Okocimski KS Brzesko

1

Cracovia

2

• Zasłużone brawa od kibiców dla "Piwoszy" - serducho do gry ustąpiło dziś miejsca grze w dziesiątkę. To wszystko z Brzeska, dziękujemy za śledzenie relacji!

• Pączek próbował obronić lekki strzał Rakelsa wzdłuż bramki na dwa tempa, piłka ugrzęzła w siatce Okocimskiego! Asysta wędruje do Bartłomieja Dudzica!

• Koniec meczu! Wielka tragedia ambitnego Okocimskiego, Cracovia w ostatnich sekundach wygrywa 2:1 po bramce Łotysza Rakelsa! Zabrakło tak niewiele, żeby doprowadzić do dogrywki!

• GOOOOL! JEDNAK CRACOVIA!!! DENISS RAKELSS W OSTATNIEJ AKCJI PRZED DOGRYWKĄ! 2:1!!!

• Dudzic mógł odkupić winy sprzed chwili, jego dogranie w pole karne wybite przez obronę Okocimskiego!

• Jeśli Cracovia ma strzelić decydującą bramkę, to na pewno nie teraz! Dobry rajd Dialiby kończy się wyłożeniem do Bartłomieja Dudzica. Zawodnik Cracovii mógł zrobić chyba wszystko, zamiast tego spudłował!

• Do dogrywki zostały cztery minuty - tak zdecydował sędzia Bukowczan.

• Z boiska zszedł Marcin Budziński (Cracovia), na murawie melduje się Deniss Rakels.

• Beznadziejny strzał Jaworskiego z rzutu wolnego poprzedził fatalną stratę w środku pola. Gospodarze mogą odetchnąć z ulgą, bo był faul.

• Niezbyt pewna interwencja Stępniowskiego kosztuje Cracovię rzut rożny. Wygląda na to, że mecz będzie wyrównany do ostatnich sekund regulaminowego czasu gry!

• Odpowiedź Okocimskiego mogła zadecydować! Motorem tej akcji był Mateusz Wawryka, a nad bramką uderzał Wojciech Dziadzio!

• Nici z odległego loba Marcina Budzińskiego, Cracovia nie jest w stanie wykorzystać przewagi liczebnej nad gospodarzami.

• Ostrovia Ostrów Wielkopolski prowadzi z Ruchem - przypomnijmy, że to zwycięzca dzisiejszego meczu zagra z zespołem, który awansuje z tej pary.

• Bomba Radosława Jacka z rzutu wolnego z 35 metrów mija bramkę Krystiana Stępniowskiego. Wchodzimy w decydującą fazę regulaminowego czasu gry!

• Łukasz Zejdler (Cracovia) schodzi z boiska, w jego miejsce Boubacar Dialiba.

• Złe przyjęcie Jacka po wrzutce Jaworskiego z rzutu wolnego! To mógł być ten moment dla Okocimskiego, wystarczyło tylko przyjąć dobrze piłkę!

• Błyskawiczna reakcja trenera Okocimskiego, Taras Jaworśkyj wszedł za Arkadiusza Lewińskiego.

• OKOCIMSKI W DZIESIĄTKĘ! GARZEŁ WYLATUJE Z BOISKA ZA DRUGĄ ŻÓŁTĄ KARTKĘ, KTÓRĄ OBEJRZAŁ ZA FAUL!

• To był przyzwoity mecz Pawła Pyciaka (Okocimski), właśnie zmienił go Patryk Bryła.

• Dąbrowski miękko zagrywa do Nowaka, odważne wyjście Pączka ratuje Okocimskiego przed stratą gola!

• Sławomir Szeliga (Cracovia) odmeldował się z boiska, zastąpi go 18-letni Bartosz Kapustka.

• Kibice Cracovii mocno się denerwują i mają ku temu powody! Nowak miał obok siebie tylko obrońcę i Budzińskiego, zdołał odegrać do kolegi z zespołu, a ten popsuł całą akcję fatalnym przyjęciem!

• NIE DO WIARY!!! Fantastyczna wymiana piłki Dziadzio z rezerwowym Hłuszką, Ukrainiec strzela w słupek! Okocimski tak blisko upragnionej bramki, tym razem tylko rzut rożny!

• Znakomity zwód Pyciaka w środku pola, szkoda, że pomocnik gospodarzy był samolubny i nie zdecydował się na podanie do Głuszki. Strata i piłka znowu wraca do piłkarzy Roberta Podolińskiego.

• Pierwsza zmiana w dzisiejszym spotkaniu - Wojciech Wojcieszyński (Okocimski) opuszcza boisko z asystą na koncie, za niego Jurij Hłuszko.

• Ku wielkiej uciesze publiczności Łukasz Zejdler wywrócił się na piłce.

• Znowu nie ma gola! Fatalny wykop Pączka po dalekim wyjściu z bramki próbował wykorzystać Nowak, piłka łagodnym łukiem opada za bramkę!

• Gospodarze ocknęli się z letargu - Stępniowski musiał położyć się na murawie, żeby obronić płaski strzał Białkowskiego.

• To powinien być gol dla Cracovii! Ładna klepka Nowaka z Budzińskim, ten drugi zamiast strzelać, wolał oddać futbolówkę koledze z zespołu, marnując doskonałą okazję na drugą bramkę dla "Pasów"!

• Kolejny korner Cracovii po przyblokowanym strzale Jaroszyńskiego - "Pasy" nie schodzą z połowy gospodarzy.

• Niepewna interwencja Pączka kończy się szczęśliwie dla "Piwoszy", chwilę później Wawryka lepszy od Jaroszyńskiego.

• Zejdler myli się przy próbie strzału z dość absurdalnego kąta, sędzia liniowy wskazuje na korner - piłka musnęła Wawrykę.

• Cracovia powoli budzi się do życia, chociaż Mateusz Wawryka nie odpuszcza Łukaszowi Zejdlerowi - pomocnik Cracovii właśnie stracił piłkę na rzecz wychowanka "Piwoszy".

• Pojedynek Budzińskiego z Garłem w narożniku boiska - sędzia uznał, że piłkarz "Pasów" faulował.

• Nowak podciągnął piłkę pod samo pole karne, ale odegranie do tyłu było już poniżej krytyki.

• Dość pochopny strzał Lewińskiego po ziemi, Stępniowski łapie bez większych problemów.

• Żółta kartka dla Pawła Pyciaka (Okocimski). Nie oszukujmy się, pomocnik gospodarzy sumiennie pracował na tę karę.

• Okocimski nie przestaje - strzał Arkadiusza Rysia z dystansu pofrunął wysoko nad poprzeczką.

• Wojcieszyński prosto w bramkarza Cracovii! Wielka szkoda, bo okazja do zdobycia prowadzenia była dogodna!

• Będzie rzut wolny dla Okocimskiego niemal z samej linii pola karnego!

• Budziński! Pączek instynktownie broni uderzenie piłkarza Cracovii z ostrego kąta!

• Zaczęli gospodarze! Oba zespoły bez zmian w stosunku do wyjściowych jedenastek.

• Wracamy na boisko! Przed nami 45 minut prawdy - Cracovia powinna zrobić wszystko, żeby odwrócić losy spotkania na swoją korzyść i pokonać drugoligowca. Okocimski udowadnia, że jest potencjał na wielką sensację!

• Cracovia póki co ma prawo być w szoku - gospodarze dominują na boisku i nie załamali się nawet po wczesnej stracie bramki. Piłkarze Dariusza Sieklińskiego podeszli do faworyzowanego przeciwnika bez kompleksów i są na dobrej drodze, żeby wywrócić przedmeczowe oczekiwania do góry nogami.

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Okocimski dość sensacyjnie remisuje z niemrawą Cracovią 1:1!

• Sędzia Dawid Bukowczan dolicza minutę do pierwszej połowy spotkania w Brzesku!

• Przerwa w grze, poturbowany Kamil Białkowski potrzebuje pomocy fizjoterapeutów i na moment zejdzie z boiska.

• Pudło Garła z dystansu, aplauz publiczności chyba tylko za chęci. Cracovia wciąż wygląda zaskakująco bezradnie w porównaniu do małopolskiego drugoligowca.

• Szczęśliwe wybicie Deleu z okolic pola karnego, Okocimski musi wycofać się do obrony i stamtąd usiłować sklecić kolejny atak.

• Samotny rajd Zejdlera, w asyście dwóch obrońców skrzydłowy Cracovii oddaje płaski strzał - pewna obrona Marka Pączka.

• Kolejne nieszablonowe rozegranie rzutu wolnego Okocimskiego, do dośrodkowania Białkowskiego najwyżej wyskakuje Dziadzio... Obok słupka!

• Stępniowski otrzymał dość niemiły cios od własnego obrońcy i przez chwilę zwijał się na murawie z bólu, z bramkarzem Cracovii już wszystko OK.

• ...i solidarnie kartonik dla Arkadiusza Lewińskiego (Okocimski).

• Przynajmniej mamy emocje na boisku. Sprzeczka Marcina Budzińskiego z Lewińskim, kartka dla zawodnika Cracovii...

• Okocimski nie składa broni i znowu sieje popłoch na połowie Cracovii - Jaroszyński wziął sprawy w swoje ręce i dopilnował, żeby Wojcieszyński nie znalazł się w dogodnej sytuacji.

• Sprytne, sprytne było to rozegranie! Obrońcy Cracovii kompletnie zignorowali krótkie zagranie Wojcieszyńskiego z rzutu wolnego - spod opieki defensywy "Pasów" urwał się Garzeł i płaskim strzałem pokonał bramkarza!

• GOOOOOL! 1:1! OKOCIMSKI WYRÓWNUJE! ARKADIUSZ GARZEŁ!

• Szansa dla Okocimskiego na dośrodkowanie z rzutu wolnego z narożnika boiska. Do piłki już podchodzi Wojcieszyński.

• Żółta kartka dla Bartłomieja Dudzica (Cracovia) za nieładny faul na Ślęczce w środku pola.

• Strata Zejdlera podczas szarży lewym skrzydłem kończy się faulem skrzydłowego "Pasów" na Wawryce.

• Co za kiks! Paweł Pyciak zdążył wrócić za piłką, jednak na tyle niefortunnie atakował Budzińskiego, że o mały włos nie wyłożył mu futbolówki na sytuację sam na sam. Całe szczęście dla gospodarzy, na posterunku był Jacek.

• Sam winowajca wyjaśnia sytuację i główkuje poza pole karne. Cracovia konstruuje kontratak.

• Będzie kolejny rzut wolny dla Okocimskiego z narożnika boiska, faulował Krzysztof Nykiel.

• Dawid Nowak złapany na spalonym przez sędziego liniowego.

• Krótkie rozegranie rzutu wolnego przez Okocimskiego kończy się wybiciem Dudzica w aut.

• Cracovia odpowiedziała uderzeniem Marcina Budzińskiego, piłka po rykoszecie trafiła w "koszyczek" Marka Pączka.

• Piłka po nieporadnym wybiciu Nykiela zalicza spotkanie bliskiego stopnia z dachem brzeskiego stadionu. Podopieczni Dariusza Sieklińskiego ani trochę nie przejęli się straconą bramką i często goszczą na połowie Cracovii.

• Wielki tłok w polu karnym Cracovii, defensywa ekstraklasowicza przytomnym wybiciem ubiegła Wojciecha Dziadzio przed przejęciem piłki.

• Arkadiusz Ryś nie był w stanie przedrzeć się przez duet stoperów Cracovii i futbolówka padła łupem Stępniowskiego.

• Pyciak wyrównał rachunki z Szeligą i sponiewierał rekonwalescenta z Cracovii, sędzia ostrzega pomocnika gospodarzy.

• Radosław Jacek dobrze nabiegł na dośrodkowanie, lecz główka kapitana Okocimskiego wybitnie mu nie wyszła.

• Kartka dla Garła (Okocimski) za dyskusje z sędzią.

• Tym razem rzut rożny dla Okocimskiego po odbitej wrzutce Pawła Pyciaka z prawej flanki.

• Korner dla Cracovii bez zagrożenia dla gospodarzy - aż ośmiu zawodników "Pasów" kręciło się w polu karnym lub jego okolicach, piłka padła łupem defensywy gospodarzy.

• Ambitny początek Okocimskiego na nic - Dawid Nowak wpadł w pole karne i gdy wydawało się, że drybluje za długo, próba dogrania po rykoszecie trafiła do Dudzica. Ten pewnym uderzeniem w prawy róg sprezentował faworytowi wczesne prowadzenie!

• GOOOOOL! 1:0 DLA CRACOVII! BARTŁOMIEJ DUDZIC!

• Ślęczka dobrze wypuścił Białkowskiego, lecz przy starcie do piłki ubiegł go Stępniowski.

• Kłótnia Szeligi z Pyciakiem, ale piłka ostatecznie dla gości. Rzut wolny dla Cracovii z własnej połowy.

• Mocny początek "Piwoszy"! Klepka Wojcieszyńskiego z Pyciakiem kończy się strzałem tego pierwszego sprzed pola karnego! Nad bramką!

• Pierwsza akcja Okocimskiego, dośrodkowanie Pyciaka zablokowane przez obronę Cracovii. Piłkę w ręce łapie Stępniowski i rozpoczyna od własnej bramki.

• Rozpoczynamy pucharowy hit w Brzesku! Od koła środkowego rozpoczyna faworyt dzisiejszego spotkania - Cracovia!

• Pamiątkowa fotka kapitanów - Adama Marciniaka i Radosława Jacka - i możemy zaczynać mecz.

• Fanów "Pasów" póki co naliczyliśmy około 70. Trójka sędziowska wyprowadza zawodników na płytę boiska, start pucharowego hitu w Brzesku za kilka minut!

• Przed Krystianem Stępniowskim debiut w oficjalnym meczu Cracovii. Młody bramkarz dołączył do zespołu "Pasów" przed sezonem, przechodząc z Puszczy Niepołomice.

• Zawodnicy Cracovii zeszli z rozgrzewki do szatni. Do pierwszego gwizdka sędziego Dawida Bukowczana zostało niewiele mniej niż kwadrans.

• Pierwsi kibice z Krakowa powoli wchodzą na sektor gości, a fani gospodarzy przygotowują elementy oprawy.

• Kibice "Pasów" powoli tracą cierpliwość do swoich zawodników i nowego szkoleniowca - można się spodziewać, że krakowianie powinni stawić się w Brzesku w bojowych nastrojach i z mocnym postanowieniem poprawy. Pełną zapowiedź dzisiejszego spotkania można przeczytać TUTAJ.

• Mecz z Cracovią w pucharze z pewnością będzie gatunkowo innym spotkaniem niż te ligowe. Liczę na to, że będziemy grać tak, jak gramy w lidze. Nie patrzymy na przeciwnika, patrzymy tylko na siebie. Jeżeli nasza drużyna będzie wykorzystywać sytuacje - a nie wątpię w to, że będą - będzie dobrze. Nie ma znaczenia, czy to Cracovia, czy jakikolwiek inny przeciwnik. Znamy swoją wartośćDariusz Siekliński, trener Okocimskiego.

• Na pewno będziemy chcieli sprawić niespodziankę i coś ugrać. Wydaje mi się, że na tym boisku mamy szanse wygrać z każdym, nawet z grona najlepszych drużynMateusz Wawryka, obrońca Okocimskiego

• Do osiemnastki meczowej Okocimskiego nie zmieścili się dzisiaj Robert Błąkała i Sylwester Tokarz. Michał Guja wciąż leczy kontuzję.

• To pierwsza runda Pucharu Polski dla Cracovii - w minionym sezonie "Pasy" pożegnały się z tymi rozgrywkami już w I rundzie, ulegając Stali Stalowa Wola.

• W poprzedniej rundzie Okocimski po ciekawym spotkaniu wyeliminował Stomil Olsztyn - "Piwosze" pokonali pierwszoligowca 2:1 po dwóch golach Wojciecha Wojcieszyńskiego.

• W bramce "Piwoszy" zobaczymy dzisiaj Marka Pączka - były bramkarz Cracovii występował w zespole ze stadionu przy ulicy Kałuży w latach 2006-2010.

• Rezerwowi Okocimskiego to dziś: Aleksander Kozioł, Mateusz Kasprzyk, Daniel Duszyk, Taras Jaworśkyj, Patryk Bryła, Sani Goringo Abubakar i Jurij Hłuszko.

• Na ławce Cracovii usiądą dzisiaj: Matko Perdijić, Boubacar Dialiba, Dariusz Zjawiński, Mateusz Cetnarski, Bartosz Kapustka, Deniss Rakels i Jakub Mrozik.

• Do Brzeska nie pojechał narzekający na drobny uraz Miroslav Covilo. W zespole "Pasów" zabraknie także Krzysztofa Pilarza, Bartosza Rymaniaka i Mateusza Żytki.

• Znamy już wyjściowe składy na dzisiejsze spotkanie! Okocimski wyjdzie na boisko pierwszym garniturem - trener Robert Podoliński postawił na zmienników.

• Działaczom Okocimskiego nie udało się uzyskać statusu imprezy masowej, dlatego dzisiejsze spotkanie z trybun obejrzy nie więcej, niż 999 widzów.

• Kłaniamy się z Brzeska! Stadion Okocimskiego widział już nie takie sensacje - tylko w minionym dziesięcioleciu "Piwosze" nie pozwolili tutaj wygrać między innymi Lechowi Poznań i Ruchowi Chorzów. Dzisiaj gospodarze stoją przed szansą na sprawienie kolejnej wiekopomnej niespodzianki - w 1/16 Pucharu Polski ich rywalem będzie Cracovia. Zapraszamy na relację LIVE z tego emocjonującego spotkania!