Sandecja Nowy Sącz 4 - 2 Flota Świnoujście

4

Flota Świnoujście

2

• Koniec. Gospodarze awansują dalej. Idealny debiut dla nowego trenera.

• Goście nie są w stanie zagrozić Sandecji. Piłkarze Floty wyraźnie opadli z sił w drugiej części spotkania.

• Sędzia dolicza przynajmniej 3 minuty.

• Fałowski zastąpił Giela.

• Sandecja rusza 3 na 2 Bębenek zagrywa na lewo do Giela, ten przymierza się i strzela z 16 metra piłka po odbiciu od poprzeczki ląduje za bramką Konrada Forenca.

• Bodziony dośrodkowuje z rzutu wolnego. Wysokie dogranie zamyka Nwaogu, uderza głową po koźle jednak obok bramki.

• Obrońca Sandecji Przemysław Szarek ukarany żółtą kartką.

• Szarek fauluje Opałacza który dynamicznym wejściem chciał zabrać się z piłka w pole karne.

• Makuch posyła dobre dośrodkowanie wprost na głowę Giela, ale ten nie potrafi oddać celnego strzału piłka spada po drugiej stronie pola karnego.

• Certik za Zawiślana w drużynie Sandecji.

• Rewelacyjny strzał Mójty lewą nogą. Piłka ustawiona na 17 metrze powędrowała nad murem idealnie przy prawym słupku Forenca.

• Gooooolllllll 4-2 Mójta zawodnikiem meczu!!!

• Szałek zastępuje Niewiade, to ostatnia zmiana w drużynie Floty.

• Bębenek faulowany na 17 metrze zółtą kartką ukarany Opałacz.

• Do bezpańskiej piłki przed polem karnym gospodarzy dopada Bodziony, oddaje strzał który o metr mija lewy słupek bramki Cabaja.

• Długa piłka w pole karne mija obrońców gospodarzy, Arifovicia uprzedza jednak Cabaj zgarniając mu piłkę znad głowy.

• Na pierwszą zmianę decyduje się trener Kuźma. Szczepańskiego zastępuje Słaby.

• Po faulu na Makuchu żółty kartonik obejrzał Bodziony.

• Zdaniem sędziego Bębenek symulował, i zostaje ukarany kartką.

• Zawiślan przetrzymuje piłkę w narożniku boiska nagle sprytnym zagraniem oszukuje 2 zawodników gości i zagrywa do Bębenka ten rusza w stronę pola karnego i upada tuż przed jego linia sędzia gwiżdże. Faul?

• Bodziony wrzuca w pole karne, śpiączka składa się do strzału nożycami, nie trafia jednak czysto w piłkę i ta wychodzi po za linie końcową w bezpiecznej od bramki odległości.

• Z prawej strony Kieruzel mija obrońce rywali dogrywa w pole karne po ziemi, zaspali obrońcy Sandecji, Arifovic sprytnie robi krok w tył i gdy piłka ląduje na jego bucie pewnym strzałem pod poprzeczkę pokonuje Cabaja. Doświadczenie zaprocentowało.

• 2-3 goolllll dla Floty!!!!

• Za faul żółtą kartkę otrzymuje Szczepański.

• Trener Floty nie czeka stawia wszystko na ofensywę Nnamaniego zastępuje Nwaogu.

• Bogusław Baniak szykuje kolejna zmianę. Wejdzie Nwaogu.

• Dorzucenie piłki przez Mójtę z rzutu wolnego, piłka odbija się od murawy w polu karnym rywali, z woleja przedłuża to Szarek, piłka ląduje w siatce Fornca.

• 3-1 dla gospodarzy!!!!!!!!!!!

• Giel zagrywa w pole karne do Zawiślana ten ma trudności żeby zabrać się z piłką, pada w polu karnym, sędzia nie dopatrzył się faulu.

• Grzelak chciał wpuścić w uliczkę napastnika gości ale szybszy okazał się czujny Cabaj który czekał już na piłkę na 15 metrze.

• Trener Floty wzmacnia ofensywę. Mysiaka zastępuje Bodziony.

• Gospodarze rozpoczęli drugą połowę.

• Mójta ze swoimi wspaniałymi dośrodkowaniami przechodzi dziś samego siebie.

• Kibice w Nowym Sączu są bardzo zadowoleni z poziomu spotkania. Boiskowych wrażeń nie brakuje. Mamy już 3 bramki, kilka groźnych strzałów, i prowadzenie gospodarzy do przerwy co dawno się tu nie zdarzało.

• Na razie to koniec emocji. Zawodnicy schodzą do szatani na zasłużoną przerwę.

• Kolejny długi dorzut piłki z autu w pole karne Sandecji. Wrzuca ponownie Jasiński tym razem najwyżej wyskakuje Mysiak piłka jednak ląduje za linia końcową i 2 metry od słupka bramki.

• Sędzia dolicza minutę do regulaminowego czasu gry.

• Bardzo długi wrzut piłki z autu przez Jasińskiego, do piłki w polu karnym gospodarzy znów najwyżej wyskakuje Zalepa. Tym razem jego strzał bym bardzo precyzyjny ale Cabaj też jest dzisiaj w formie i piłka zamiast tuż pod poprzeczka przelatuje tuz nad nią.

• Po błędzie obrońcy Sandecji z 7 metra strzela Śpiączka jednak wprost Cabaja.

• Po kolejnym świetnym dośrodkowaniu tym razem z rzutu rożnego zamieszanie w polu karnym Floty do piłki dopada Czarnecki i mocnym strzałem pakuje piłkę w siatce.

• Gol dla gospodarzy!!!!!!

• Niesamowity strzał Mójty z lewej nogi. Po strzale z około 30 m. w stylu Juninho Pernambucano opadająca piłka trafia w prawy słupek bramki Forenca następnie odbija się od jego pleców, ponownie uderza w słupek i ląduje za linia końcową. Rzut rożny dla gospodarzy.

• Mójta posyła bardzo ładne dośrodkowanie na piątym metrze piłkę skontrować do bramki stara się Szarek, uprzedza go Forenc, piłka wybita na rzut rożny Szarek pada na murawę i łapie się za twarz, karnego jednak nie będzie.

• Z prawej strony na wysokości pola karnego gości Giel podaje do Zawiślana który jest faulowany. Może być groźne dośrodkowanie.

• Z autu wyrzuca Bębenek do Zawiślana ten zagrywa wzdłuż pola bramkowego gości ale żaden z kolegów z drużyny nie zdołał skierować piłki do bramki.

• Długi przerzut Grzelaka z lewej strony do Nnamaniego ale Cabaj znów czujny, łapie piłkę tuz przy linii 16 metra.

• Głęboka centra Jasińskiego z prawej strony boiska, z łatwością wychwytuje ją Cabaj na 12 metrze.

• Kibiców drażni że arbiter sędziuje "po aptekarsku".

• "Załóżcie pressing na nich" krzyczy do swoich piłkarzy Bogusław Baniak.

• Zawiślan z piłka przy nodze nagle się obrócił i groźnie strzela na bramkę. Fałowski odbija na rzut rożny.

• Z rzutu wolnego z lewej strony dośrodkowuje Grzelak na 5 metrze najwyżej wyskakuje wysoki Zalepa i oddaje strzał, ale nie nadał piłce kierunku i ta przelatuje wysoko nad poprzeczką.

• Niespodziewanym, szybkim i mocnym strzałem z co najmniej 30 metrów bezradnego Cabaja pokonał Ensar Arifović.

• Gooollllll dla gości!!!

• Szarek uruchamia akcję gospodarzy z własnej połowy, po krótkim rajdzie z piłką strzał z ponad 20 metrów oddaje Makuch. Piłkę wzrokiem po odprowadza Forenc, ta o metr mija prawy słupek jego bramki.

• Makuch rusza z rajdem przy prawej linii na połowie przeciwnika ale szybko przerywa to wślizgiem obrońca gości, piłka wychodzi na aut.

• Flota gra zbyt wolno, zawodnicy Sandecji są rdzo czujni i nastawieni na szybki kontratak.

• Rzut rożny wykonywała Flota, po kiepskim wykonaniu, szybkim dograniem Grzeszczyk wypuszcza Bębenka, który mógł być na minimalnym spalonym. Rusza z linii środkowej boiska i po długim rajdzie z piką uderza przy słupku bramkarz sięgnął jeszcze piłki ale po jego rękawicy wpada do bramki.

• Bębenek!!!!!!!!! I jeden zero dla Sandecji!

• Flota stara się rozgrywać, Sandecja na razie nastawiona na kontratak.

• Piękny strzał Bębenka z 18 metrów bramkarz wybija na rzut rożny.

• I ruszamy! Rozpoczęła drużyna gości...

• Czekamy na pierwszy gwizdek sędziego Sebastiana Jarzębaka...

• Dla Ryszarda Kuźmy będzie to pierwszy mecz w roli trenera Sandecji a jednocześnie dobre przetarcie przed ligowym spotkaniem z Górnikiem Łęczna.

• Zobaczymy dziś komu bardziej zależy na awansie do 1/8 finału PP.

• Zwycięzca dzisiejszej konfrontacji spotka się z Ursusem Warszawa lub Widzewem Łódź.

• Natomiast Flota pewnie pokonała KS Polkowice strzelając 3 bramki nie tracąc przy tym żadnej.

• W poprzedniej rundzie Pucharu Polski drużyna Sandecji wyeliminowała Polonie Bytom po bramkach Nowaka i Petrana, Tego pierwszego w dzisiejszym spotkaniu na pewno nie zobaczymy.

• Zawodnicy gości wyszli na rozgrzewkę.

• Rezerwowi Floty: Gąsiński, Szałek, Siedlarz, Nwaogu, Bodziony, Wrzesień

• Zespół gospodarzy pojawił się już na przedmeczowej rozgrzewce.

• Drużyna z Świnoujścia przyjechała zaledwie na godzinę przed meczem, z powodu tego opóźnienia wciąż czekamy na skład gości.

• Rezerwowi Sandecji: Świerad, Fałowski, Szeliga, Tokarz, Słaby, Certik

• Witam serdecznie ze stadionu w Nowym Sączu przy Kilińskiego 47 gdzie miejscowa Sandecja podejmuje Flotę Świnoujście w meczu 1/16 Pucharu Polski.