Jagiellonia Białystok 2 - 4 Wisła Kraków

Jagiellonia Białystok

2

Wisła Kraków

4

• Koniec meczu. Wisła zasłużenie pokonuje Jagiellonie w Białymstoku 4-2 i awansuje do Półfinału Pucharu Polski. Za uwagę dziękuję Bartosz Czekała.

• Uderzenie Bruda zablokowany przez Norambuene.

• Doliczono 2 minuty.

• Burliga na lewej stronie zabawił się z obrońcami Jagiellonii, wycofał piłkę do Małeckiego, a ten przy słupku nie daję szans Słowikowi!

• 2-4! Małecki!

• Małecki na spalonym.

• Smolarek z dystansu wysoko nad bramką.

• Za głębokie dośrodkowanie Małeckiego.

• Ładna akcja Modelskiego, ale za bardzo wypuścił sobie piłkę i ta opuściła linię końcową boiska.

• W ostatnich minutach przeważa dużo walki w środku pola.

• Strzał Wilka z linii pola karnego! Z problemami Słowik!

• Norambuena ukarany kartką za faul na Sarkim.

• Quintana z rzutu wolnego dorzucał w pole karne, ale defensorzy Wisły oddalają zagrożenie.

• Świetne podanie Kima do Quintany który z dość ostrego kąta strzela piękną bramkę! Jagiellonia jeszcze walczy o korzystny wynik w tym meczu!

• 2-3!!!!!!!!!!! Quintana!!

• Ogromne zamieszanie w polu karnym. Stolarski wybija piłkę z linii bramkowej, piłkę jeszcze powędrowała ponownie w pole karne Wisły, ale nie miał kto zamknąć tej akcji.

• Małecki na pozycji spalonej.

• Za Boguskiego na boisku melduje się Stolarski.

• Fidziukiewicz wchodzi za Plizge.

• Małecki przed szansą, ale ostatecznie piłka ląduje w dłoniach Słowika.

• Wisła dzisiaj wcale nie jest lepsza od gospodarzy. Po prostu każdą sytuację jaką ma wykorzystuje. Skuteczność Wiślaków dzisiaj nie zawodzi.

• Kibice Jagiellonii mimo niekorzystnego wyniku cały czas bardzo głośno dopingują swój zespół.

• Za mocne podanie Małeckiego do Chrapka.

• Sobolewski ukarany żółtym kartonikiem.

• Quintana dostał piłkę w polu karnym, przełożył sobie na drugą nogę i strzelił bramkę! 1-3!

• 1-3!! Quintana !

• Małecki dośrodkowywał z rzutu wolnego - Ukah wybija piłkę.

• Małecki wyjechał z piłką poza linię boiska.

• Parę minut wcześniej wszedł także Sarki za Czekaja.

• Quintana z dystansu niecelnie.

• Kolejna świetna centra Małeckiego na głowę Sobolewskiego który pokonuje Słowika po raz trzeci!

• 0-3!!! Sobolewski!

• Modelski za Hanzela.

• Początek drugiej połowy. Przy piłce Jaga.

• Zmiana w zespole gospodarzy na drugą połowę. Ebi Smolarek za Kupisza.

• Koniec pierwszej połowy. Wisła to co miała to wykorzystała i do przerwy prowadzi 2-0 w Białymstoku z tamtejszą Jagiellonia. Wracamy za 15 minut.

• Tym razem Boguski na pozycji spalonej.

• Plizga przed szansą, ale broni Pareiko!

• Dużo agresywności w ostatnich minutach. Sytuacji jak na lekarstwo.

• Jagiellonia od początku meczu grała lepiej, stwarzała sobie więcej sytuacji, ale na bramki się to nie przeniosło. Wiślacy za to dwie sytuacje i dwa gole, a dwiema asystami popisał się Patryk Małecki.

• Świetne podanie do Małeckiego który wpada w pole karne, dogrywa piłkę do Boguskiego który uderza piłkę do pustej bramki! Jagiellonia na kolanach!

• 0-2!! BOGUSKI!!

• Dośrodkowanie Plizgi z rzutu wolnego w pole karne, ale obrońcy Wisły wyjaśniają sytuację.

• Hanzel faulowany w środku pola.

• Tempo meczu nam trochę siadło. Jagiellonia już nie atakuje tak jak na początku meczu.

• Quintana na spalonym.

• Zamieszanie w polu karnym, ale nikt nie oddał soczystego strzału. Bunoza w dodatku faulowany.

• Uderzenie Kima zablokowane. Mamy korner.

• Ukah ukarany żółtą kartką za faul.

• Jedna z nielicznych szans Wisły i od razu bramka! Świetna akcja lewym skrzydłem Małeckiego który zwiódł Kupisza i dośrodkowywał w pole karne gdzie Burliga strzałem klatką piersiową daję prowadzenie Białej Gwieździe!

• 0-1!! Burliga!!

• Kolejne bardzo niecelne podanie w pole karne Wisły Kraków. Jak na razie brakuje celnych strzałów na bramkę.

• Jagiellonia póki co gra całkiem odważnie. Widać, że gospodarze chcą tutaj powalczyć o awans do Półfinału.

• Centra w pole karne Wisły, ale bez większego zagrożenia.

• Kik Dźwigały, ale w porę naprawił swój błąd.

• Ależ okazja dla Jagi! Świetna indywidualna akcja Plizgi, zabawił się z obrońcami Wisły i oddał strzał, Pareiko z problemami ale sparował to uderzenie!

• Kupisz zatrzymany na prawym skrzydle.

• Hanzel ni to strzelał ni to wrzucał, a piłka mogła wpaść do bramki. Zabrakło paru centymetrów.

• Kim źle przyjął piłkę w polu karnym i piłką wylądowała w dłoniach bramkarza Wisły.

• Norambuena dośrodkowywał z prawej strony, za głęboko i jeden z defensorów Wisły interweniuje.

• Kontra Wisły, popędził Małecki, ale Bandrowski przerywa ten kontratak.

• Początek spotkania. Przy piłce Wisła Kraków.

• Rezerwowi Wisły: Michał Miśkiewicz, Emmanuel Sarki, Daniel Brud, Daniel Sikorski, Alan Uryga, Paweł Stolarski, Ivica Iliev.

• Rezerwowi Jagiellonii: Łukasz Skowron, Filip Modelski, Jonatan Straus, Euzebiusz Smolarek, Rafał Grzyb, Michał Fidziukiewicz, Tomasz Kowalski.

• Piłkarze już wyszli na murawę.

• W zespole gospodarzy zagrać nie może kontuzjowany Frankowski oraz pauzujący za kartki Pazdan.

• Jeszcze 10 minut do rozpoczęcia meczu. Puchar Polski może być jedyną drogą do Europejskich Pucharów dla Wisły Kraków. Jagiellonia także nie zamierza składać broni na własnym boisku. Szykuje się bardzo ciekawe spotkanie.

• Bardzo zimowa aura dzisiaj w Białymstoku. Śnieg cały czas sypie.

• Zachęcam do zapoznania się z Zapowiedzią tego spotkania

• W Krakowie Wisła pokonała żółto-czerwonych 2-0. Czy Jagiellonia na własnym boisku odrobi straty? Czy może Biała Gwiazda przypieczętuje awans w Białymstoku? Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami w komentarzach.

• Witam serdecznie na relacji live z meczu 1/4 finału gdzie Jagiellonia Białystok na własnym boisku podejmie Wisłę Kraków.