Puszcza Niepołomice 0 - 3 Jagiellonia Białystok

Jagiellonia Białystok

3

• Koniec meczu! Puszcza Niepołomice 0:3 Jagiellonia Białystok!!!!!

• Dawid Plizga bliski zdobycia bramki, piłka tuż nad poprzeczką!

• GOOOL! Mateusz Piątkowski pozbawia rywali szans na awans do 1/8 finału Pucharu Polski!

• Nietypowa sytuacja na boisku, Borovicanin jest oburzony tym, że Drażba wsadził mu palec do oka :)

• Kibice Puszczy powoli opuszczają stadion, chyba nie wierzą już w zwycięstwo swojej drużyny.

• Wracamy do gry, Łukasz Nowak w pełni dysponowany.

• Przerwa w meczu, na boisku leży kapitan zespołu gospodarzy.

• Piątkowski za lekko do Norambueny, z boku rozpoczyna zespół z Niepołomic.

• Plizga wrzutka w pole karne Puszczy, do piłki dochodzi Norambuena, akcje przerywają gospodarze.

• Gospodarze przeprowadzają kolejną zmianę. Za Gajosa Drażba.

• Borovicanin dostał futbolówkę od swoich kolegów z drużyny i szybko ją stracił tuż pod polem karnym Jagi.

• Kupisz prosto pod nogi Uwakwe, Mikołajczyk faulowany, wznawia grę podaniem do Lewińskiego.

• Druga zmiana w Jagiellonii, boisko opuszcza niewidoczny dziś Bekim Balaj, w jego miejsce Mateusz Piątkowski.

• Nowak na skrzydło do Janika, w bramce jak zwykle czujny Słowik.

• Cholewiak próbował strzałem z dystansu, wykonał go bardzo niecelnie, a piłka nie powędrowała nawet w światło bramki.

• Uwakwe podaje do Moskwika, ten nie potrafi przedrzeć się przez szczelna obroną Jagiellonii.

• Gospodarze wykorzystują kolejną zmianę. Za Rodina na murawę wbiega Mateusz Cholewiak.

• Tym razem zmiana w ekipie gości. Boisko opuszcza strzelec ostatniej bramki, Hiszpan Dani Quintana, a z boiskiem wita się Dawid Plizga.

• Quintana próbował zdobyć kolejną bramkę, sędzia odgwizduje pozycję spaloną.

• Dani Quintana pewnie kieruje piłkę do siatki Stępniowskiego i w Niepołomicach mamy już 2:0 dla gości.

• Rzut karny dla Jagiellonii, faulował Rodin!

• Rzut rożny krótko rozegrany do Quintany, przy piłce wciąż goście.

• Grzyb podaje do Balaja, ten został jednak sfaulowany.

• Grzyb już na boisku, przechwytuje piłkę w środku pola i z problemami podaje do kolegów.

• Grzyb na moment opuszcza plac gry, przy linii bocznej pomocy udzielają mu medycy z Białegostoku.

• Na murawie leży kapitan gości, Rafał Grzyb.

• Janik znów zdecydowanie przebija się lewą stroną pod bramkę Jagi, tam jednak przepisowo zatrzymany tuż przed polem karnym.

• Gajos chciał podawać do kolegów, futbolówkę przechwytują piłkarze Puszczy.

• Janik z łatwością ogrywa rywali na lewej flance i decyduje się na nieudany strzał z dystansu.

• To mogło być wyrównanie, strzał Szymonika zatrzymał Kupisz.

• Uwakwe pewnie wszedł w pole karne Jagi, oddał strzał na bramkę, piłka obok słupka.

• Kolejna zmiana w ekipie gospodarzy, Za Chychowskiego na boisko chodzi Borovicanin.

• Ta bramka wisiała w powietrzu. Po przerwie piłkarze Jagiellonii wyszli na boisko z większą pewnością siebie i wciąż utrzymują piłkę na połowie rywala.

• GOOOOOL! MACIEJ GAJOS!!

• Popkhadze niecelnie do Gajosa. Jeden z zawodników Puszczy leży na murawie, prawdopodobnie złapał go skurcz.

• Norambuena prawą stroną podaje do Kupisza, ten traci piłkę na rzecz Puszczy.

• Rzut wolny dla Jagi, Tosik minimalnie obok bramki.

• Gwizdek sędziego i zaczynamy drugą połowę !

• W przerwie meczu boisko opuścił Strózik, w jego miejsce Uwakwe.

• Zawodnicy ponownie na murawie. za chwilę zaczynamy drugą połowę.

• Na boisku lepiej, przede wszystkim pod względem technicznym prezentuję się drużyna z Białegostoku, niemniej jednak gospodarzom nie można odmówić ambicji, walki i zaangażowania.

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy na stadionie miejskim w Niepołomicach utrzymuję się bezbramkowy remis.

• Sędzia dolicza minutę do regulaminowego czasu gry.

• Balaj do Kupisza, ale przytomnie obrońcy z Niepołomic wybijają futbolówkę obrębu własnej bramki.

• Czychowski wraca już do gry, uraz nie okazał się poważny.

• Czychowski leży na murawie, interweniuje lekarz.

• Kupisz przebił się pod pole karne Puszczy, tam ofiarnie Marcin Biernat przerywa tę akcję.

• To był strzał bez historii, od bramki Stępniowski.

• Puszcza wybija piłkę na aut, będziemy mieli rzut rożny dla Jagi.

• Przez ostatnie minuty mocno wzmocniły się ataki gospodarzy na bramkę Jagiellonii.

• Łukasz Nowak z rzutu wolnego prosto w ręce Słowika.

• Rodin z poświęceniem walczył o futbolówkę pod bramką rywali, zdobył ją i podawał w pole karne Jagi, tam jednak zabrakło piłkarza Puszczy, który wykończył by akcję.

• Ależ strzał Janika na bramkę Słowika, to mogło dać prowadzenie Puszczy!

• Gajos traci futbolówkę, Szymonik niecelnie kieruje ją w stronę rywali.

• Stępniowski wybija piłkę w pole, którą przechwytują goście starający się skonstruować udany atak na bramkę Puszczy.

• Bardzo spokojne trzydzieści minut w Niepołomicach. Gra toczy się głównie w środku pola, a sędzia jak na razie nie pokazał żadnego kartonika.

• Popkhadze wyprzeda pędzącego na bramkę Jagiellonii Czychowskiego i spokojnie podaje do Słowika.

• Czychowski dośrodkowuje w pole karne Jagielloni, jego koledzy nie potrafią wykorzystać tej akcji na podwyższenie wyniku.

• Gajos podaje do Popkhadze, piłka trafia pod nogi gospodarzy.

• Martin Baran płaskim strzałem uderza na bramkę rywali, tam na posterunku defensorzy Puszczy.

• Zawodnicy wracają do gry.

• Przerwa na uzupełnienie płynów.

• Kolejny rzut wolny dla Jagiellonii, tym razem Quintana na głowy przeciwników.

• Od bramki Stępniowski wprost pod nogi Moskwika. Ten zagrywał do Czychowskiego, który posłał piłkę w kierunku Szymonika, a on popisał się strzałem... w trybuny.

• Balaj z rzutu wolnego prosto w mur rywali. Teraz kontrę stara się wyprowadzić Puszcza.

• Tosik sam poszedł w pole karne rywali, posłał piłkę na aut, rzut rożny dla gości.

• Kolejny rzut rożny dla Niepołomiczan, tym razem Szymonik niecelnie.

• Środkiem boiska pędził Rodni, skierował futbolówkę do Czychowskiego, który wywalczył rzut rożny.

• Barana do Grzyba, ten do Norambueny, ale czujni zawodnicy Puszczy nie pozwolili przeciwnikom na dalsze przeprowadzenie ataku.

• Faul Tosika na Czychowskim, obyło się bez kartek.

• Łukasz Nowak kiwa kilku rywali, podaje do Szymonika, koniec końców obrońcy z Białegostoku rozbijają tę akcję.

• Wrzutka w pole karne ekstraklasowicza, z którą doskonale poradził sobie Jakub Słowik.

• Od bramki zaczyna Stępiowski po nieudanym dośrodkowaniu piłkarza Jagi.

• Rzut rożny dla gości.

• Lewiński biegł lewą stroną i próbował podawać do swoich partnerów, ostatecznie piłkę opuściła jednak plac gry.

• Biernat starał się wyprowadzić kontratak, który przerwał Rafał Grzyb.

• Groźny strzał na bramkę gospodarzy, w bramce pewnie Stępniowski.

• Agresywnie rozpoczęli gracze Puszczy, jednak szybko piłkę przechwycili goście.

• Pierwszy gwizdek sędziego i od środka zaczynają zawodnicy Puszczy!

• Piłkarze właśnie wkraczają na boisko w blisko trzydziestostopniowym upale.

• Spiker ogłosił właśnie bardzo radosną nowinę szczególnie dla sympatyków Niepołomiczan, decyzją PZPN Puszcza otrzymała licencję na sezon 13/14, zatem ich wszystkie ligowe mecze będą rozgrywane na ich własnym stadionie. Pierwsze z nich to spotkanie z Termalicą już w nadchodzącą środę.

• Sędzią głównym podczas dzisiejszego spotkania będzie Adam Lyczmański z Bydgoszczy, natomiast jego asystenci to Dariusz Ignatowski i Maciej Daszkiewicz. Rolę sędziego technicznego będzie pełnił zaś Rafał Pąchalski.

• Rezerwowi Jagiellonii Białystok: Krzysztof Baran, Jonatan Straus, Dawid Plizga, Grzegorz Arłukowicz, Ugochukwu Ukah, Mateusz Piątkowski, Paweł Drażba.

• Rezerwowi Puszczy Niepołomice: Andrzej Sobieszczyk, Marcin Zontek, Wallace, Mateusz Cholewiak, Petar Borovicanin, Uwakwe

• Obok prezentujemy oficjalne jedenastki, które szkoleniowcy obu drużyn oddelegowali do gry od pierwszych minut meczu.

• Na konferencji przedmeczowej trener "Jagi", Piotr Stokowiec przekonywał, że jego podopieczni poważnie potraktują to spotkanie.

Na pewno wyjdziemy tak, jakbyśmy grali z przeciwnikiem ekstraklasowym. Nie ma mowy o żadnym odpuszczaniu czy lekceważeniu rywala (...) Jesteśmy przygotowani na twardą walkę i stoczenie prawdziwego boju
  • Zwycięzca tego meczu w 1/8 finału zmierzy się ze Śląskiem Wrocław, który wyeliminował Stal Stalową Wolę 3:1.

• puszcza-jagiellonia Piłkarze Jagiellonii już obecni na stadionie, a kilka minut temu wyszli zapoznać się z murawą.

• Faworytem spotkania wydaję się być ekipa z Białegostoku, która obecnie spisuję się bardzo dobrze i zajmuje w Ekstraklasie 5 miejsce w tabeli. Z kolei gospodarze w swoim debiutanckim sezonie w 1. lidze nie zdołali do tej pory wygrać jeszcze ani jednego meczu.

• Dla drużyny gospodarzy jest to nie lada wydarzenie, bowiem na co dzień występujący w pierwszoligowych rozgrywkach beniaminek nie ma okazji gościć na własnym obiekcie zespołów z Ekstraklasy.

• Serdecznie witamy ze stadionu Miejskiego w upalnych Niepołomicach. Dziś o godzinie 15:30 rozegrany zostanie tutaj mecz w ramach 1/16 finału Pucharu Polski pomiędzy Puszczą Niepołomice a Jagiellonią Białystok.