrzeszewski, Marynowski, Zieliński, Cienciała, Retlewski, Reca, Siemko.

• Flota w rozgrywkach 1. ligi zgromadziła dotychczas zaledwie jeden punkt. Beniaminek z Suwałk obecnie ma o jeden punkt więcej. wigry zremisowały u siebie ze Stomilem i Bytovią.

• W tegorocznej edycji Pucharu Polski Wigry Suwałki pokonały już III-ligowy UKP Zielona Góra i II-ligowy Raków Częstochowa. Flota dopiero rozpoczyna swój udział w tym turnieju.

• - Kac po Chrobrym już minął - zapewnia Tomasz Kafarski, trener Floty. - Przed meczem z Wigrami jesteśmy pełni nadziei na pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.
  • Zapraszamy na relację na żywo z meczu 1. rundy Pucharu Polski, w którym w Swinoujściu zmierzą się dwie pierwszoligowe drużyny. Miejscowa Flota podejmie Wigry Suwałki.