Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 1 Śląsk Wrocław

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0

Śląsk Wrocław

1

• Koniec! Podbeskidzie przegrywa ze Śląskiem 0:1! Wrocławianie przechodzą do ćwierćfinału Pucharu Polski, gdzie zmierzą się w dwumeczu z Zawiszą Bydgoszcz.

• Po dobrej kontrze Śląska świetną sytuację marnuje Paixao! Jego strzał broni Zubas!

• Dwie minuty doliczone do tego meczu. Na murawie rozpaczliwe ataki Podbeskidzia.

• Pierwsza roszada w Śląsku. Hateley za Bilińskiego.

• Pięć minut do końca i wszystko wskazuje na to, że Śląsk za chwilę zamelduje się w ćwierćfinale Pucharu Polski.

• Mogło być 2:0 dla gości! Biliński przegrywa jednak pojedynek z Zubasem!

• Janić zmienia w Podbeskidziu Kowalskiego.

• Sędzia uznał teraz, że Paixao w walce z Kolcakiem chciał wymusić rzut karny. Żółta kartka.

• Kartka dla Kołodzieja.

• Kiepskie próby w wykonaniu piłkarzy gospodarzy i odpowiada Śląsk. Po akcji Kiełba Paixao uderza obok bramki!

• Żółta kartka dla Gecova.

• Druga zmiana wśród gospodarzy. Kołodziej za Możdżenia.

• Śląsk w ataku. Kiełb zdobywa rzut rożny, a po nim Gecov główkuje niedokładnie.

• Adu Kwame zastępuje Sokołowskiego.

• Słabsze kilka minut w tym meczu. W końcu rzut rożny zdobywają goście, ale nie przynosi on strzału na bramkę Podbeskidzia.

• Po niepewnej interwencji Wrąbla na przedpolu, Możdżeń uderza z powietrza bardzo niecelnie.

• Pazio indywidualną akcją wywalczył rzut rożny dla Podbeskidzia.

• Ofensywny piłkarz Śląska potężnym uderzeniem pokonuje Zubasa! Piłka jeszcze odbiła się od słupka i wpadła do siatki! 1:0 dla Śląska!

• GOOOOL! Marcel Gecov!

• Po błędzie obrony Śląska sam na sam z bramkarzem biegł Demjan! Zdołał go jeszcze zatrzymać jakimś cudem Kokoszka!

• Bardzo nieudane uderzenie Grajciara. Piłka poszybowała wysoko w trybuny.

• Złe zachowanie Horoszkiewicza, który bezmyślnie oddał piłkę Grajciarowi.

• Potężny strzał z dystansu oddał Krzysztof Danielewicz, na szczęście dla gospodarzy piłka nie wpadła do siatki.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy.

• Mateusz Możdżeń został ukarany żółtą kartką.

• Rzut wolny dla Podbeskidzia, piłkę uderzał Adam Mójta, ale spokojnie wyłapał ją Wrąbel.

• Kamil Biliński wpadł z piłka w pole karne, ale uprzedził go Emilijus Zubas.

• Sokołowski wznowił grę z autu, do piłki dopadł Szczepaniak, ale uderzył bardzo niecelnie.

• Tempo spotkania nieco ustało. Gra toczy się teraz w środkowej strefie boiska, przy piłce gospodarze.

• Kamil Biliński zdecydował się na oddanie strzału z ostrego kąta, ale nie popisał się skutecznością i celnością w tej sytuacji.

• Długa piłka zagrana w kierunku Flavio, ale w tej sytuacji przy futbolówce szybciej znalazł się Zubas.

• Rzut wolny dla drużyny z Wrocławia z bocznego sektora boiska, ale bez zagrożenia pod bramką bielszczan.

• Złe podanie Zielińskiego, Paixao nie był w stanie opanować piłki i natychmiast przechwycili ją gospodarze.

• Mójta dośrodkowywał z rzutu wolnego, małe zamieszanie w polu karnym Śląska, ale piłkę w porę wybił Wrąbel.

• Mariusz Pawelec został ukarany żółtą kartką.

• Flavio Paixao skutecznie powstrzymany - piłka została mu wybita wślizgiem spod nóg na rzut rożny. Emilijus Zubas nie miał powodu do niepokoju.

• Kwadrans gry za nami. Dobry początek w wykonaniu gospodarzy, którzy co chwila "robią" wiatr w okolicach "szesnastki" gości. Śląsk rzadko przekracza linię środkową.

• Jeszcze raz bramkarz Śląska w roli głównej. Broni w stylu Sławomira Szmala uderzenie Mateusza Możdżenia z ostrego kąta!

• Jakub Wrąbel przenosi piłkę nad poprzeczką po atomowym strzale Mateusza Szczepaniaka zza pola karnego! Rzut rożny!

• Marek Sokołowski ucierpiał w walce o górną piłkę z Mariuszem Pawelcem. "Góral" otrząsnął się i może grać dalej.

• Dalekie podanie w stronę Kamila Bilińskiego było z góry skazane na porażkę. Emilijus Zubas chwyta piłkę.

• Jakub Kowalski przedarł się lewą stroną i zagrał w pole karne w kierunku Roberta Demjana. Słowak został uprzedzony przez Jakuba Wrąbla. Po chwili piłka po strzale Mateusza Szczepaniaka zza "szesnastki" minęła bramkę gości.

• Robert Demjan został ukarany żółtą kartką.

• Ostro bita piłka przez Adama Mójtę z rzutu wolnego. Robert Demjan uprzedził interwencję bramkarza Śląska zagraniem ręką. Jaki kraj, taki Maradona - piłka poleciała w przeciwną stronę niż zamierzał ją posłać napastnik Podbeskidzia.

• Jakub Kowalski zakończył składną akcję Podbeskidzia uderzeniem z ok. lewego narożnika pola karnego gości. Piłka minęła bliższy słupek Jakuba Wrąbla.

• W odpowiedzi Kamil Biliński za długo czekał z uderzeniem z linii pola karnego. Atakowany przez trzech bielszczan stracił piłkę.

• Od razu akcja Podbeskidzia prawą stroną, ale Robert Demjan został złapany na spalonym po dośrodkowaniu Marka Sokołowskiego.

• Gwizdek Tomasza Kwiatkowskiego oznajmia początek spotkania!

• sędzia i kapitanowie

• Obie drużyny już na murawie! Trwa przywitanie, a za moment losowanie stron - przy arbitrze głównym są już Piotr Celeban i Marek Sokołowski.

• I love rock 'n roll w wykonaniu Joan Jett rozbrzmiewa z bielskich głośników. Ciekawe, czy te mocniejsze rytmy poniosą obie "jedenastki". A po chwili motyw przewodni z "Janosika".

• Komplet par meczów 1/8 Pucharu Polski (część spotkań już rozegrano) PP

• Niewielu widzów pojawiło się na stadionie w Bielsku-Białej. Na pewno jest to spowodowane terminem spotkania (środek tygodnia), a także wysoką ligową porażką z Wisłą Kraków (0:6).

• Z kolei bielszczanie po dogrywce wyeliminowali w Legnicy Miedź 2:1. Bramki dla Podbeskidzia strzelili Hiszpański w 22. minucie i Kolcak pod koniec pierwszej części dogrywki. Gospodarzy stać było na trafienie Telichowskiego 12 minut po wznowieniu gry. Jednak mecz mógłby inaczej się potoczyć gdyby na kwadrans przed końcem regulaminowego czasu gry Labukas wykorzystał "jedenastkę".

• W poprzedniej rundzie Pucharu Polski obie drużyny rywalizowały z zespołami, które występują na zapleczu Ekstraklasy. Wrocławianie bez większego wysiłku poradzili sobie na wyjeździe ze Stomilem Olsztyn, wygrywając aż 5:1 (bramki: Remisz 22' - Celeban 3', Biliński 12', Grajcar 76', Machaj 90+2').

• I rezerwowi Podbeskidzia Bielsko-Biała: Kaczmarek, Nowak, Adu, Jonkisz, Hiszpański, Janic, Kołodziej.

• W oczekiwaniu na wyjściowe składy przyjrzyjmy się kogo obaj trenerzy mają w obwodzie. Zacznijmy od gości, czyli rezerwowi Śląska Wrocław: Abramowicz, Bartkowiak, Dankowski, Hateley, K. Kaczmarek, Idzik, Ostrowski.

• Nim przejdziemy do boiskowych wydarzeń, zachęcam do zapoznania się z zapowiedzią, którą przygotował Przemysław Drewniak: Podbeskidzie - Śląsk LIVE! Błyskawiczny debiut Podolińskiego

• Tomasz Górski, kłaniam się nisko i zapraszam na relacje NA ŻYWO z meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław.

• Pięć miesięcy temu Robert Podoliński pożegnał się z Cracovią. Wczoraj podpisał umowę z Podbeskidziem Bielsko-Biała, by już następnego dnia zadebiutować na ławce trenerskiej tego zespołu. Test przypadł na Śląsk Wrocław w ramach Pucharu Polski. Czy powrót okaże się szczęśliwy?